Toronto – Tampa 5:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:2 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.)
Colorado – Washington 2:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:4 (0:2 po s.n.)
Los Angeles – Carolina 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia Flyers
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Minnesota Wild
Pátek 21.11.2014, 02:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

56:04
    Jedna z posledních šancí domácích na vyrovnání. Na dvě minuty vyloučen Prosser za zdržování hry.

46:40
    Vyloučen Voráček a Carter oba na dvě minuty za hrubost. Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

39:15
    Grossman vyloučen na dvě minuty za podražení.

35:01
    Vyloučen hostující Ballard na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:06
    Další vyloučení na straně domácích. Na dvě minuty vyloučen Giroux za sekání.

29:06
    Vyloučen domácí MacDonald na dvě minuty za podražení.

20:03
    První přesilovka pro domácí. Vyloučen hostující Koivu.

17:10
    Umberg za domácí a Ballard za hosty inkasují oba dvě minuty za hrubost.

13:16
    Za zdržování hry je vyloučen domácí Shultz a je tu další výhoda přesilové hry pro hosty.

08:32
    Vyloučen domácí Bellemare na dvě minuty za hákování.

David Kruj

Branky a nahrávky: 35. Streit (Lecavalier, Simmonds), 57. Giroux (Schenn, Voráček) – 31. Niederreiter (Dumba, Scandella), 42. Scandella (Niederreiter, Granlund), 60. Zucker (Koivu, Vanek)

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Streit, Grossman, Coburn, Schultz, L. Schenn, MacDonald – B. Schenn, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Umberger, Bellemare, Lecavalier – Rinaldo, Laughton, VandeVelde.
    Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Spurgeon, Suter, Prosser, Scandella, Dumba, Ballard – Parise, Koivu, Pominville – Niederreiter, Granlund, Fontaine – Vanek, Coyle, Zucker – Bickel, Haula, Carter.

Rozhodčí: Dave Jackson, Ghislain Hebert – Dave Jackson, Ghislain Hebert