SK Karviná – Břeclav 2:0 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 0:5 (kon.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 7:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 2:1 (1:0 po s.n.) | Mor. Budějovice – Nymburk 7:1 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 5:2 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:3 (kon.) | Pelhřimov – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 4:2 (kon.)
Děčín – Bílina 7:3 (kon.) | Řisuty – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 7:2 (kon.)

55:52
    Pěstní souboj Třetiny a MArtina Tondra, Třetina obdržel menší dvouminutový trest. Za hosty pyká Martin Tondr za hrubost.

54:51
    Filip Kasalý se tlačil do zakončení, ale byl faulován. Dvě minuty pro Pulce za hákování.

52:34
    Dnes se vylučuje opravdu často. Pavel Srdínko dvě minuty za držení.

52:03
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Martin Tondr dvě minuty za hrubost.

51:26
    Nervózní Pelhřimov, dvě minuty pro Dominika Kasalého za napadení.

50:49
    Vlci právě vstřelili branku!
    Martin TONDR vypálil na Čekala a pelhřimovskému brankáři vypadl puk z lapačky. Asistence Mulač.

49:02
    Pohlednou kombinaci zakončil do prázdné Lukáš TONDR. Asistence Šulc, Bříška.

48:30
    Pelhřimov jde do tří, ale na trestnou druhý pelhřimovský hráč nešel. Jedním slovem blamáž v podání hlavního sudího.

48:23
    Hodně přísné vyloučení Tomáše Mečiara, dvě minuty, krosček viděl pouze sudí Humpolíček.

46:57
    Třetina před chvílí individuálně pronikal před Stejskala, ale osekávání ze strany hostů zůstalo nepotrestáno. Naopak pyká Filip Beneš, dvě minuty za hákování.

45:20
    Jiří Kubát dvě minuty za sekání.

43:21
    Jakub Kadlec osobní desetiminutový trest + trest do konce utkání, dále Petr Votápek dvě minuty za držení.

38:44
    Za Čekalem zvoní břevno.

36:59
    Tohle zavání debaklem. Šestou branku Jablonce vsítil Kamil BŘÍŠKA. Asistence Šulc, Lukáš Tondr.

36:20
    Jablonec z protiútoku dosáhl páté branky. Puk za Čekala dostal důrazný Martin ŽĎÁRSKÝ. Asistence Peřina, Pavlů

26:48
    Hosté v plném počtu. To, co nyní nedali pelhřimovští hokejisté, to se jen tak nevidí...Když už byl Stejskal několikrát překonán, zaskočili obránce Jablonce a vše uhasili.

24:42
    Přesilovka domácích, dvě minuty pro Petra Pilaře za hákování.

21:02
    Votápek nadvakrát nepřekonal Stejskala. Ve stejném čase dvě minuty pro jabloneckého Šulce za sekání.

18:04
    Závar končí další brankou. Před Čekalem se prosazuje Kamil BŘÍŠKA. Asistence Lukáš Tondr, Pavlů.

17:27
    Rozhodčí dnes tresty rozhodně nešetří. Tomáš Mečiar dvě minuty za nedovolené bránění. Jablonec přesilovka 4 na 3.

16:23
    Jiskří se čim dál víc. Dvě minuty pro Petra Pilaře za držení.

15:21
    Vysloužil jel sám na brankáře, ale Stejskala nepřekonal. Následně pětiminutový trest pro Martina Vysloužila za úder do hlavy a krku. Hraje se 4 na 4.

14:42
    Martin Tondr dvě minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

13:13
    Právě Dominik Kasalý míří na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost, jeho "soupeř" v souboji Homolka nic...

10:10
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Filip Beneš dvakrát skvěle zabojoval za bránou, předložil Martinu HADRAVOVI a ten zblízka snižuje. Asistence Filip Beneš, Marek Hadrava.

08:28
    Šidák z první pálí do tyče Stejskalovy klece.

07:42
    Vstup do zápasu je v podání Pelhřimova opravdu nepovedený. Kamil BŘÍŠKA využívá přihrávku Lukáše Tondra a využívá přesilovku. Asistence Lukáš Tondr.

06:35
    První přesilovka pro Jablonec. Petr Votápek dvě minuty za hákování.

03:42
    Kopic sám před Stejskalem, minisouboj vyhrál jablonecký brankář.

03:27
    Jiří peřina dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Pelhřimov.

02:30
    To je studená sprcha pro Pelhřimov. Po závaru v pásmu se prosadil střelou k tyči David Homolka. Asistence Martin Tondr.

01:03
    Po úvodní oťukávané tu máme první branku. Michal PAVLŮ si najel na přesný Tondrův pas a mezi betony Vajnera otevírá skóre. Asistence Lukáš Tondr.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 11. Hadrava (Beneš, Hadrava) – 2. Pavlů (Tondr), 3. Homolka (M.Tondr), 8. Bříška (L.Tondr), 19. Bříška (L.Tondr, Pavlů), 37. Žďárský (Peřina, Pavlů), 37. Bříška (Šulc, L.Tondr), 50. L.Tondr (Šulc, Bříška), 51. M.Tondr (Mulač)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Adam, Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Šidák, Kasalý F., Hadrava Marek, Kubát, Třetina, Kadlec, Votápek, Hadrava Martin, Kopic, Siřiště, Vysloužil, Beneš
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Tondr, Pavlů, Zeman, Pulec, Šulc, Bříška, Tondr, Mulač, Brokeš, Homolka, Šír, Peřina, Žďárský, Hloušek, Maďar

Rozhodčí: Humpolíček – Klein, ing. Linhart