Vladivostok – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Novosibirsk 1:4 (kon.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 3:4 (1:2 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    Rozhodující nájezd proměnil ROMAN LJUBIMOV.

63:59
    Hosté půjdou do třech. Billins (CSK) dostává dvě minuty za sekání!

63:50
    Na druhé straně se předvedl také Galimov, ten předvedl skvělý zákrok proti samostatnému nájezdu Kňaževa!

59:12
    Hosté nyní udělali obrovskou chybu ve své třetině, jeden z obránců přihrál přímo na hokejku Kuljomina, ten s touto šancí naložil prachbídně a trefil kotouč přímo do lapačky Galimova.
    BLAŽIJEVSKIJ - 3:3

51:49
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí využívají druhou přesilovku v zápase! Salminen nabil zpoza branky ARTEMU BLAŽIJEVSKIJMU a ten překonává Galimova tvrdou ránou do pravé růžku. Asistence : Sakari Salminen, Wojtek Wolski

50:51
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Muršak (CSK).
    STAS - 2:3

49:01
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Žarkov nahodil kotouč z levé strany kluziště před branku, tam dokázal kotouč tečovat za záda Kasutina ANDREJ STAS a dává svému týmu jednogólový náskok. Asistence : Vladimir Žarkov.

39:25
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Kvartalnov (CSK).

36:40
    Domácí nyní chybovali ve svém obranném pásmu a darovali tak kotouč přímo na hůl Andronovi, ten ale Kasutina nedokázal překonat.

33:22
    Hosté si také zahrají přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Bernackij (TOR).

33:18
    Wojtek Wolski se dostal do úniku sám proti brankáři, najížděl si z pravé strany, ale Galimova nepřekonal!

30:51
    Přesilovku si nyní zahrají domácí. Dvě minuty za hákování vyfasoval Bondarev (CSK).

28:19
    Drugov se krásnou individuální akcí dostal až před brankáře Galimova, ten však si dobře povyjel a kotouč chytá do své lapačky.
    IMMONEN - 2:2

27:17
    Salminen nahodil z rohu kluziště kotouč do brankoviště odkud se od brusle Wolskiho dostal přímo na hokejku JARKKO IMMONENA a ten z bezprostřední blízkosti překonává Galimova. Asistence : Wojtek Wolski, Sakari Salminen.
    MURŠAK - 1:2

19:25
    Kiselevič přihrával z obranné třetiny na střed kluziště JANU MURŠAKOVI a ten po individuální akci vystřelil z mezikruží přesně do levého rohu branky. Asistence : Bogdan Kiselevič

17:33
    Vzápětí se ale bude vylučovat znovu na domácí straně. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Chomickij (TOR).

14:40
    Přesilovku si také zahrají hosté. Dvě minuty za hákování dostává Galuzin (TOR).
    GRIGORENKO - 1:1

14:02
    Alexander Radulov se dostal s kotoučem až do útočného pásma, poté se zbavil jednoho z obránců domácích dobrým manévrem a předložil puk úplně volnému IGORU GRIGORENKOVI a ten překonává Kasutina bekhednovým blafákem. Asistence : Alexander Radulov.

10:53
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Ljubimov (CSK).

09:12
    Krasnoslobodcev se dostal z ničeho nic ke kotouči těsně před brankářem Galimovem, jenže mu stačil ještě puk vypíchnout Kiselevič a z této obrovské šance tak nic nebude.
    WOLSKI - 1:0

06:46
    Domácí využívají přesilovku! Hostující brankář Galimov při snaze vyhodit kotouč trefil pouze WOJTEKA WOLSKIHO, od něj se kotouč odrazil zpět ke Galimovi, ten ale nevěděl kde má kotouč a nejrychleji se zorientoval Wojtek Wolski a puk doklepává do odkryté klece. Asistence : Jarkko Immonen.

05:56
    Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za hákování vyfasoval Alexander Radulov (CSK).

Martin Penker

Branky a nahrávky: 7. Wolski (Immonen), 28. Immonen (Wolski, Salminen), 52. Blažijevskij (Salminen, Wolski) – 15. Grigorenko (Radulov), 20. Muršak (Kiselevič), 50. Stas (Žarkov), rozh. náj. Ljubimov