Trnava – Spartak 2:3 (kon.) | Žilina – Záporožie 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Inter Bratislava 6:0 (kon.)
MŠK Žilina
2:1 (1:1)
FC Metalurg Záporožie
sk Úterý 17.02.2015, 16:00Přípravný zápas

79
    Žilina dala gól!

Približne 10 minút pred koncom zápasu sa MŠK Žilina ujíma vedenia 2:1! Michlík sa prezentoval nádhernou prihrávkou na Williama, túto prihrávku nešťastne tečoval hráč Záprožia priamo na rozbehnutého ŠKVARKU, ktorý bez problémov poslal loptu bezpečne ponad padajúceho brankára do siete a otočil tak vývoj zápasu v prospech MŠK Žilina!

31

V 31.minúte sa podarilo Žiline vyrovnať, keď Káčerov center našiel presne hlavičku Piačeka, jeho pokus ešte brankár vyrazil, ale ku odrazenej lopte sa dostal JELIĆ a hlavou vyrovnal na 1:1!