Kometa Brno – Zlín 5:0 (kon.)
HC Kometa Brno
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 18.12.2014, 16:35 • Sportcentrum Lužánky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:31
    Následně se hosté nejen osvobodili, ale pořádně provětrali obranu Komety, Štěpán Kučera si počínal za vlastní branou nedovoleně a zbytek zápasu stráví na trestné lavici.

57:45
    Daniel Kowalczyk (ZLN) obdržel dvě minuty za držení a nabídl ještě jednu přesilovou hru soupeři.

48:40
    Hosté mají k dispozici třetí přesilovku v utkání, dvě minuty dostal Štěpán Kučera.

45:15
    Jan Marek podrazil za bránou Jeřábka a půjde pykat na trestnou lavici. Rozhodčí udělil dvouminutový trest za podražení.

42:43
    Dvě minuty za držení obdržel Adam Gajarský a Zlín si zahraje teprve svou druhou přesilovou hru.

31:34
    Domácí si poprvé ve druhé třetině zkusí přesilovou hru. Rozhodčí udělil dvouminutový trest za hákování Jáchymu Janoškovi.

21:07
    Matula podrazil bruslí Zmeškala a poprvé v zápase oslabuje své mužstvo.

06:07
    Domácí si zahrají podruhé početní převahu, Danie Kowalczyk obdržel dvě minuty za sekání.

00:43
    První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí. Střídačka Zlína si totiž nepohlídala střídání a hosté hráli chvíli v šesti. Rozhodčí tedy udělil zlínské střídačce dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který si půjde odpykat Jonáš Kočica.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 4. Novák (Klenec, Süss), 7. Klenec (Král, Süss), 28. Matula, 39. Klenec (M. Novák), 52. Gajarský (Svoboda)

HC Kometa Brno: Dostál (Pleticha) – Jeřábek, Kučera, Král, Holemý, Gloz, Masar – Klenec, Kavický, Gajarský, Matula, Süss, Svoboda, Kunc, Novák
    Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Omelka, Marek – Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Dřímal, Janošek, Dobiáš, Zmeškal, Dvořáček, Nesrsta

Rozhodčí: Coufal – Šustr, Vašíček