Havířov – SK Karviná 5:7 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:3 (kon.) | PZ Kladno – Most 5:1 (kon.)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí pečetí svoji výhru pátým gólem. JAKUB KOVAL dorazil puk až za záda Kunsta a rozpustil tak naděje hostí. Asistence: Jan Jindřich, Petr Strnad

59:18
    Po osvobození domácích pokrývá puk Kunst.

58:55
    Kobra stále nachází nečekané síly a prováží puk ke Kosinovi.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:03
    Domácí se horko těžko probourávají přes střední pásmo.

55:03
    Kobra kombinuje okolo Kosiny, ale ten střely nepropouští.

53:36
    Hosté provážejí puk za Kosinu, ale na dlouho se v útočném pásmu neudrželi.

53:08
    Zakázané uvolnění hostí.

51:38
    Domácí se opět ujímají vedení. Střela MARKA MACKA z voleje od modré čáry proletěla Kunstovi nad lapačkou. Asistence: Daniel Řídel

51:21

49:21
    Tomáš Horníček (KOB) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

48:15
    Hráči přejíždí z jedné strany na druhou, do velkých šancí se nedostávají.

46:23

44:23
    Za hru vysokou holí se na dvě minuty posadí Petr Strnad (UNL). Současně udělen osobní trest kapitánu domácího týmu Janu Trončinskému (UNL) 10 + do konce utkání za nesportovní chování.

44:19
    Kobra právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilové hry, vyrovnávají a Trončinský opouští trestnou lavici. TOMÁŠ ANDĚL prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: František Vencl, Patrik Švehelka

43:01
    Jan Trončinský opět na dvě minuty na trestné lavici na dvě minuty vyloučen za držení protihráče.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 13. Kašek (Řídel), 17. Trončinský (Kašek), 31. Kašek (Klement, Hucek), 52. Macek (Řídel), 60. Koval (Jindřich, Strnad) – 8. Anděl (Vencl), 35. Verner (Sládek, Zmeškal), 45. Anděl (Vencl, Švehelka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Koval, Řídel, Hucek, Navarra, Macek, Kašek, Trončinský, Klement, Suchan, Bačák, Strnad, Jindřich
    HC Kobra Praha: Kunst (Coufal) – Mužík, Matoušek, Horníček, Petrov, Bednář, Fiinstr, Straka, Anděl, Krásl, Prokop, Sládek, Švehelka, Zmeškal, Novák P., Novák S., Vencl, Verner

Rozhodčí: Plachý