8:0 (0:0, 6:0, 2:0)
Debreceni HK
sk Úterý 30.12.2014, 18:00MOL liga

56:46
    Domáci sú v útočnej tretine kde si prihrávajú. Navyše sa do seba pustil Baron s Emelianovom, ale žiadna prevratná bitka z toho nieje.Obaja kohúti dostávajú 2minúty.

55:29
    Na trestnú lavicu putuje Berta, ktorý dostáva 2minúty za hákovanie a osobný trest za nešportové správanie.

51:27
    Na trestnú lavicu putuje Emelianov a Podstavek. Hrať sa nám bude 4:4.

47:41
    Na trestnú lavicu putuje Voronov.

47:32
    Berta prihráva Dancsfalvimu a ten triafa iba žrďku Cikánekovej brány.

46:07
    HC Nové Zámky dali gól!
    JURAJ FAITH sa dostal do samostatného nájazdu a strelou popod vyrážačku nedal brankárovi ani najmenšiu šancu. Asistencie: Andrej Sucharda a Tomáš Chrenko.

45:07
    Na trestnú lavicu si sadá Peter Huba za hákovanie.

43:24
    Emelianov putuje na trestnú lavicu za krosček.

41:04
    MARTIN FROLÍk dokázal vypichnúť puk súperovmu obrancovi a strelou ponad Tőkeho lapačku zvyšuje na 7:0! Bez asistencie.

39:35
    FROLÍK MARTIN potiahol puk do útočného pásma po pravej strane, snažil sa pred bránou prihrať Hurtajovi, ale hosťujúci obrancovia si puk vrazili do vlastnej brány.Bez Asistencie

38:57
    Na trestnú lavicu putuje Dubec za držanie.

38:25
    Kowalczyk našiel pred bránou voľného Dubca ten ešte prihral RÓBERTOVI BRANDISOVI do prázdnej brány. Asistencie: Marek Dubec, Pavel Kowalczyk.

37:11
    Albin Podstavek prenechal puk za modrou čiarou JURAJOVI FAITHOVI a ten strelou, príklepom zvyšuje na 4:0! Asistencia: Albín Podstavek.

36:11
    Prakab putuje na trestnú lavicu za nedovolené bránenie. Zámky tak hrajú presilovú hru.

30:34
    Klobučník prihral v útočnom pásme Púchovskému ten si počkal kým sa pred bránkou ukáže MARTIN DUBEC a ten už vedel čo s pukom. Asistencie: Peter Klobučník, Matúš Púchovský.

28:18
    Výborná individuálna akcia JURAJA FAITHA, ktorý po ľavej strane prenikol do útočného pásma a strelou pomedzi betóny Borodinho zvyšuje stav stretnutia na 2:0! Asistencia: Tomáš Chrenko.

21:41
    MARTIN FROLÍK dorazil strelu Albína Podstaveka a otvára tak skóre dnešného zápasu. Asistencie: Albín Podstavek a Peter Huba.

20:52
    Obrovská príležitosť Podstaveka, ktorý išiel do samostatného nájazdu, pri puku sa však ocitol prvý Borodin, ktorý opustil svoje bránkovisko a puk vyhodil von z vlastnej tretiny.

19:08
    Na trestnú lavicu odchádza Leško za napadnutie.

13:41
    Na trestnú lavicu putuje Könczei za držanie. Hrať sa tak bude 4:3.

13:26
    Na trestnú lavicu odchádza Frolík aj Emelianov za sekanie. Hrať by sa tak malo 4:4.

11:07
    A prvú presilovú hru majú aj hostia. Na trestnú lavicu odchádza Faith za podrazenie.