Letňany – Poruba 2011 4:5 (po pr.) | Zlín – K. Vary 3:1 (kon.) | PZ Kladno – Písek 2:1 (kon.)
Kladno – Č. Budějovice 3:7 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 4:7 (kon.) | Liberec – Slavia 6:5 (kon.)
Sparta – HC Plzeň 9:3 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 2:6 (kon.) | HC Litvínov – Havířov 8:4 (kon.)
Jihlava – Olomouc 2:1 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Vsetín 5:1 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 5:0 (kon.)
Rytíři Kladno
3:7 (1:3, 1:3, 1:1)
HC Motor České Budějovice
Pátek 20.02.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga staršího dorostu

Z dnešního utkání si tři body zaslouženě odváží hostující Motor, který hlavně díky třem gólům a jedné asistenci Vráblíka porazil domácí Rytíře 7:3. (18:09:10)

60:00

59:41
    Kladenští hokejisté se vrhají do jednoho z posledních útoků tohoto utkání.

58:32

57:34
    V přečíslení 3 na 1 si Farka vyměnil puk s Janem Bártou, ale druhý jmenovaný tváří v tvář Rollovi neuspěl.

56:53
    Rytíři vyhodili černou gumu až ke Kváčovi.

56:32
    Domácí budou hrát ve třech hráčích! Malý (KLA) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

55:20
    Pejchal (KLA)srazil tvrdě ve středním pásmu Maška a vysloužil si 2 minuty +10 minut osobního trestu za úder do oblasti hlavy a krku.

53:55
    Hostující útočník bude pokračovat ve hře! Na hřišti se mezitím bojuje ve středním pásmu.

53:22
    Michal Bláha zůstává po střetu s jedním z domácích hráčů ležet bezvládně na ledě.

52:59
    Rytíři dlouho drželi svého soupeře v jeho pásmu, ovšem vystřelit se jim nepovedlo.

51:23
    Patykův průnik byl zastaven velmi pozornou defenzivou hostí.

48:01
    Domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

47:42
    České Budějovice mají velký nápor, ke gólu ovšem zatím nevedl.

46:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté sice přečkali oslabení, ale nakonec však inkasují. Hrabík zpoza brány našel v mezikruží nikým nebráněného ŠTĚPÁNA BLÁHU, jehož střela mířila přesně pod horní tyčku. Asistence: Kryštof Hrabík, Adam Kubík.

45:50

45:42
    Tomáš Fencl v samostatném úniku trefil pouze beton kladenského gólmana.

45:14
    Schmidmayer mohl uhánět sám na bránu domácích, ale zastavil ho ofsajd.

45:01

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 15. Bláha (Čečetka), 26. Čermák (Keszi), 47. Bláha (Hrabík, Kubík) – 1. Schmidmayer (Bahula), 14. F.Bárta (Fencl, Vráblík), 16. Vráblík (Fencl, F.Bárta), 21. Doktor (Klinecký, J.Bárta), 22. Vráblík (Fencl, F.Bárta), 29. Vráblík (Fencl, F.Bárta), 41. Bláha (Schmidmayer)

Rytíři Kladno: Stahl (22. Roll) – Havelka, Malý, Šíma, Balcar, Veber, Zelingr – Řepka, Patyk, Okegawa, Keszi, Čermák, Janeček, Hrabík, Š. Bláha, Čečetka, Kubík, Pejchal
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Němec) – Stehlík, Kadlec, Kachyňa, Farka, Klinecký, Kubeš, Švagr, Svoboda – M. Bláha, Schmidmayer, Vráblík, F. Bárta, Jiřinec, Šulek, Bahula, Doktor, J. Bárta, Fencl, Pospíšil, Mašek.

Rozhodčí: Škrobák – Müller, Zmeškal