Myjava – Nitra 1:1 (kon.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.) | Myjava – Žilina 0:5 (kon.)
Slovácko – Třinec 3:0 (kon.) | Plzeň – Domažlice 3:1 (kon.) | Chorzów – Opava 2:1 (kon.)
Atletico Victoria – Jablonec 2:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:1 (3:1)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 14.01.2015, 15:30 • Luční • Přípravný zápas

To je z naší strany vše a přejeme vám příjemný zbytek dnešního dne. (17:08:11)

A je tu konec, na který oba celky v posledních minutách čekaly. V dalším přípravném utkání Plzeň dokázala zvítězit 3:1 nad Domažlicemi, které po vystřídání ve druhém poločase byly chvílemi lepším týmem, ale snížit dvoubrankový náskok favorita se nepovedlo.

90

89
    Ani další centr se nevydařil. Závěr se blíží a Plzeň již nic v cestě za výhrou neohrozí.

88
    Utkání se již dohrává spíše z povinnosti.

87
    Lešek odcentroval nepřesně.

83
    Hra je nyní plná nepřesností. Tým Domažlic je o něco lepším celkem, ale ke snížení to zatím nevede,

80
    Plzeňským se směrem dopředu nedaří.

77
    Špírek z uctivé vzdálenosti vyzkoušel pozornost brankáře Bolka.

75
    Rozdíl mezi sestavami z prvního poločasu je znatelný.

71
    Po soubojích ve vápně se hosté neprosadili.

69
    Hosté střídají: Roubala nahrazuje Bláha.

64
    Holenda byl nachytán v ofsajdu.

59
    Hosté střídají: Sokola nahrazuje Bezděk.

58
    Hostující Špírek se dostal dvakrát do zakončení, ale ani jednou neuspěl.

56
    Plzenští hráči tentokrát uvázli v ofsajdové pasti.

55
    Plzeň postupovala do přečíslení dvou proti jednomu, ale hosté si nakonec mohli oddychnout.

52
    Sokol se ocitl v gólové šanci, ale bohužel pro hostující tým selhal a kontaktní gól nedokázal zařídit.

Jakub Vais

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 3. Tecl, 28. Rajtoral (pen.), 39. Rajtoral (pen.) – 25. Roubal

FC Viktoria Plzeň: I. poločas: Kozáčik – Hradecký, Tecl, Hrošovský, Kovařík, Procházka, Beránek, Mahmutovič, Rajtoral, Chramosta, Medveděv. II. poločas: Bolek – Hejda, Čihák, Kratochvíl, Lešek, Holenda, Koudelka, Šíša, Kolář, Hrdlička, Mlynařík.
    Náhradníci: Bolek – Hejda, Čihák, Kratochvíl, Lešek, Holenda, Koudelka, Šíša, Kolář, Hrdlička, Mlynařík

TJ Jiskra Domažlice: Pavlík (46. Švihořík) – Dungel (46. Hrubý), Chocholoušek, Bauer, Beránek (46. Kubišta), Leitl (46. Špírek), Braun (46. Vojtko), Mužík (46. Javorský), Roubal (69. Bláha), Došlý (46. Bárta), Sokol (59. Bezděk).
    Náhradníci: Hrubý, Bárta, Javorský, Vojtko, Špírek, Bezděk, Bláha, Juraj, Švihořík.