Kladno – Jihlava 4:0 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 4:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 4:2 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.)
Most – Prostějov 2:3 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 13.12.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Přeji vám příjemný zbytek dnešního dne. (19:13:11)

Velice vyrovnané utkání mohli vidět diváci na Zimním stadionu v Šumperku . Domácí hráči porazili favorita dnešního utkání Třebíč a berou všechny tři body. Hosté odjíždí domů s prázdnou.

Nejlepší hráči: Daniel Zelenka – David Dolníček.

60:00

59:41
    Puk v třetině Třebíče. Ta ví, že už dnešní zápas nevyhraje a ani se nesnaží útočit.
    Marek HAAS - 3:1

59:05
    Draci právě vstřelili branku!
    Patrik Moskal vybojoval puk a přesnou přihrávkou poslal puk na MARKA HAASE, který střílel do prázdné klece. Roman Erat ještě házel hůl po domácím hráči a pravděpodobně se u toho ještě zranil. Forvard Třebíče odchází za doprovodu lékaře do šatny. Asistence: Patrik Moskal, Aleš Holík.

58:45
    Holík se ihned po vyhraném vhazování pokoušel střílet na branku, ale trefil prvního hráče před sebou.

58:41
    Falter na střídačce! Třebíč to zkouší v šesti.

58:41
    Vhazuje se v pásmu draků. Hosté reagují oddechovým časem.

58:41
    Rozhodčí přerušil hru po tom, co se puk zamotal mezi bruslemi několika hráčů.

57:56
    Teď zase tlačí hráči ve žlutých dresech. Marek Haas, ale nedokázal najít svojí přihrávkou nikoho před brankou Faltera.

57:14
    Až nyní se dokázali vysvobodit hráči ze severu Moravy. Ti se pokoušeli založit protiútok, ale ve třetině hostů o kotouč přišli.

56:41
    Třebíč dokázala domácí dostat pod tlak. Šumperk se stále brání.

56:09
    Erat nahazoval na branku, ale velice nepřesně. Puk skončil na zadním mantinelu.

55:37
    Zelenka raději zadržel puk před přijíždějícími hráči hostů. Vhazuje se po levé straně šumperského muže s maskou.

55:15
    Zatím se hraje dlouho bez střel na branku. Více teď drží kotouč Horácká Slavia.

53:58
    Šumperk se snažil jít do protiútoku, ale všemu zabránili beci Třebíče.

52:55
    Na ledě se nám strhla potyčka. Dvě plus dvě minuty dostává Lukáš Králík a Petr Gewiese. Vše následovalo po tom, co hostující hráč tvrdě narazil do gólmana Šumperka. Hraje se pět na pět.

52:51
    Přibylova střela skončila na betonu Zelenky.

Dominik Mihailescu

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 4. Vrdlocvec (Holík), 4. Žálčík (Moskal, Staněk), 60. Haas M. (Moskal, Holík) – 14. Raška (Mrázek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Koutský) – Drtil, Holík, Sedlák, Gewiese, Prokop, Starý, Bail – Haas M., Vrdlovec, Haas R. – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Velecký – Vachutka, Rimmel, Popelka
    SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Máj) – Malena, Bilčík, Šaur, Bartoň, Jaroš, Přibyl, Juráň – Erat, Dolníček, Čuřík – Wasserbauer, Holec, Pekr – Čech, Raška, Mrázek – Kadela, Králík, Paták

Rozhodčí: Hrubý – Guth, Rittich