Toronto – Carolina 1:4 (kon.) | Florida – Vancouver 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)
Minnesota – Columbus 1:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (po pr.) | San Jose – New Jersey 2:5 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Vancouver Canucks
Úterý 20.01.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. (04:09:18)

Zblokované střely: 10 – 10

Utkání je u konce a dva body za výhru v poměru 2:1 si z toho duelu odnáší hostující Vancouver, který o svém vítězství rozhodl dvěma góly již v první třetině. Domácí ve třetí periodě svého soka jasně přestříleli, na víc než korekci z hole Pirriho už to ale nestačilo.

46:40
    Luca Sbisa (VAN) – 2 minuty za hrubost. Přesilovka 5/4 pro Panthers.

34:08
    Současně vyloučeni – Derek Dorsett (VAN) – 2 minuty za hrubost a Derek MacKenzie (FLA) – 2+2 minuty za hrubost. Přesilová hra 5 proti 4 pro Canucks.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 58. Pirri – 4. Vrbata (Sedin D., Edler), 9. Horvat (Hansen, Hamhuis)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Exblad, Campbell, Kulikov, Mitchell (C), Olsen, Gudbranson – Boyes, Barkov, Huberdeau – Jokinen, Bjugstad, Hayes – Fleischmann, Bolland (A), Pirri – Trocheck (A), MacKenzie, Kopecký.
    Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa, Stanton, Sbisa, Hamhuis – Vrbata, Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Burrows, Kassian, Higgins – Vey, Bonino, Matthias – Hansen, Horvat, Dorsett.

Rozhodčí: Devorski, Lewis – Barton, Nowak