Caen – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Bordeaux – Guingamp 1:1 (kon.) | Monaco – Lyon 0:0 (kon.)
SM Caen
1:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 01.02.2015, 14:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    Hrdina dnešního střetnutí Julien Féret během rozhovoru.

Skončilo nám utkání 23. kola Ligue 1, ve kterém domácí Caen zvítězilo nad čtvrtým týmem tabulky, Saint-Etienne, 1:0. Pro Caen je to třetí výhra v řadě a opouští tak sestupové pozice. V druhém poločase byli aktivnější domácí, hosté si prakticky nevytvořili žádnou šanci na srovnání skóre. Jediným střelcem utkání je tak Féret, který dostal domácí do vedení na konci prvního poločasu.

90+2
    Domácí se ubránili a míč letí daleko od jejich branky.

90+1
    Rohový kop pro hostující tým.
    Emiliano Sala spálil obrovskou šanci a odmítl vstřelit gól ve svém premiérovém zápase v dresu Caen.

90+1
    Neskutečné, co teď dokázali zahodit domácí borci! Dva hráči v modrých dresech šli sami na brankáře, Brison skvělým pasem nabídl Emilianovi Salovi dát branku do odkryté branky, ten ale míč netrefil ideálně a Ruffier míč stihl před brankovou čarou!

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Hosté získali míč a zakládají jeden z posledních útoků dnešního zápasu.

89
    Nangis ale zabojoval a vybojoval míč zpět pro svůj tým.

89
    U míče hosté a spěchají dopředu.

88
    Lemar dostal skvělou nahrávku před bránu, chyběl mu ale krok, aby zasáhl míč. Akce pokračovala a domácí vybojovali rohový kop.

87
    Lemoine nedovoleně zastavil Lemara a od rozhodčího vidí žlutou kartu.

87
    Domácí odkopli míč do bezpečí.

86
    Domácí obrana teď neodkopla míč podle svých představ a nabídla hostům rohový kop.

85
    Útočné snažení domácích zastavuje zvednutý praporek.

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jérémy Clément, přichází Jonathan Bamba.

83
    Hra se nám začíná přiostřovat, rozhodčí ale ponechává tvrdší metr a hru moc nepřerušuje.

David Bochňák

Branky: 40. Féret

Karty:   42. Da Silva (CEN), 63. Nangis (CEN) – 82. Clément (SET), 87. Lemoine (SET)

SM Caen: Vercoutre – Appiah, Yahia, Da Silva, Imorou – Kanté, Seube (81. Adéoti), Féret (C) – Nangis, Privat (75. Sala), Bazile (67. Lemar).
    Náhradníci: Perquis – Adéoti, Calvé, Lemar, Saez, Saad, Sala.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse, Perrin (C), Brison – Clément (84. Bamba), Lemoine, N'Guémo (57. Saint-Maximin) – Hamouma, Mollo, van Wolfswinkel.
    Náhradníci: Moulin – Bamba, Karamoko, Madianga, Saint-Maximin, Tabanou, Saint-Louis.