Toljatti – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 3:4 (0:2 po s.n.) | Jokerit – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Novokuzněck 6:2 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 3:4 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 27.11.2014, 19:00 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

53:35
    Pořádná jiskra naděje pro Slovan, Seleznjev podrazil ve středním pásmu pronikajícího Nedorosta a půjde za katr.

41:46
    Následně se navíc Michal Sersen dopustil faulu, dostal dvě minuty za podražení a Slovan se bude v následných chvílích muset bránit.

28:28
    Nepříjemnost pro domácí, dvě minuty vyfasoval Murley.

19:59
    Na závěr druhé třetiny rozhodčí pošle za katr další dva hráče, Alex Semjonov dostal dvě minuty za hákování. Domácí nebudou hrát dvojnásobnou přesilovou hru, protože faulovaný Matt Murley byl vyloučen za nafilmovaný pád.

18:50
    Nedorost vyslal od mantinelu velmi dobrou přihrávku na Nagyho, jenž se mohl ocitnout tváři v tvář Sätteriho, v poslední chvíli mu však šanci zhatil Dmitrij Šitikov a domácí si zahrají první přesilovou hru.