Cordoba – Almería 1:2 (kon.) | Getafe – Sevilla 2:1 (kon.) | Espanyol – Valencia 1:2 (kon.)
Ath. Bilbao – Barcelona 2:5 (kon.)
Cordoba CF
1:2 (1:0)
UD Almería
Neděle 08.02.2015, 12:00 • Estadio Nuevo Arcángel, Córdoba • Španělská LaLiga

Je dobojováno! Druhý poločas vyzněl jednoznačně lépe pro Almeríí, která vsítila hned dvě branky. O obě se postaral obránce Michel, který se tak stal hrdinou zápasu. Almería tak zdolala Córdobu 2:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 7:2 (13:52:49)

90+3

90+3
    Utkání se již spíše dohrává, hosté kombinují na vlastní polovině. Klání bude za malou chvíli ukončeno.

90+2
    Momentálně se hraje převážně v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné nebezpečí nehrozí. Toto pochopitelně vyhovuje Almeríi.

90
    K základní hrací době utkání budou nastaveny tři minuty. Přinesou ještě něco zajímavého?

89
    Střídání na hostující straně. Ze hřiště putuje Bifouma, kterého nahradí Partey.

87
    Bude se udělovat žlutá karta. Za loket ve tváři soupeře dostává karetní trest Trujillo (ALM).

85
    Přímý kop nakonec žádné větší nebezpečí nezpůsobil, balon dolétl mezi diváky. Následovat tak bude odkop od branky.

84
    Volný kop pro Córdobu. Vše se však uděje v dostatečné vzdálenosti od branky hostí.

83
    Domácí fotbalisté střídají. Ze hřiště odchází David Omar, místo kterého naskočí Abel.

82
    Centr z levé strany hrací plochy si stáhl do své moci pohotový Julián. Almería zatím v poklidu směřuje k zisku tří bodů.

81
    Cartabia vypálil z poměrně velké vzdálenosti, ovšem Julián byl pozorný a přízemní pokus eliminoval. Almería bude mít k dispozici autové vhazování.

80
    Střídání také na hostující straně. Ze hřiště odchází Soriano, kterého nahradí Espinosa.

78
    Utkání pomalu, ale jistě spěje do svého finiše, hosté stále drží náskok, který vydobyli ve druhém poločase. Po nedovoleném zákroku bude ale nyní rozehrávat Córdoba.

76
    Domácí celek se stále snaží útočit a atakovat pozice Almeríe, ovšem zatím se mu to příliš nedaří. Nyní bude následovat pouze odkop od branky.

75
    Hosté střídají. Místo Silvy naskočí na trávník Romera.

74
    A další žlutá karta, tentokráte se proti regulím provinil Soriano (ALM), který postrčil protihráče. Následovat tak bude rozehrávka v podání domácích.

73
    Nepřímý kop poté domácí nikterak zajímavě nezužitkovali, obrana Almeríe byla pozorná a žádné komplikace nedopustila.