Helas Brno – Třinec 4:0 (kon.) | Olympik Mělník – Balticflora Teplice 2:12 (kon.) | Vysoké Mýto – Tango Brno 7:2 (kon.)
Hradec Králové – Zruč n/S 3:4 (kon.) | Sparta – Kladno 9:2 (kon.)
SK Olympik Mělník
2:12 (0:2)
FC Balticflora Teplice
Pátek 05.12.2014, 20:00 • SH Neratovice • 1. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Zcela jednoznačného favorita má dnešní utkání závěrečného 11. kola první poloviny základní části nejvyšší soutěže. Domácí nováček, s jediným bodem na poslední příčce tabulky, totiž hostí vedoucí Balticfloru Teplice, která v devíti odehraných zápasech dosud neztratila ani bod.
    Poslední výsledky Olympiku: Benago Zruč 2:12, Tango Brno 0:9, SAT-AN Kladno 2:4.
    Poslední výsledky Balticflory: SAT-AN Kladno 3:1, Slavia Praha 7:1, Benago Zruč 8:1.

SK Olympik Mělník: Vágner (Machulka) – Volf, Šuba ml., Buzek, Gabčo (c) – Dvořák, Hanzlík, Šmidrkal, Banovič (Němec).

FC Balticflora Teplice: Jeronimo (Kalina) – Kiliján, Sláma (c), Salák, Kovács, Holý, Ribeiro Da Sidnei, De Almeida, Oliveira..

1

02:25
    Aku fauly 0:1.

03:03
    Hostům záhy vyšla power-play, na kterou hned v úvodu vsadili, a po pohledné kombinaci se ujali vedení.

04:46
    Odražený míč od Gabča znamenal zatím největší nebezpečí pro bránu hostí, brankář Jeronimo ale zachytil ještě před čárou.

05:46
    Před domácí brankou bylo po chvíli opět horko, hosté pokračují v pěti v poli, brankář Jeronimo se dokonce dostal ke střele, ale mířil vysoko.

07:43
    Po "žlutém" faulu (1:1) v blízkosti trestného území střelu z přímého kopu zablokovala mělnická zeď.

08:33
    Brankář Vágner vyrazil tvrdou ránu Sidneiho, hosté pokračují v náporu.

09:52
    Time-out hostů.

09:59
    Marcio nastřelil další tvrdou střelou Vágnera, který byl úspěšný i proti Kovácsovi. Tepličtí v pěti kombinují na polovině domácích.

11:29
    Power-play znovu slavila úspěch, brankář Jeronimo si dokonce připsal na druhém gólu asistenci.

12:20
    Domácí se v krátkém sledu dopustili dvou faulů (4:1). Lídr tabulky je nadále nutí pouze bránit.

13:26
    Vágnerovu pozornost vyzkoušel také Holý.

13:51
    Domácí brankář znovu v hlavní roli, tentokrát kryl bombu Saláka.

16:05
    Time-out domácích.

16:52
    Žlutou kartu dostává Marcio (FC Balticflora Teplice).

18:33
    Domácí se na poměrně delší dobu zdrželi na polovině hostí, výsledkem byla střela Gabča do náruče brankáře.

19:48
    Domácím se v závěrečné minutě podařilo zablokovat několik střel a poločas tak pro ně skončil přijatelným výsledkem 0:2, i když hostující převaha v držení míče byla markantní.

20:01

20:33
    Takový nástup do druhé části asi nikdo nečekal. Syn domácího trenéra Pavel Šuba se zčistajasna objevil sám před brankářem, kterého nadvakrát překonal.

21:31
    Dvoubrankový náskok hostům vrací Sláma, který od postranní čáry propálil Vágnera.

22:13
    Hosty jako by inkasovaný gól nabudil. Po smršti střel se ujala dorážka Sidneiho.

22:50
    Sidnei byl blízko dalšímu gólu, Vágner nohou vyrazil.

23:43
    Holý napálil přízemní střelou tyč.

24:09
    K Salákovi se odrazil míč před téměř prázdnou bránou, takže pro něj nebylo problémem zvýšit na rozdíl čtyř gólů.

25:50
    Žlutou kartu dostává Gabčo (SK Olympik Mělník).

25:52
    Hosté pokračují v brankostroji, Salák se stal třetím dvougólovým střelcem večera. Domácí si okamžitě vzali oddechový čas.

27:05
    Zakončující Jeronimo se znovu postaral o práci svému protějšku.

27:36
    Aku fauly 1:1.

28:34
    Hosté se prokombinovali až před Vágnera, kde Salák nabídl gól Marciovi.

29:22
    Sidnei loboval Vágnera, míč směřující do brány ale stačil odhlavičkovat domácí kapitán Gabčo.

30:14
    Mezi střelce se zapsal i hrající kouč hostí Giva, kterého domácí nechali poblíž brány trestuhodně neobsazeného.

32:21
    Hosté pokračují v brankostroji. Hattricku se jako první dočkal Sláma.

33:15
    Teplice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je SIDNEI. Asistence: Holý.

33:28
    Domácí v posledních minutách vůbec nestíhají, s chutí hrající hosté jim střílí jeden gól za druhým.

36:48
    Tentokrát domácí zapomněli na Kovácse, který na zadní tyči doklepával do prázdné.

38:05
    Aku fauly 3:1.

38:32
    Černý se tentokrát s domácími hráči i zapisovateli smiloval a na konci dalšího přečíslení těsně přestřelil.

39:54
    Poslední slovo v utkání si překvapivě vzali domácí. Jinak se ovšem ve druhém poločase naplno projevil tabulkový rozdíl mezi oběma soupeři a hosté bez sebemenších komplikací dovedli utkání k drtivému vítězství.

Konec zápasu. (21:28:51)

Olympik

Branky: 21. Šuba (Vágner), 40. Banovič (Šuba) – 4. Sláma (Marcio), 12. Sidnei (Jeronimo), 22. Sláma (Kovács), 23. Sidnei, 25. Salák, 26. Salák (Sláma), 29. Marsio (Salák), 31. Giva (Marcio), 33. Sláma, 34. Sidnei (Holý), 34. Sláma (Salák), 37. Kovács (Holý)

Karty:   8. Hanzlík (MEL), 26. Gabčo (MEL) – 17. Marcio (TEP)

SK Olympik Mělník: Vágner (Machulka) – Volf, Šuba, Buzek, Gabčo (c) – Dvořák, Hanzlík, Šmidrkal, Banovič (Němec).
    FC Balticflora Teplice: Jeronimo (Kalina) – Giva, Černý, Marcio, Sidnei, Kovács, Holý, Sláma (C), Salák, Kiliján.

Rozhodčí: Nagy – Čurda