Boston – Nashville 5:3 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Washington 4:2 (kon.)
Minnesota – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Toronto 0:4 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Detroit – Buffalo 6:3 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 4:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 5:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 1:5 (kon.) | Chicago – Winnipeg 1:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
New Jersey Devils
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Carolina Hurricanes
Středa 24.12.2014, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL
    Chris TERRY - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
    Autorem vítězné branky je CHRIS TERRY.

64:56
    Jágr nahrál do dobré šance na Adama Henriquea, který ale z bezprostřední blízkosti nedokázal Chudobina překonat!

60:54
    Ron Hainsey unikl z trestné lavice a jel úplně sám na Schneidera, který ho ale vychytal!

60:21
    Sekera se zmocnil puku a svou individuální akci zakončil neúspěšnou střelou v pádu. Tohle byla ale parádní akce slovenského obránce!

58:46
    Ryder se probíjel k puku a byl při tom faulován. Ron Hainsey (CAR) tak dostane dvě minuty za nedovolené bránění a nabízí New Jersey velkou možnost rozhodnout!
    Ron HAINSEY - 1:1

51:59
    Carolina právě vstřelila branku!
    Hurikánům to konečně vyšlo, máme vyrovnáno! Andrej Sekera vystřelil od levého mantinelu, puk nejprve svou holí tečoval Dwyer, kotouč se ovšem ještě odrazil do nohou RONA HAINSEYHO, od něhož už zapadl do sítě. 1:1. Asistence: Patrick Dwyer, Andrej Sekera.

Dnešní utkání sleduje 16101 diváků.

49:03
    Židlický předvedl parádní kličky a poté, co mu unikl kotouč, se ho zmocnil Gomez. Ten ho následně předložil Ruutuovi, jehož střelu z bezprostřední blízkosti ale lapil Chudobin!

47:16
    Ryder nahrál na sjíždějícího Henriquea, který ale v dobré šanci přesouvajícího se Chudobina nepřekonal!

36:13
    Ve velké šanci se nyní ocitl debutant Brendan Woods! Ten se totiž dostal k puku v mezikruží a ihned ho poslal na branku Coryho Schneidera, který si ho ale vychutnal parádním zákrokem lapačkou!

31:22
    Jordin Tootoo (NJD) a Tim Gleason (CAR) jsou pochopitelně vyloučeni na 5 minut za šarvátku.

31:22
    Jordin Tootoo a Tim Gleason shodili rukavice a pustili se do sebe!

30:00
    A další velká šance hostů, Riley Nash už dokázal domácího brankáře překonat, jeho střelu ovšem zastavila tyčka!

29:18
    Nathan Gerbe byl zcela nehlídaný v útočném pásmu a když se k němu dostal puk, ihned ho napálil na branku. Cory Schneider ovšem pohotově zareagoval a kotouč vyrazil do tyčky, od níž se odrazil mimo!

23:31
    Marek Židlický (NJD) – dvě minuty za podražení.

20:39
    Justin Faulk (CAR) podrazil Židlického a je vyloučen na dvě minuty.

17:11
    První přesilovka pro domácí, za sekání je vyloučen Eric Staal (CAR).
    Stephen GIONTA - 1:0

13:32
    Devils právě vstřelili branku!
    Tato šance už ale branku přinesla, je to 1:0! Steve Bernier po pravé straně zavezl puk do útočného pásma a předal ho STEPHENU GIONTOVI, jehož střelu ještě smolně ztečoval Michal Jordán. Puk tak zapadl za záda Antona Chudobina. Asistence: Steve Bernier, Tuomo Ruutu.

11:33
    Sestito zpoza branky poslal puk přímo do místa, kam si najel Jaromír Jágr, jehož střelu z první ovšem Chudobin vyrazil!

04:52
    Faulu se ovšem dopustil Eric Gelinas (NJD), který je tak vyloučen na dvě minuty za hákování.

Hráči jsou již na ledě a brzy nám utkání začne!

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 14. Gionta (Bernier, Ruutu) – 52. Hainsey (Dwyer, Sekera), rozh. náj. Terry