Vítkovice – Pardubice | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Plzeň | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Kometa Brno – K. Vary | 2:1 (kon.) |
Liberec – Sparta | 3:6 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 2:6 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 4:5 (kon.) |
Toronto – Tampa | 5:2 (kon.) | | | Montreal – St. Louis | 4:1 (kon.) | | | Ottawa – Nashville | 3:2 (kon.) |
Winnipeg – Detroit | 3:4 (kon.) | | | Philadelphia – Minnesota | 2:3 (kon.) | | | Dallas – Arizona | 3:1 (kon.) |
Colorado – Washington | 2:3 (kon.) | | | Calgary – Chicago | 3:4 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Los Angeles – Carolina | 3:2 (kon.) | | | San Jose – Florida | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Vladivostok – Chabarovsk | 3:2 (kon.) | | | Novokuzněck – Novosibirsk | 1:4 (kon.) | | | N.Novgorod – CSKA Moskva | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Soči – Chanty-Mansijsk | 4:1 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 4:5 (2:3 po s.n.) |
Kometa Brno – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Třinec | 6:4 (kon.) | | | Zlín – Slavia | 2:1 (kon.) |
HC Litvínov – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) |
HC Litvínov – Chomutov | 1:5 (kon.) | | | Jihlava – Sparta | 0:6 (kon.) | | | Hr. Králové – Č. Budějovice | 6:0 (kon.) |
Kladno – Slavia | 5:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Vsetín | 2:4 (kon.) | | | HC Plzeň – PZ Kladno | 8:1 (kon.) |
Liberec – Písek | 9:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 1:3 (kon.) | | | Třinec – Havířov | 6:2 (kon.) |
K. Vary – Letňany | 3:0 (kon.) |
Stříbrní Lvi – K. Vary | 3:4 (kon.) |
Poprad – Košice | 0:1 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 4:7 (kon.) | | | Martin – Zvolen | 3:8 (kon.) |
Piešťany – Žilina | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica | 5:2 (kon.) | | | Prievidza – Senica | 2:7 (kon.) | | | Trnava – Topoľčany | 4:1 (kon.) |
Michalovce – Lipt. Mikuláš | 6:3 (kon.) | | | SR 18 – Prešov | 2:1 (po pr.) | | | Bardejov – Detva | 3:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Příbram | 9:2 (kon.) |
Chotěboř – Choceň | 4:7 (kon.) | | | Kadaň – Vřesová | 8:4 (kon.) |
Nové Zámky – Ferencvárosi TC_dup | 4:5 (kon.) |
Havířov – SK Karviná | 5:7 (kon.) | | | Ústí n/L – Kobra | 5:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Most | 5:1 (kon.) |
konec
Admiral Vladivostok
3:2
(3:0, 0:1, 0:1)
Amur Chabarovsk
David Kruj
Branky a nahrávky:
3. Sigarjov (Osipov), 12. Bergfors (Gynge), 17. Lisin (Schutz, Heshka) – 25. Taimi, 51. Lugin (Fisenko, Loginov)
Rozhodčí: Dejev Yakov, Kiseljov Vladislav – Parfjonov Dmitry, Sysujev Alexander
Diváci:
Neproměněná penalta:
Admiral Vladivostok:
Proskurjakov (Nalimov) – Osipov, Kolář, Beljakov, Heshka, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov, Nalimov – Bergfors, Zubov, Gynge – Lisin, Schutz, Ugarov – Sigarev, Gorošansky, Makarov – Vl. Ušenin, Vy. Ušenin, Sokolov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Murygin (Borisov) – Terjajev, Taimi, Safronov, Loginov, Peretjagin, Ježov, Rjazancev, Kopijenko – Tarasov, Špirko, Miklík – Lugin, Fisenko, Haščák – Niinimaki, Šafigulin, Orlov – Junkov, Litovčenko, Železnov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Murygin (Borisov) – Terjajev, Taimi, Safronov, Loginov, Peretjagin, Ježov, Rjazancev, Kopijenko – Tarasov, Špirko, Miklík – Lugin, Fisenko, Haščák – Niinimaki, Šafigulin, Orlov – Junkov, Litovčenko, Železnov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dejev Yakov, Kiseljov Vladislav – Parfjonov Dmitry, Sysujev Alexander
Diváci:
Michel Miklík (CHA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:47
Marcel Haščák (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:52
Rastislav Špirko (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:54
Jan Kolář (VLD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:54