Záhřeb – Team Canada 1:3 (kon.) | Ženeva – Jokerit 3:1 (kon.) | Davos – Záhřeb 1:0 (kon.)
HC Davos
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Neděle 28.12.2014, 20:15 • Vaillant Arena, Davos • Spengler Cup

Je dobojováno! Urputná bitva o každý centimetr ledu končí vítězstvím Davosu 1:0, jedinou branku vsítil už ve druhé minutě švédský legionář Paulsson. Medveščak si příliš šancí nevytvořil a když už se to chorvatskému týmu podařilo, narazil na skvěle chytajícího Genoniho. Z mé strany je to vše, přeji dobrou noc a u dalších onlajnů na počtenou! (22:32:44)

60:00

59:44
    Carle s Thomasem zaváhali ve vlastním obranném pásmu a mohou být rádi, že z toho není gól v síti Medveščaku!

Doug Shedden si vybírá oddechový čas.

59:22
    Owuya je na střídačce, Medveščak hraje v šesti!

59:00
    Minuta do konce třetí třetiny!

58:07
    Do konce zbývají necelé dvě minuty a Medveščak se musí bránit. Na nějaký závěrečný tlak to zatím nevypadá.

57:35
    Paschoud se natlačil do rohu s pukem. Čas rychle běží...

56:43
    Další ofsajd a v něm Jörg. Hra je notně rozháraná, což spíše vyhovuje svěřencům Arna Del Curta.

56:12
    Nicklasi Danielssonovi střela nevyšla, jeho tečovaný pokus skončil v ochranné síti.

56:01
    Postavení mimo hru zastavilo Sašu Martinoviće v průniku do útočného pásma.

55:19
    Geoff Kinrade poslal k zemi protihráče, ale vylučovat se nebude, což hlubokým vydechnutím kvitoval i trenér Doug Shedden.

54:43
    A znovu.

54:35
    Zakázané uvolnění, hra se vrací do obranného pásma Davosu.

54:03
    James Wright natlačil Du Boise na brankovou konstrukci, sudí přerušili hru.

53:24
    Rychlou, ale nepříliš záživnou pasáž hry přerušil Genoni včasným zalehnutím neposedného touše.

52:53
    Do konce základní hrací doby zbývá nějakých sedm minut, už dlouho se hraje bez přerušení.