Havířov – SK Karviná 5:7 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:3 (kon.) | PZ Kladno – Most 5:1 (kon.)
AZ Havířov
5:7 (0:1, 2:5, 3:1)
SK Karviná
Pátek 21.11.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Liga juniorů

51:59
    Tomáš Václavík (SKK), dvě minuty za hákování.

38:06
    Martin Caruk (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

37:27
    Erich Polak (HAV), 5 + do konce utkání za napadení. Trest odpykává Dominik Schmied.

31:29
    Jiří Lejčko (HAV), dvě minuty za sekání.

26:22
    Patrik Czylok (SKK), dvě minuty za podražení.

18:11
    Jan Potočný (HAV), dvě minuty za hákování.

12:34
    Jiří Lejčko (HAV), dvě minuty za podražení.

09:18
    A přesilová hra i pro Havířov. Dominik Kalus (SKK), dvě minuty za držení protihráče.

07:52
    Zápasu zatím chybí větší šance nebo nějaká akce, která by rozhýbala brankáře. Karviná si zahraje přesilovou hru. Jiří Lejčko (HAV), dvě minuty za hákování.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 26. Schmied (Taras, Lejčko), 28. Chroboček (Vyčesaný), 43. Caruk (Šmíd), 46. Chroboček (Šmíd), 55. Sap (Šmíd, Caruk) – 9. Kasperlík (Hranoš), 22. Kurnik (Václavík), 34. Kasperlík, 36. Kurowski, 36. Václavík (Piechaczek), 39. Němec (Pacas), 60. Kurowski (Motálek)

AZ Havířov: Turšner – Heinzl, Chroboček, Gawlas, Staš, Potočný J., Regoš – Polak, Křibík "A", Vyčesaný "C", Sap, Šmíd, Caruk "A", Lejčko, Schmied, Taras
    SK Karviná: Motálek (Zíka) – Kalus, Piechaczek, Ščurek, Procházka, Hranoš, Škorpík – Ondráček Kasperlík "C", Czylok "A", Kurowski, Kurnik, Václavík, Pacas, Němec

Rozhodčí: Koziol – Ganger, Moravec