Cagliari – Juventus 1:3 (kon.) | Neapol – Parma 2:0 (kon.)
Cagliari Calcio
1:3 (0:2)
Juventus FC
Čtvrtek 18.12.2014, 19:00 • Stadio Sant'Elia (Cagliari) • Italská Serie A

Utkání je u konce! Podle papírových předpokladů v zápase vítězí fotbalisté hostujícího celku, kteří si tak upevňují první pozici. Juventus vstřelil dva brzké góly, na které v 50. minutě navázal Llorente. Svěřencům českého kouče Zdeňka Zemana se o čtvrt hodiny později už jen podařilo snížit na konečných 1:3. (20:54:50)

90+3

90+2
    Již v nastaveném čase obdržel žlutou kartu za zákrok proti Lichtsteinerovi Luca Ceppitelli.

90+1
    Hlavní arbitr Mazzoleni nastavil ve druhém poločase dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Po zblokované střele Rangela zahrávali domácí fotbalisté další rohový kop, ale ani tentokrát ze standardní situace nezahrozili.

89
    Domácí opět zaútočili, Rossettiniho rána z pokutového území byla zblokována a následoval rohový kop, po kterém se ale hráčům v modročervených dresech nepodařilo úspěšně zakončit.

87
    Na opačné straně mohl náskok Juventusu snížit Danilo Avelar, který vypálil z bezprostřední blízkosti Buffonovy svatyně, z ostrého úhlu ale o kousek minul tyč.

86
    Střídání v celku Juventus FC: z trávníku odchází Tévez, na zelený pažit přichází Giovinco.

86
    k dalšímu střeleckému pokusu se dostal Arturo Vidal, proti kterém uale včas vyběhl gólman Cragno, který mu zmenšil střelecký úhel. Záložník hostujícího celku tak již nestačil přesně zakončit.

85
    Na úrovni penaltového puntíku si na centr naskočil Arturo Vidal, jeho slaboučká rána ale Cragna nemohla nikterak vyděsit.

83
    Celek z Turína však poté dokázal vybojovat rohový kop, k odraženému míči se dostal Claudio Marchisio, který jej okamžitě vypálil na bránu. Jeho pumelici ale zblokoval bránící hráč.

82
    Tévez do pokutového území adresoval přihrávku pro Pirla, toho ale dokázala zpacifikovat obrana Calcia, která k němu rychle a natěsno přistoupila a obrala ho o míč.

81
    Hosté zaútočili podél levé postranní čáry, zblokovaný centr však dolétl pouze do náruče připraveného brankáře Cragna.

80
    Střídání v celku Juventus FC: deset minut před koncem dohrál Pereyra, který své místo přepouští Padoinovi.

78
    Rozehrání rohového kopu se zhostil Andrea Pirlo, ale s jeho centrem si defenziva Cagliari poradila vcelku bez potíží.

77
    Lichsteiner v pokutovém území sklepl míč pro Téveze, který v ideální střelecké pozici poslal míč k tyči. Po střele hostujícího útočníka se ale vrhl brankář Cragno, který míč vyrazil na roh.

75
    Střídání v celku Cagliari Calcio: Ibarba nahradí Rangel.

74
    U míče jsou hráči favorizovaného celku, Juventus ovšem kombinuje jen na své polovině v blízkosti vlastního pokutového území.

73
    Střídání v celku Juventus FC: ze hřiště odchází Llorente, jehož na závěrečných dvacet minut nahradí Morata.