Liberec – Třinec 4:0 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 2:3 (kon.)
Chomutov – Berani Zlín 4:1 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 3:7 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 11.12.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL extraliga juniorů

49:33
    Michal Nohel dostává dvě minuty za napadení a domácí si zahrají další přesilovou hru.

39:57
    Daniel Voženílek dostává v závěru druhé třetiny dvě minuty za podražení

37:17
    Lukáš Denk inkasuje dvě minuty za hákování a Východočeši si tak zahrají druhou početní výhodu v dnešním utkání.

28:02
    Roman Dymáček dostává dvě minuty za sekání a je tu první přesilová hra domácích.

15:13
    Luboš Adam dostává dvě minuty za podražení a hosté tak mají k dispozici první přesilovou hru.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 15. Voženílek (Hlaváček), 51. Procházka (Voženílek, Krajňák), 57. Pipek (Krajňák, Kusý) – 15. Vlček (Boltvan, Nohel), 25. Pokorný (Šnajnar)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Klouček) – Vácha, Franc, Budík, Bažant, Adam, Nedbal, Vála – Procházka, Havrda, Velinský, Barkóci, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Pipek, Kysela, Krajňák.
    HC Kometa Brno: Jekel (Šalena) – Vágner, Civka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Nohel, Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Dymáček.

Rozhodčí: Horinek – Čížek, Potůček