Kärpät – Frölunda 3:2 (po pr.) | Luleå – Skellefteå 3:2 (kon.)
Luleå Hockey
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Skellefteå AIK
Úterý 20.01.2015, 19:00Hokejová Liga mistrů

Domácí tedy vítězí 3:2 a celkově 5:4! Hosté dnes mohou být zklamaní, ale prohráli si to sami. Kdyby v první třetině proměnili jen polovinu šancí mohl se zápas vyvíjet jinak, ale to je jen kdyby. Domácí mají radost a zahrají si finále prvního ročníku Ligy mistrů, v němž vyzvou Frolundu. Tímto se s vámi loučím, někdy příště napočtenou. (21:33:32)

60:00

Hosté hrají bez brankáře!

59:14
    Vyloučen hráč hostů Schremp na dvě minuty za zdržování hry.
    Martin LUNDBERG - 3:2

58:51
    Skellefteå právě vstřelila branku!
    Hosté dávají branku v oslabení a snižují na 3:2! MARTIN LUNDBERG si nabruslil před branku a překonal Lassinanttiho. Celkové skóre 5:4! Asistence: Erik Forssell, Kirill Kabanov

58:17
    Petrell jel sám na brankáře, ale blafákem do backhandu si na hostujícího brankáře nepřišel.

58:02
    Domácí mají kotouč na svých holích a kontrolují konec zápasu.

57:17
    Hostující Widing je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

56:53
    Hosté mají kotouč za vlastní brankou a dnes už asi neuspějí.

56:23
    Hosté se po dlouhé době dostali do útočné třetiny, ale domácí vyhazují do středního pásma.

55:49
    Domácí mají kotouč na svých holích a jenom nahazují do útočné třetiny.

55:22
    Hosté se dopustili postavení mimo hru.

54:32
    Domácí skvěle brání. Hosté neví jak se dostat na dostřel Lassinanttiho.

53:39
    Domácí hrají v plném počtu. Hosté nepředvedli vůbec nic při přesilové hře.

53:13
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po levici Hansese.

52:49
    Hostům se přesilová hra nedaří, zatím se ani nedostali do útočné třetiny.

51:39
    Domácí Näkyvä je vyloučen na dvě minuty za sekání.

51:27
    Hosté bojují o kotouč v útočné třetině.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 6. Fabricius, 15. Zaar (Granström, Savilahti-Nagander), 39. Sandström (Fagerudd, Cehlárik) – 8. Heed (Zackrisson, Forssell), 59. Lundberg (Forssell, Kabanov)

Luleå Hockey: Lassinantti – Savilahti-Nagander, Näkyvä, Fagerudd, Sandström, Kukan, Jaros, Hogbom – Sylvegaard, Ca. Abbott, Ch. Abbott, Zaar, Granström, Petrell, Wallmark, Cehlárik, Bryggman, Mannberg, Fogström, Fabricius
    Skellefteå AIK: Hanses – Heed, Ševc, Burström, Aho, Andersson, Lindholm, M. Pettersson, A. Lundberg – Forssell, Sörensen, Lundberg, Kabanov, Zackrisson, A. Pettersson, Calof, Sundqvist, Schremp, Widing, P. Pettersson, Norman
    13.01.2015
    Skellefteå - Luleå 2:2

Branky a nahrávky: 35. A. Lindholm (Andersson, Schremp), 44. Zackrisson (Petterström, A. Lundberg) – 2. Bryggman (Hjelm, Jonsson), 59. Näkyvä (Zaar, Granström)