Celta Vigo – Cordoba 1:0 (kon.) | Levante – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Almería – Getafe 1:0 (kon.)
Sevilla – Espanyol 3:2 (kon.) | Barcelona – Villarreal 3:2 (kon.)
Sevilla FC
3:2 (2:1)
Espanyol Barcelona
Neděle 01.02.2015, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne a šťastný vstup do nového týdne. (20:57:17)

Dnešní utkání sledovalo 27 955 diváků!

Tak a máme dobojováno. Viděli jsme velmi divoký zápas, kterému vévodil první poločas, během kterého padlo 6 žlutých karet a jedna červená, která byla navíc přisouzená brankáři. Druhý brankář střídal po poločase, to se často nevidí. Ve druhém poločase padly další dva góly, nejprve v 77. minutě poslal míč do sítě Víctor Sánchez. A bylo vyrovnáno, ovšem v 89. minutě pohřbil naděje hostů místní sniper Iago Aspas a body za výhru tak náleží Seville. Za celý zápas jsme byli celkem svědky deseti žlutých karet a jedné červené, dále padlo pět gólů, byla k vidění penalta, kterou hosté proměnili a spousta dalších věcí. Utkání navíc doprovázela příjemná atmosféra, fotbalový fanoušek se tedy rozhodně nenudil. Sevilla porazila Espanyol 3:2.

90+3

90+3
    Míč je v držení Espanyolu, povede se jim ještě něco? Centr Lópeze Rico schoval do své náruče.

90+2
    Diváci už se začínají radovat a tak je vůbec nemrzí, že Iborra ve velké šanci přestřelil.

90+1
    Projektil Colotta zkoušel hlavou usměrnit do sítě Abraham, to se mu ale nepovedlo. Rico bude vykopávat.

90+1
    Nastavovat se budou ještě 3 minuty.

90
    Sevilla velmi ožila a má daleko větší chuť k zápasu.
    Iago ASPAS - 3:2

89
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Tohle hosty zabolí. Bacca vybojoval míč, prošel kolem obrany a posunul míč na IAGA ASPASE, který jej poslal do rohu branky a nedal brankáři sebemenší šanci – 3:2!

88
    Navarro si vyměnil pár pasů s Figueirasem a míč se nyní stěhuje do šestnáctky Espanyolu.

87
    Iago Aspas ztratil míč, ten se ovšem vrátil zpět do držení defenzívy Sevilly.

86
    Denis Suaréz se ocitl v dobré příležitosti, ovšem obránce míč tečoval na roh. Ten Carriço rozehrál hvězdnou rychlostí, ani to ale Paua z míry nevyvedlo.

84
    Nyní to zkoušel Iborra, ovšem jeho projektil si to zamířil vysoko nad. Sevilla nemá tolik energie, gól je evidentně zaskočil.

83
    Víctor Sánchez se nepříjemně srazil s Baccou, vše ovšem v mezích pravidel, i když se to domácím fandům moc nelíbilo.

82
    Příchozí Suaréz zkoušel pozornost Paua, ten jeho testem prošel. Sevilla si ale nadále drží míč u vápna Barcelony.

81
    A další žlutá karta. Tentokrát si arbitr José González poznamená do notýsku Javiho Lópeze.

80
    Zbývá nám zhruba deset minut do konce, změní se ještě skóre? Blíže k tomu má momentálně Sevilla, která drží míč.

Karel Janeba

Branky: 26. Figueiras, 35. Vitolo (Vidal), 89. Aspas (Bacca) – 15. Stuani (pen.), 77. V. Sánchez (J. López)

Karty:   11. Vidal (SEV), 14. Beto (SEV), 37. Vitolo (SEV), 44. Arribas (SEV), 56. Figueiras (SEV), 66. Banega (SEV) – 13. Cañas (ESB), 21. V. Sánchez (ESB), 46. Vázquez (ESB), 81. J. López (ESB)   40. Casilla (ESB)

Sevilla FC: Beto (46. S. Rico) – F. Navarro, Kolodziejczak, Arribas, Figueiras – Carriço, Iborra – Vitolo (78. Den. Suárez), Banega (79. Bacca), Vidal – Aspas.
    Náhradníci: S. Rico – Bacca, Den. Suárez, Deulofeu, Coke, Mbia, Muñoz.

Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, H. Moreno (34. Álvaro González), Fuentes – Cañas, V. Sánchez, Montañés (46. S. García) – Abraham González, Sevilla (41. Pau), Stuani.
    Náhradníci: Pau – Mattioni, V. Álvarez, S. García, Vázquez, Caicedo, Álvaro González.

Rozhodčí: José González – José Sánchez, Ignacio Rubio, Pedro Muñoz

Diváci: 27 955