K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
7:2 (1:0, 2:1, 4:1)
PZ Kladno
Pátek 27.02.2015, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

58:32
    Po strkanici před Moravce dostává Michal Weintritt čtyř minutový trest. Dvě minuty z něj odsedí Toman. Na straně Kladna je vyloučen Vach za hrubost. Kladenští hrají přesilovku.

53:46
    Série vyloučení v týmu hostů nekončí. Tentokráte míří k odpykání trestu kapitán Toula.

52:04
    Vyloučení na obou stranách. Za Vsetín dostává dvě minuty za podražení Tydlačka. Na straně PZ Kladna jde na trestnou Jeřábek za nafilmovaný pád. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

48:36
    Další vyloučení na straně PZ Kladna. Za vražení na hrazení je vyloučen Vyšín.

46:00
    Vsacané si zahrají další početní výhodu. Za sekání si jde odpočinout Lenárt.

41:54
    Adam Toman fauloval a jde na lavici hanby za podražení.

39:47
    Síly na ledě se vyrovnají. Vach podrazil vsetínského hráče a jde na trestnou.

38:21
    Augustin podrazil ujíždějícího útočníka, za což po druhé v dnešním utkání směřuje k boxům časoměřičů.

36:23
    Ďuračka oslabuje svůj tým. Za hákování už míří za katr,

34:17
    Vyloučení v řadách Vsetína. Za vražení na hrazení si odsedí menší trest Augustin.

31:40
    Vach sekl vsetínského hráče, což neuniklo pozornosti rozhodčích, kteří se rozhodli vylučovat. Další šance ke vstřelení branky pro Vsetín.

25:53
    Dubnický se dopustil útočného faulu a za podražení jde na dvě minuty zpytovat svědomí vedle boxů časoměřičů.

21:34
    Početní výhodu si dnes poprvé vyzkouší taky Kladenští. Za podražení usedá na trestnou lavici Michal Weintritt.

09:10
    Uvidíme první přesilovku v dnešní zápase v podání domácích hráčů. Za držení si jde na dvě minuty posedět Heindl.

Pavel Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Tydlačka (Kovář), 21. Lainka (Kovář, Augustin), 32. Toman (Španko, Weintritt M.), 45. Augustin (Kovář), 46. Lainka (Weintritt J.), 55. Janošek (Kovář, Weintritt J.), 58. Dubnický (Janošek) – 36. Kučera (Nekvinda), 52. Jarý (Vyšín, Nekvinda)

VHK ROBE Vsetín: Bechný – Herman, Bártek, Weintritt J., Augustin, Vítek, Nadymáček, Rýpar – Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt M., Španko, Kovář, Janošek
    PZ Kladno: Moravec – Heidl, Rampfel, Kučera, Slatinský – Toula, Lenárt, Dvořák, Kučera, Jarý, Nekvinda, Novotný, Vach, Jeřábek, Ďuračka, Vyšín.

Rozhodčí: Vaněk – Blaha, Švarc