PSG – Chelsea 1:1 (kon.) | Šachtar – Bayern 0:0 (kon.)
1:1 (0:1)
Chelsea FC
Úterý 17.02.2015, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Liga mistrů
    Fotografické ohlédnutí za zápasem.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších utkání se budu těšit na shledanou. (22:46:52)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:1.
    Rohy: 7:1. Fauly: 20:20.

Utkání je u konce a týmy se rozešly smírně po remíze 1:1. Ve druhé půli byli domácí rozhodně tím aktivnějším týmem a zcela po zásluze se jim podařilo Cavanim vyrovnat. Další šance ale skončily neúspěchem, a to buď po nepřesném zakončení, nebo povedeném zákroku gólmana Courtoise. Do odvety je tak vše otevřeno, o trochu výhodnější pozici však bude mít pro domácí prostředí Chelsea.

90+2

90+2
    Roh byl velice rychle ukončen pro útočný faul v pokutovém území.
    Výborný zákrok Curtoise

90+2
    Výhru měl na hlavě Ibrahimović, ten se totiž dokázal i přes těsnou obranu uvolnit, naskočit si na hlavičku, jenže Courtois vytáhl veledůležitý zákrok a reflexivně vyrazil na roh!

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

90
    Pastore hezky nacentroval na malé vápno na Matuidiho, tomu však sházel krok a na míč tak nedosáhl.

89
    Pastore se vydal zprava k pokutovému území, jenže na hranici o míč přišel.

87
    Chelsea už jen brání v bloku, na nějaké ofenzivní manévry to nevypadá.

85
    Pastore zachytil u brankové čáry neposedný míč, obloučkem jej poslal na Cavaniho, jeho pokus o akrobatické zakončení ovšem selhal.

84
    Je to tady, Cesc Fàbregas míří pomalým krokem na lavičku, do hry se dostává Oscar.

82
    A jak to tak vypadá, trenér Mourinho udělá brzy i tu třetí změnu v sestavě.

81
    Druhá změna v dresu Chelsea, Diego Costa má odehráno, na poslední minuty nastupuje Loïc Rémy.
    Momentka před prvním gólem.

81
    Střídají i domácí, Ezequiel Lavezzi jde dolů, místo něj nastoupil Javier Pastore.

80
    Teď si hosté zajisté oddechli, neboť Cavani předvedl slalom do pokutového území a po zemi vystřelil na zadní tyč. Jen o kousek minul!

Aleš Pur

Branky: 54. Cavani (Matuidi) – 36. Ivanović (Cahill)

Karty:   52. van der Wiel (PSG), 79. Verratti (PSG) – 66. Ivanović (CHE), 73. Fàbregas (CHE)

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Silva (C), Marquinhos, Maxwell – Verratti, Luiz, Matuidi – Lavezzi (81. Pastore), Ibrahimović, Cavani.
    Náhradníci: Douchez – Camara, Digne, Kimpembe, Rabiot, Pastore, Bahebeck.

Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Ramires, Matić – Willian (79. Cuadrado), Fàbregas (84. Oscar), E. Hazard – D. Costa (81. Rémy).
    Náhradníci: Čech – Luís, K. Zouma, Oscar, Drogba, Rémy, Cuadrado.

Rozhodčí: Cüneyt Çakır – Bahattin Duran, Tarik Ongun (všichni TUR)
    Středa 11.03.2015
    Chelsea - PSG 2:2

Branky: 81. Cahill (D. Costa), 96. E. Hazard (pen.) – 86. Luiz (Lavezzi), 114. Silva (Motta)

Karty:   37. Oscar (CHE), 52. Ramires (CHE), 73. D. Costa (CHE) – 33. Motta (PSG), 40. Matuidi (PSG), 73. Luiz (PSG), 74. Verratti (PSG)   31. Ibrahimović (PSG)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:2.