Třinec – Zlín 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:5 (kon.) | Plzeň – Pardubice 5:1 (kon.)
Litvínov – Sparta 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 1:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 5:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 28.11.2014, 17:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

53:32
    A další vyloučený hráč – Branislav Kubka (PLZ) za sekání.

53:08
    Na druhé straně to Pardubičtí přehnali s důrazem po dobré šanci Radila a domácí trestali. Trestají ale i rozhodčí – Lukáš Radil (PCE) dvě minuty za sekání, Jakub Jeřábek (PLZ) dvě minuty za hrubost.

51:18
    Špaček byl na modré čáře faulován Petrem Kadlecem (PLZ), který tak dostává dvě minuty.

47:18
    Nyní ale dopředu vyrazil Jakub Lev, jehož zahákoval Radoslav Tybor (PCE). Dvě minuty pro hostujícího forvarda.

45:46
    Za hákování putuje za katr Jakub Lev (PLZ). Další přesilovka pro Pardubice.

40:34
    Radil se snažil uvolnit mezi kruhy ke střele, seknul ho přitom ale Vojtěch Mozík (PLZ), který tak dostává dvě trestné minuty.

36:47
    Tomáš Zohorna (PCE) je vyloučen na dvě minuty za krosček. Nově nasazený přísnější metr rozhodčích je dnes opravdu hodně znát.

35:53
    Útočný faul Pavla Kašpaříka (PLZ) je potrestán. Dvě minuty za nedovolené bránění.

33:02
    Do úniku se snažil procpat jeden z pardubických hráčů, nedovoleně ho ale zastavil Ján Sýkora (PLZ). Dvě minuty za držení protihráče.

32:22
    Za sekání je vyloučen Jan Kolář (PCE). Škodovka bude mít k dispozici 12 sekund přesilovou hru 5 na 3.

30:59
    Za zbytečné (a zřejmě i neslušné) protesty dostal desetiminutový osobní trest Petr Sýkora (PCE).

30:34
    Indrákův pokus bez problémů chytil Kristan. Po přerušení zbytečně Lva fauloval Karol Korím (PCE), jenž tak inkasuje dvouminutový trest.

26:24
    Ve vlastním oslabení pálil Semorád mimo. O chvíli později sekal Petr Kadlec (PLZ), poměr sil na ledě se tak vyrovná.

26:00
    Jakub Lev byl zahákován v dobré šanci, Aleš Píša (PCE) tak inkasuje dvě trestné minuty.

16:07
    Na dvě minuty je vyloučen Jiří Cetkovský (PCE) za hákování.

12:08
    První přesilovka pro Plzeň. Za hákování je vyloučen Aleš Píša (PCE). Početní výhoda přijde ale až po komerční přestávce.

05:28
    Domácím příznivcům se hodně, ale opravdu hodně nelíbí vyloučení Jakuba Jeřábka (PLZ) za podražení. Nic s tím ale nezmohou.

02:01
    Michal Moravčík (PLZ) vyloučen za podražení.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 1. Johnson (Jeřábek, Pletka), 15. Mozík (Simon, Johnson), 38. Lev (Kadlec, J. Sýkora), 50. Indrák (Lev, Jeřábek), 54. Simon (Schleiss) – 47. Čáslava (Zohorna, P. Sýkora)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Jeřábek (A), Kadlec (C), Moravčík, Mozík, Pavlíček, Kubka, Marcel – Pletka, Kašpařík, Johnson – Schleiss, Simon, Indrák – Kubalík, Lev, J. Sýkora – Hollweg, Přikryl, Balej – Beran
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Čáslava (C), Ščotka, Havlík, Gregorc, Korím, Píša, Zdráhal – Cetkovský, Zohorna, P. Sýkora (A) – Tybor, Marcinko, Radil (A) – Starý, Špaček, Kolář – Semorád, Kaut, Voženílek – Půhoný

Rozhodčí: Polák, Hejduk – Flegl, Polonyi