W. Brémy – Leverkusen 2:1 (kon.) | Augsburg – Frankfurt 2:2 (kon.)
2:2 (2:1)
Eintracht Frankfurt
Neděle 08.02.2015, 17:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:25:03)

A sudí Kircher končí tento zápas! Oba týmy se rozchází smírně po remíze 2:2, což je pro domácí jednoznačně ztráta, i vzhledem k průběhu zápasu. Augsburgu patřil první poločas, pak ale zřejmě zaúřadoval gól do šatny, který se hostům podařilo vstřelit ve druhé minutě nastaveného času v první půli. Ve druhém poločase se již nehrál tak dobrý fotbal, domácí jako by vypadli z role a když hosté vyrovnali v 70. minutě, mohl zápas dopadnout jakkoliv, rozhodnout mohlo kterékoliv mužstvo, leč, nepodařilo se.

90+4

90+4
    A nechybělo mnoho, ve vápně hlavičkuje Piazón, který ale posílá míč pouze nad branku.

90+3
    Ještě volný kop pro Eintracht, poslední šance na rozhodnutí zápasu.

90+2
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Carlos Zambrano, přichází Alexander Madlung.

90+1
    Byť se nyní Pierre-Emile Højbjerg dostal ke střele zpoza vápna, míč ale hodně přizvedl, ten končí pouze nad brankou Eintrachtu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty, to není zase tolik času na to, aby se s výsledkem dalo ještě něco udělat.

90
    Další faul, tentokrát ve středovém kruhu, rozehrávají hosté.

89
    Pierre-Emile Højbjerg nasměroval míč do pokutového území, kde ale odkopává obránce Eintrachtu.

88
    Hraje se ve středu hřiště, v závěru je zápas hodně nervózní. Faul hostů, domácí Pierre-Emile Højbjerg rozehraje volný kop.

87
    Žlutou kartu dostává Pierre-Emile Højbjerg (FC Augsburg) zřejmě za zdržování hry.

85
    Rohový kop Augsburgu, z levé strany. Míč směřuje do vápna Eintrachtu, kde si pro něho došel Trapp.

85
    Carlos Zambrano nyní v poslední chvíli parádně odehrál míč před dotírajícím Či Tong-wonem.

84
    Hosté neriskovali, rozehráli "na krátko". Poté však v podstatě odevzdali míč.

84
    Volný kop Eintrachtu, ovšem téměř u půlící čáry.

83
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Nikola Durdič.

81
    Domácí rozehráli volný kop z levé strany, ale celou akci přerušuje odpískaná ofsajd a v něm Bobadilla.

80
    Klavan spolehlivě v obraně, domácí získávají míč a Manninger může vykopávat.

Martin Dvořák

Branky: 7. Klavan (Altintop), 37. Bobadilla (Callsen-Bracker) – 45+2. Aigner, 70. Meier (Zambrano)

Karty:   23. Callsen-Bracker (AUG), 57. Kohr (AUG), 87. Højbjerg (AUG) – 15. Seferović (FRN), 34. Zambrano (FRN), 74. Chandler (FRN)

FC Augsburg: Manninger – Verhaegh (17. Callsen-Bracker), Kohr, Klavan, Feulner – Højbjerg, Baier – Bobadilla (83. Durdič), Altintop, Werner (75. Caiuby) – Či Tong-won.
    Náhradníci: Gelios – Parker, Callsen-Bracker, Schuster, Caiuby, Framberger, Durdič.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Chandler, Zambrano (90+2. Madlung), Bamba (59. Piazón), Oczipka – Aigner, Russ, Hasebe, Inuj – Seferović, Meier.
    Náhradníci: Wiedwald – Flum, Madlung, Piazón, Kittel, Medojević, Kinsombi.

Rozhodčí: Kircher – Kempter, Schiffner