SK Karviná – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Přerov – Břeclav 2:0 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 8:4 (kon.)
Klášterec nO – Klatovy 7:1 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 2:3 (1:2 po s.n.) | Mor. Budějovice – Bílina 4:3 (kon.)
Nymburk – Jablonec n/N 6:5 (po s.n.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 1:4 (kon.)
Pelhřimov – Řisuty 5:2 (kon.) | Tábor – Děčín 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 9:5 (kon.)
Kobra – Trutnov 1:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
HC Řisuty
Sobota 13.12.2014, 18:00 • Pelhřimov • 2. liga skupina Západ

Důležité vítězství vybojovali Lední Medvědi. Řisuty se v závěrečné třetině pokoušeli o obrat v utkání, ale Martin Hadrava definitivně jejich snahu utnul. Domácí hokejisté slaví se svými fanoušky zaslouženou výhru, já se k nim také brzy přidám :-) Zase někdy napočtenou. (20:11:44)

60:00

59:58
    Poslední zápis do kroniky dnešního zápasu. Miroslav Třetina dvě minuty za držení.

59:15
    Řisuty to ještě zkouší, ale jejich snaha je marná, tohle už domácí ubrání.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    Bezděk volil přihrávku místo střely a neuspěl.

58:08
    Filip Bílek se po jednom ze soubojů těžce zvedá z ledu.

55:47
    Uvidíme hru ve čtyřech. Filip Bílek dvě minuty nedovolené bránění.

55:18
    Landův pas tečuje Rašner do ochranné sítě.

54:58
    Jiří Kubát obdržel dvě minuty za sekání. Asi poslední šance hostů na návrat do zápasu.

54:24
    Martin Hadrava to zkoušel podobně jako při svém gólu. Tentokráte ale bekhendem minul branku.

53:10
    Pelhřimovští bojují a nepouští Buldoky do vyložených brankových příležitostí.

52:25

52:18
    Až nyní Řisuty v přesilové hře zahrozily, ale bez gólového efektu.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 4. Kopic (Votápek), 14. Třetina (Kubát, Hadrava), 14. Kadlec (Kopic), 38. Mečiar (Kopic), 49. Hadrava (Filip) – 9. Vodička (Landa), 40. Vlček (Šubrt)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Jelínek, Kasalý D., Mečiar, Rašner, Srdínko, Kasalý F., Tolkner, Kubát, Třetina, Hadrava Marek, Votápek, Plachý, Kopic, Bezděk, Hadrava Martin, Kadlec
    HC Řisuty: Černý (Štěpánek) – Kašák, Dostál, Sedláček, Bílek, Babický, Dan, Raclavský, Velčovský, Landa, Kos, Krpata, Kraus, Šroubek, Vlček, Šubrt, Náprstek, Vodička, Brém, Wszolek

Rozhodčí: Stanislav Mertl – Ing. Tomáš Samuel, Tomáš Matějček