Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 3:0 (kon.) | Omsk – Barys 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Toljatti – Chanty-Mansijsk 4:3 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Soči 5:3 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
SKA Petrohrad
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Dynamo Moskva
Neděle 28.12.2014, 15:30 • Ice Palace • KHL

Dnešní utkání je u konce! SKA Petrohrad prohrává na vlastním hřišti s Dynamem Moskva 1:2!

Toto utkání nabídlo velmi tvrdý a bojovný hokej. Jednalo se o utkání dvou rivalů a mezi hráči to přímo vřelo. První branku utkání jsme viděly až v druhé třetině, kdy se ve 30. minutě prosadil Maxim Pestuško! Domácí hala mohla začít bouřit až v 46. minutě, kdy se prosadil Andrej Kutějkin. SKA poté přímo drtilo hosty a vypracovalo si několik vyložených příležitostí. Všechny tyto příležitosti ale lapil výborný Šaryčenkov! No a 28 sekund před koncem celá hala ztichla. Po výborné práce Cvetkova se prosadil Maxim Karpov, který rozhodl o třech bodech pro Dynamo!

Filip Novák (DMS) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:44

To je z mé strany vše a u dalších hokejových přenosů se těším brzy nashledanou! (17:55:39)

60:00

59:52
    Koskinen je na střídačce a Petrohrad to zkouší v šesti!

59:32
    SKA si okamžitě vzalo oddechový čas!
    Maxim KARPOV - 1:2

59:32
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! Dynamo se prosazuje v poslední minutě utkání! Cvetkov ujel společně s Karpovem a prvně jmenovaný chtěl přihrávat na Karasmuse, jenže do jeho přohrávky lehl Kalinin a tak zůstal puk před Koskinenem. Do nej jen lehce šťouchl MAXIM KARPOV, který dává na 1:2! Asistence: Alexej Cvetkov.

58:59
    Další střelu vyslal Volkov, tu už chytil Koskinen do lapačky a přerušuje hru.

58:42
    No a Dynamo mohlo rozhodnout! Pestuško krásně zakombinoval s Volkovem a prvně jmenovaný zakončoval z levé strany, ale Koskinen se ani nedvakrát překonat nenechal!

58:09
    Jimmi Ericsson se snažil překvapit Šaryčenkova střelou z levé strany, jenže minul branku.

57:41
    Na druhé straně se dostal do pásma Karpov, byl osamcen a tak vystřelil. Koskinen střelu vyrazil.

57:10
    Barbanov dostal přihrávku od Burdasova před branku, ale trefil pouze místo, kde stál Šaryčenkov.

56:46
    Kalini společně s Rukavišnikovem rozehrávají ze svého pásma.

56:13
    Šipačjov si vyjel z rohu kluziště do středu a vypálil zápěstím. Šaryčenkov vyrazil kotouč vyrážečkou.

55:53
    Teď jsou usazeni v útočném pásmu hráči Dynama, kteří kombinují.

55:17
    Před branku poslal puk Ericsson a do zakončení se cpal Martensson. Šaryčenkov si ale puk našel.

54:48
    I čtvrtá formace si vytváří v pásmu Dynama tlak.

53:50
    Z pravé strany to zkoušel Burdasov, který pálil mezi nohy Šaryčenkova. Ten ale betony včas sklapl.

53:29
    Panarin nabil na modrou Kutějkinovi, který tvrdě vypálil. Šaryčenkov ale ránu vyrazil vyrážečkou.

53:22
    Chochrjakov sice vystřelil, ale ještě před tím byl odpískán ofsajd.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 46. Kutějkin (Thuresen) – 30. Pestuško (Volkov, Osipov), 60. Karpov (Cvetkov)

SKA Petrohrad: Koskinen (Ezhov) – Rukavišnikov, Kalinin , N. Bělov, Kutějkin, Chudinov, A. Bělov, Chafizullin – Ericsson, Martensson, Thoresen – Panarin, Šipačjov , Dadonov – Chochrjakov, Kadějkin, Ketov – Barbanov, Kablukov, Burdasov – Ponikarovskij
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Jalasvaara, Solovjov, Novák , Višněvskij, Korjagin, Mironov, Osipov – Karasmus, Cvetkov , Karpov – Žerděv , Pestuško, Volkov – Dugin, Rěreščenko, Mosaljov – Glazačev, Soin, Majorov – Alexejev

Rozhodčí: Ravodin, Romasko – Gorděnko, Dědulja

Diváci: 12257