Feyenoord – Den Haag 2:1 (kon.) | Utrecht – Zwolle 0:2 (kon.) | Arnhem – Ajax 1:0 (kon.)
Alkmaar – Heracles 3:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
2:1 (2:0)
HFC ADO Den Haag
Neděle 01.02.2015, 12:30 • Feijenoord Stadion, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie

Dnešní utkání je u konce! Feynoord Rotterdam doma poráží Den Haag 2:1!

Domácí Feyenoor tlačil svého soupeře už od začáku. Do vedení se domácí dostali už v 10. minutě, kdy se trefil Lex Immers. Druhý gól přišel hned po deseti minutách, kdy si míč do vlastní sítě srazil Timothy Derijck. Hra se poté vyrovnala a žádnou větší šanci jsme už neviděli.

Na začátku druhého poločasu se trefil Mike van Duinen, který dal hostům naději. Poté nastřelil tyč Boëtius. Hosté se ale do vážnější šance nedostali a Feyenoor vítězství udržel!

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (14:24:16)

90+2

90+2
    Den Haag ještě kombinuje na polovině svého soupeře. Meijers teď ještě centroval, míč ale doletěl jen do rukavic Vermeera!

90+1
    Před vápnem Feyenoordu zahrál rukou Zuiverloon a domácí zůstanou u balonu.

90
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Do vápna šel i gólman Hanse, Alberg ale roh nekopl dobře a domácí se zmocnili míče.

89
    Po pravé strany pláchl Schet, který se ale k centru nedostal, neboť se výborně vrátil Kongolo. Roho pro Den Haag.

88
    Standardní situaci rozehrál Clasie, jehož centr ale hostující obrana odvrátila.

88
    Wormgoor stáhl Kazima-Richardse k zemi a vidí žlutou kartu!

87
    Gehrt posílal přihrávku na Alberga, těsně před ním ale sebral míč Clasie a domácí mohou jít do útoku.

86
    Basaçikoglu prodloužil míč na pravou stranu pro Boulahrouza, u míče byl ale o trochu dříve Derijck, který míč zahrál do autu.
    Wilson Eduardo se opřel před vápnem do míče a Vermeer měl co dělat.

84
    Na pravé straně dokázal vybojovat rohový kop Zuiverloon. Ten rozehrál Alberg, jehož centr nejdříve domácí obrana odvrátila. Za vápnem se ale míč dostal k Wilsonu Eduardovi, který pořádně protáhl Vermeera!

83
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Bakker, přichází Gehrt.

82
    Domácí teď ztratili míč, k balonu se dostal Meijers, který hledal dlouhým míčem Scheta. Před ním míč do zámezí zahrál Kongolo.

81
    Nově příchozí Vilhena teď výborně přenesl hru na Clasieho, domácí pokračují v kombinaci.

80
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Toornstra, přichází Vilhena.

79
    Alberg přiťuknul míč Zuiverloonovi na pravou stranu, kde byl ale proti dvojnásobné přesile. Vybojoval alespoň autové vhazování.

78
    Hosté teď drží míč na své polovině, postupnou kombinací se míč dostal na nabíhajícího van Duinena. Ten už se nacházel ve velkém úhlu a jeho zakončení bylo velmi slabé.