SP v biatlonu - štafeta žen 4x6 km, Holmenkollen Vítěz: Česká republika (kon.) | SP v biatlonu - štafeta mužů 4x7,5 km,Holmenkollen Vítěz: Rusko (kon.)
SP v biatlonu - štafeta mužů 4x7,5 km, Holmenkollen

Vítěz: Rusko

Neděle 15.02.2015, 14:30Biatlon

Ode mě je to vše a budu se na vás těšit u dalších onlajnů ze zimních sportů. (16:02:00)

Dnešní štafetový závod je u konce a z vítězství se radovalo Rusko. V těsném finiši pak "jen" druhé místo získalo Německo a s větší ztrátou dojelo třetí Rakousko.
    Česká republika si zajela letošní maximum, když skončila čtvrtá a Slovensko dojelo patnácté.

Stupně vítězů
    1. Rusko
    2. Německo
    3. Rakousko

FINISH
    Slovenská štafeta nakonec končí s jedním trestným kolem a sedmi dobíjeními patnáctá.

FINISH
    Do cíle postupně dojíždí další štafety, páté místo udržela Kanada, na šestou pozici vytáhl Francii Martin Fourcade a sedmá je Ukrajina. Norsko, kterému chyběli tři stabilní členové štafety dojíždí deváté.

FINISH
    Skvělý výsledek si připisuje Česká republika, která končí čtvrtá. Samozřejmě to mohlo být lepší, ale i tak je to sezónní maximum české štafety. Dobrá práce našich reprezentantů!

FINISH
    Druhé je tedy Německo a třetí dojíždí se ztrátou 51 sekund Domink Landertinger s rakouskou štafetou.
    Rozhodující finiš

FINISH
    Tak to byl neuvěřitelný souboj! Anton Šipulin dokázal přesprintovat Schemppa a v posledních metrech získal první místo pro Rusko!

FINISH
    Schempp nastoupil v posledním stoupání, ale Šipulin se zatím drží!

6,8 km
    Ani Šipulin ani Schempp v kopci nenastoupil a tato dvojice si to zřejmě rozdá až v cílové rovince.

5,8 km
    Ondřej Moravec sice stáhl 12 sekund na čelo, ale ztráta na třetí místo je půlminutová.

5,8 km
    Šipulin se Schemppem nikam nespěchají a můžeme se těšit na velkou bitvu v závěru!

8.st.
    Před Itálii se dostala i Kanada, ale na právě pátou pozici bude útočit osmý Martin Fourcade, který ztrácí na Kanadu jen devět sekund.

8.st.
    Moravec s nulou a Češi budou čtvrtí! Christian De Lorenzi má poslední náboj na jeden terč.

8.st.
    Dominik Landertinger musel dvakrát dobíjet, ale i tak si pohlídá třetí místo.
    Osmá střelba

8.st.
    Šipulin čistý a pojede se Schemppem, který musel jednou dobíjet! To bude obrovské drama!

8.st.
    Rozhodující střelba je tady! Jak si povede vedoucí Schempp? udrží Německo na čele?