Olomouc – Písek 6:3 (kon.) | Jihlava – Letňany 4:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:1 (kon.)
Chomutov – Třinec 0:5 (kon.) | Sparta – Zlín 6:3 (kon.) | Vsetín – Č. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.)
K. Vary – Vítkovice 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Hr. Králové 0:5 (kon.) | Havířov – PZ Kladno 7:3 (kon.)
Poruba 2011 – Kladno 0:7 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 2:6 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 5:3 (kon.)
Piráti Chomutov
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 13.12.2014, 12:30 • SD ARÉNA • Extraliga staršího dorostu

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek dne. (14:41:13)

Třinec si po zápase ve Varech připisuje i v druhém kole výhru. Na ledě Pirátů Chomutov vítězí o pět branek! V první třetině se v rozmění minuty a pár sekund prosadil Radzienciak a Adámek. V průběhu zápasu dal potom Adámek ještě jednu branku. Po jedné přidali i Poruba a Haman.

60:00

59:55
    Zakázané uvolnění Třince. V posledních minutách byla hra neatraktivní.

59:00
    Hraje se poslední minuta zápasu.

58:04
    Josef Toman proklouzl po levé straně, ale nezakončil.

57:04
    I další snaha Pirátů vyřešena.

56:22
    Piráti si špatně nahráli a Třinec získal puk.

55:28
    Tvrdou ránou se prezentoval chomutovský obránce. Hlaváč připraven i nyní.

54:42
    Nadvakrát se třinečtí neprosadili před brankou Strejce. První střelu chomutovský brankář pokryl, ta druhá šla nad branku.

54:05
    Filip Haman vyslal tvrdou střelu, ale jen doprostřed branky. Tam byl chomutovský brankář.

54:02
    Závar před brankou domácích vyřešil Strejc a puk chytil.

53:40
    Zakázané uvolnění Pirátů.

53:16
    Hned po buly vypálil Matyáš Svoboda. Hlaváčovi tohle nedělalo problém.

53:04
    Na levé straně zahrozil Alan Lyszczarczyk. Ale opět byl Hlaváč na svém místě.

52:58

52:45
    Hosté se osvobozují.

52:35
    Opět se jde pro nosítka a hráč bude odnesen do kabiny.

David Panuška

Branky a nahrávky: 9. Radzienciak (Imrich, Haman), 10. Adámek (Poruba, Kaukič), 23. Poruba (Adámek), 42. Haman (Matějka), 47. Adámek (Stuchlík)

Piráti Chomutov: Strejc (Zvědělík) – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, D. Novák, A. Novák, Hajič – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, M. Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, T. Adámek (C).
    HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Loubal) – Hrachovský, Valíček, Haman, Radzienciak, M. Adámek (C), Imrich, Bartko, Janiczek – Stuchlík, Kaukič, Švaňa, Flok, Poruba, Matějka, Bárci, Sztwiertnia

Rozhodčí: Knapík – Mašek, Hynčica