Cádiz – Villarreal 1:2 (kon.) | Oviedo – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Valencia 1:2 (kon.)
Cádiz CF
1:2 (0:2)
Villarreal CF
Čtvrtek 04.12.2014, 20:00 • Ramón de Carranza • Španělský pohár

Přeji vám hezký zbytek čtvrtečního večera. (21:54:44)

Je tady konec zápasu, v němž Villarreal o poločase vedl 2:0, avšak krátce po návratu na hřiště inkasoval na 1:2 a navíc musel značnou část druhé půle hrát v deseti po tvrdém faulu Marína a po zranění Puerta posledních 9 minut a pětiminutové nastavení dokonce v devíti. Přesto se nikterak silnému náporu Cádizu ubránil a do domácí odvety si odnáší jednobodový náskok se dvěma vstřelenými góly na půdě soupeře.

90+5

90+5
    Arregui hlavičkoval vysoko nad branku, po výkopu Juana Carlose rozhodčí nejspíše už odpíská konec utkání.

90+5
    Cádiz má nejspíše poslední možnost na srovnání.

90+4
    Útočný faul hráče ve žlutém ukončuje útočné snažení Cádizu. Juan Carlos si dá s rozehrávkou samozřejmě hodně načas.

90+3
    Cádiz vybojoval autové vhazování na hranici šestnáctky.

90+2
    Tak už jsme se to dozvěděli. S ohledem na gól, červenou kartu, dvojnásobné ošetřování na hrací ploše a v neposlední řadě šestinásobné střídání a několik žlutých karet rozhodčí Villanueva nastavuje 5 minut!

90+2
    Vykopává Juan Carlos.

90+1
    Už se hraje přesčas, rozhodčí ale ještě neprozradil, kolik nastaví nad rámec pravidly stanovených devadesáti minut.

90
    Běží poslední minuta zápasu a Villarreal stále hájí jednobrankové vedení.

88
    Před zakončujícím hráčem se vrhl k zemi Juan Carlos, jenž se po několika sudech drží za obličej, jedná se však o nekalou praktiku zdržování, soupeř se o něj kopačkou pouze lehce otřel, navíc ne v místech, kde se gólman drží.

88
    Hráči ve žlutém se stále nemohou dostat k zakončení,u míče jsou ale nadále.

85
    Žlutou kartu dostává Tomás (Cádiz CF).

85
    Cádiz uzamkl Villarreal před jeho vlastní šestnáctkou, jejíž dobývání právě začíná.

84
    Od vlastní branky rozjíždí novou akci domácí.

83
    Juan Carlos znovu u míče. Spoluhráči na něj budou ve zbývajících minutách hodně spoléhat.

81
    Israel Puerto dnešní zápas nedohraje. Odchází do útrob stadionu a pravděpodobně poputuje do nemocnice s podezřením na otřes mozku. Villarreal už však má třikrát vystřídáno a navíc hrál v deseti, proto dnešní zápas nuceně dohraje v devíti hráčích! Stále však vede...

81
    Se záludnou,a však nepříliš silnou střelou na zadní tyč se musel vypořádat Juan Carlos.