Myjava – Nitra 1:1 (kon.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.) | Myjava – Žilina 0:5 (kon.)
Slovácko – Třinec 3:0 (kon.) | Plzeň – Domažlice 3:1 (kon.) | Chorzów – Opava 2:1 (kon.)
Atletico Victoria – Jablonec 2:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:1 (3:1)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 14.01.2015, 15:30 • Luční • Přípravný zápas

69
    Hosté střídají: Roubala nahrazuje Bláha.

59
    Hosté střídají: Sokola nahrazuje Bezděk.

52
    Sokol se ocitl v gólové šanci, ale bohužel pro hostující tým selhal a kontaktní gól nedokázal zařídit.

48
    Hosté dvakrát v krátkém časovém sledu trefují břevno plzeňské svatyně!

39
    Plzeň právě vstřelila branku!
    FRANTIŠEK RAJTORAL si opět vzal pokutový kop na starosti a prosazuje se střelou do stejného místa.

38
    Hosté se dožadovali odpískaní ofsajdu, ale nakonec z celé situace je další penalta ve prospěch plzeňského týmu...

36
    Stanislav Tecl namířil svou střelu také do břevna!

34
    Medveděv trefuje břevno hostující branky!

28
    Sám faulovaný FRANTIŠEK RAJTORAL si postavil míč a svou ranou vrací Plzni vedení.

25
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Po rohovém kopu se prosazuje LUKÁŠ ROUBAL.

3
    Další akce plzeňským končí gólem, který vstřelil STANISLAV TECL.

Jakub Vais

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 3. Tecl, 28. Rajtoral (pen.), 39. Rajtoral (pen.) – 25. Roubal

FC Viktoria Plzeň: I. poločas: Kozáčik – Hradecký, Tecl, Hrošovský, Kovařík, Procházka, Beránek, Mahmutovič, Rajtoral, Chramosta, Medveděv. II. poločas: Bolek – Hejda, Čihák, Kratochvíl, Lešek, Holenda, Koudelka, Šíša, Kolář, Hrdlička, Mlynařík.
    Náhradníci: Bolek – Hejda, Čihák, Kratochvíl, Lešek, Holenda, Koudelka, Šíša, Kolář, Hrdlička, Mlynařík

TJ Jiskra Domažlice: Pavlík (46. Švihořík) – Dungel (46. Hrubý), Chocholoušek, Bauer, Beránek (46. Kubišta), Leitl (46. Špírek), Braun (46. Vojtko), Mužík (46. Javorský), Roubal (69. Bláha), Došlý (46. Bárta), Sokol (59. Bezděk).
    Náhradníci: Hrubý, Bárta, Javorský, Vojtko, Špírek, Bezděk, Bláha, Juraj, Švihořík.