Crystal Palace – Liverpool 3:1 (kon.) | Hull City – Tottenham 1:2 (kon.)
Crystal Palace FC
3:1 (1:1)
Liverpool FC
Neděle 23.11.2014, 14:30 • Selhurst Park - London • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání Barclays Premier League vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u online přenosu na shledanou. (16:39:12)

Fauly 21:10

Hlavní rozhodčí svým hvizdem ukončil dnešní střetnutí mezi Crystal Palace a Liverpoolem, které překvapivě skončilo výhrou domácích v poměru 3:1!
    Hosté vstoupili do utkání výborně a hned po 90 sekundách se dostali do vedení, když se prosadil Lambert. Jeho střela byla první, ale zároveň poslední, kterou Reds v tomto utkání vyslali na Speroniho branku. Liverpool přesto stále držel míč na svých kopačkách, ale výraznější šance si nevypracoval. Domácí za to hrozili z rychlých protiútoků a v 17. minutě se jim podařilo vyrovnat, když se z dorážky trefil Gayle.
    Druhá půle probíhala v podobném duchu jako ta první. V 78. minutě však přišel obrat, když po výborné akci Bolasieho skóroval Ledley. Aby toho nebylo málo, hned o 3 minuty později svítilo na tabuli skóre 3:1, když se parádně z přímého kopu prosadil kapitán Palace Jedinak.
    Liverpool prohrál v lize již potřetí v řadě a klesl tak na průběžnou 12. příčku, zatímco Crystal Palace díky této výhře poskočilo na 15. pozici.
    Crystal Palace třemi góly otočil zápas s Liverpoolem a po loňském fantastickém comebacku ho dnes dokonce poráží! Konečný výsledek. Crystal Palace 3 Liverpool 1.

90+5

90+4
    Lambert si opět neporadil zády k brance a Speroni tak rozehraje zřejmě poslední výkop tohoto utkání.

90+3
    Mužem zápasu byl oprávněně vyhlášen domácí křídelník Bolasie.

90+2
    Po McArthurově přihrávce zakončoval Ledley, jeho slabý pokus levačkou skončil vedle Mignoletovy levé tyče.

90+1
    Liverpool má poslední 3 minuty na to, aby s tímto nepříznivým výsledkem ještě něco udělal.

90
    Rozhodčí Moss nastavil nad rámec základní hrací doby 4 minuty.

90
    Frustrovaný Sterling fauloval McArthura, domácí jsou tak opět u balonu.
    Takto se tvářil Brendan Rodgers za stavu 1:1. Jak asi vypadá jeho obličej teď, když Crystal Palace vede 3:1?