Banská Bystrica – Trenčín 4:0 (kon.) | Zvolen – Poprad 2:1 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 03.03.2015, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipsport Liga (SR) play-off

Štatistiky po zápase:
    Góly: 4:0
    Vylúčení na dve min.: 5:7
    Presilovky: 1:0
    Oslabenia: 1:0
    Strely: 49:15
    Úspešnosť brankárov: 100%:91.8% (19:28:22)

Skončilo sa druhé stretnutie štvrťfinálovej série medzi Banskou Bystricou a Trenčínom, v ktorom dokázali jasne uspieť domáci výsledkom 4:0, čím v sérii už vedú 2:0 na zápasy.
    Ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera.

60:00

59:23
    Domáci hrajú v plnom počte a pomaly začínajú oslavovať svoje druhé víťazstvo.

58:55
    Bystrica úspešne drží hru ďaleko od svojej brány.

58:10
    Prebiehajú posledné dve minúty tretiny.

58:00
    Hostia si držia pásmo, ale stále sú v tejto presilovej hre bez strely.

57:23
    Vylúčenie na domácej strane – Bambúch dostáva dve minúty za podrazenie.

57:14
    Trenčín sa ešte snaží vsietiť aspoň jeden čestný gól, ale domácemu gólmanovi k druhému čistému kontu v play-off pomáhajú výrazne aj spoluhráči.

56:30
    Surového pri útočnej akcii zastavil tesný ofsajd.

55:58
    Trenčín s pukom iba za vlastnou bránou, Bystrica si už svoje vedenie udrží.

55:14
    Výborná atmosféra vládne aj na zimnom štadióne pod Urpínom, nebavia sa len hráči, ale aj domáci fanúšikovia.

54:20
    Tentokrát v šanci hudec, ktorému ale šikovne zobral puk Šišovský.

53:30
    Bystrica v ďalšom prečíslení, ale prihrávka neprešla až na Bambúcha a Konrád napokon nezasahoval.

52:42
    Sympatický výkon domáceho tímu, ktorý sa snaží útočiť i napriek tomu, že o víťazovi je už podľa všetkého rozhodnuté.

51:55
    V obrannom pásme hostí sa teraz hrá dlhšie iba pri mantineli.

51:00
    Po Kudrnovej strele z pravej strany sa Konrád obzrel za seba, či puk náhodou neskončil v sieti, ale napokon ho mal pod svojím betónom.

50:30
    Dnešné stretnutie sleduje 2 438 divákov.

50:30
    Melichárek sa sám rútil na domáceho gólmana. ale zo zadu mu puk šikovne zobral Michal Hudec.

50:00
    Po ďalšom prerušení sa bude vhadzovať v stredovom kruhu.

49:40
    Banskobystričania sa v záverečných minútach zjavne bavia hokejom, do ďalšej šance sa dostal White, ale Konrád svoj tím podržal.

48:48
    Domáci tím sa previnil zakázaným uvoľnením.

47:40
    V závere vlastného oslabenia sa ešte do šance dostal Zigo, Konrád iba veľmi tesne puk vyrazil betónom.

47:40
    Bystrica hrá v plnom počte.

47:10
    Trenčín opäť vytlačený až do vlastného obranného pásma.

46:25
    Hostia späť v pásme, zatiaľ bez vážnejšieho ohrozenia Košarišťana.

46:00
    Bystrica hneď z buly vyhadzuje puk a zdržuje hru čo najďalej od vlastnej brány.

45:40
    Vylúčenie prichádza aj na strane domácich – Heizer inkasuje menší trest za nedovolené bránenie v hre.
    SUROVÝ - 4:0

45:13
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci okamžite využívajú presilovú hru a vedú už o štyri góly! Z tesnej blízkosti sa dokázal presadiť po druhýkrát TOMÁŠ SUROVÝ.
    Asistencie: Sacha Guimond.

45:04
    Ďalšie vylúčenie hostí – Dudáš dostáva dve minúty za krosček.

44:45
    Na opačnej strane v šanci Nemec, ale napokon sa k zakončeniu ani nedostal.

44:10
    Spomedzi kruhov skúšal zakončiť Kafka, ale bol dobre napádaný a preto mieril iba nepresne.

43:45
    Následne sa píska zakázané uvoľnenie domáceho tímu.

43:18
    Puk sa ocitá mimo ľadovej plochy, vhadzuje sa v strednom pásme.

42:42
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

42:12
    Až teraz brankár hostí prerušuje hru, keď puk po strele spoza ľavého kruhu prikryl lapačkou.

42:00
    Až teraz sa Bystrica usadila v pásme, Konrád ale zasahovať stále nemusel.

41:14
    Teraz ale obrovská nepresnosť, keď sa domáci hráči počas vlastnej presilovej hry dopúšťajú zakázaného uvoľnenia.

40:42
    Vylúčenie hostí – Šišovský dostáva dve minúty za seknutie.

40:40
    Michal Handzuš sa ocitol sám pred Konrádom , ale pri zakončení netrafil puk a tak z toho nebolo výraznejšie ohrozenie.

40:20
    Hneď v úvode sa hostia dopúšťajú ďalšieho zakázané uvoľnenia.

Úspešnosť brankárov: 100%:91.6%

Skončila sa prostredná tretina stretnutia, v ktorej sa dokázal domáci tím presadiť dvakrát, keď postupne pridali presné zásahy svojho tímu Surový a Kudrna. Pod Urpínom tak vedie Banská Bystrica nad Trenčínom 3:0.

Tretia tretina sa začne o 18:55.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:42
    V závere ešte šanca Michala Hudeca, ale Konrád zasahovať nemusel.

39:15
    Prebieha posledná minúta druhej dvadsaťminútovky.

38:53
    Následne sa ale domáco mužstvo dopúšťa zakázaného uvoľnenia.

38:42
    Na opačnej strane Nemec skúsil strelu spoza hráča, ale domáci brankár puk prikryl lapačkou.
    KUDRNA - 3:0

38:26
    ANDREJ KUDRNA sa rútil s Hudecom do prečíslenia, napokon to mladý útočník zobral na seba a strelou zápästím prestrelil Konráda, čím posiela svoj tím už do trojgólového vedenia!
    Bez asistencie.

38:06
    Surového pokus ešte tesne pred bránou tečoval White, ale Konrád si túto situáciu postrážil.

37:33
    Strelu Petrovického mladý brankár Košarišťan podržal vo výstroji, hra je preto opäť prerušená.

37:00
    V obrovskej šanci Heizer, ktorý sa ocitol s pukom ocitol tesne pred Konrádom, ale z pri zakončení mu skĺzol z čepele a gólman hostí napokon zasahovať nemusel.

36:09
    Hostia vybojovali puk na obrannej modrej čiare, ale následne ho opäť vyhadzujú len na zakázané uvoľnenie.-

35:32
    Trenčín hrá s piatimi hráčmi.

35:00
    Domáci sa nedostali s pukom až pred Konráda, opäť musia začínať spoza vlastnej brány.

34:45
    Bystrica hrá v plnom počte a začína sa jej skrátená presilová hra.

34:30
    Bystrica sa dopúšťa zakázaného uvoľnenia, vhadzuje sa po Košarišťanovej pravici.

34:00
    Trenčín má puk na hokejkách, ale nedarí sa mu dostať z vlastného obranného pásma.

33:32
    Hrať sa bude v pomere štyria na štyroch – vylúčeným hráčom je Šišovský za hákovanie.

33:10
    Melichárkovu strelu spoza pravého kruhu tečoval Kytnár do rohu klziska.

32:45
    Vylúčenie domácich – Surový dostáva menší trest za napadnutie.

32:16
    Postavenie mimo hru aj na opačnej strane, teraz ale posúdené ako úmysel a buly uvidíme pred Konrádom.

31:47
    Prichádza ďalšie prerušenie, keď sa domáci previnili ofsajdom.

31:35
    Na ľadovej ploche je už všetko v poriadku a v hre sa môže opäť pokračovať.

31:35
    Hráči sú už v šatniach, po oprave porušeného plexiskla sa dohrá zvyšných vyše osem minút druhej tretiny. Po nich bude opäť nasledovať tradičná pätnásťminútová prestávka medzi tretinami.
    Prasknuté plexisklo.

31:35
    Hra bude na dlhší čas prerušená, keďže pri súboji pri mantineli prasklo jedno plexisklo.

31:35
    Hostia na ľadovej ploche v plnom počte.

31:15
    Domáci svoj tlak postupne zvyšujú, Konrádovi pri ďalších šanciach Bystričanov museli pomôcť aj spoluhráči.

30:33
    Domáci späť pred Konrádom, Kafka sa dostal k vyrazenému puku, ale nedokázal ho umiestniť až do brány hostí.

29:55
    Kousalík strelou od modrej čiary netrafil bránu, hostia tak môžu puk vyhodiť.

29:35
    Opäť vylúčenie hostí – Hlinka dostáva menší trest za držanie.

29:18
    Kudrna nebezpečne pálil spomedzi kruhov spoza hráča, ale tesne miunul bránu.

29:10
    Prešli s pukom cez útočnú modrú čiaru, ale tam puk získali domáci, ktorí sa ale zase pri svojej rozohrávke dopúšťajú postavenia mimo hru.

28:24
    Dlhšie sa bojovalo o puk pri mantineli, napokon ho získali hostia, ktorí sa snažia založiť útočnú akciu.

27:36
    Tentokrát sa nebude prerušovať, keďže vyhodený puk hostí bol tečovaný a Bystrica tak musí pokračovať v hre.

27:07
    Opäť sa prerušuje, vhadzuje sa v strednom pásme.

26:27

26:12
    Bystrica drží útočnú tretinu, ale zatiaľ bez väčšej streleckej príležitosti.

25:33
    Opäť sa prerušuje, tentokrát pre ofsajd Bystrice, ktorý bol posúdený ako úmysel a vhadzuje sa tak pred Košarišťanom.

25:08
    Trenčín získal buly a následne vyhodil puk až za domácu bránu.

24:46
    Guimondova strela od modrej konkčí iba na hrudi trenčianského gólmana.

24:27
    Hostia sa budú opäť brániť – Novajovský dostáva dve minúty za podrazenie.

24:16
    Opäť krásna spolupráca medzi Surovým a Kytnárom, ale ani na dvakrát nepretlačili puk za Konrádov chrbát.

23:30
    Prudko pálil od modrej Andersons, ale trafil iba hráča stojaceho pred ním.

22:55
    Trenčín hrá v plnom počte.

22:22
    "Barani" opäť vyhadzujú puk do stredného pásma a hostia majú veľký problém udržať si útočnú tretinu.
    SUROVÝ - 2:0

21:31
    Domáci tím navyšuje svoj náskok vo vlastnom oslabení! TOMÁŠ SUROVÝ sa dostal k puku, prešiel s ním nikým nekrytý až pred Konráda, ktorého prekonáva strelou k pravej žŕdke jeho brány.

21:10
    Bystrica získala buly v obrannom pásme a následne puk vyhodila až za bránu Konráda.

20:55
    Vylučuje sa na strane Banskej Bystrice – za hákovanie dostáva dve minúty obranca Bambúch.

20:45
    Banská Bystrica vyhadzuje puk iba na zakázané uvoľnenie.

20:35
    Šišovský sa po prihrávke od Nemca ocitol voľný na pravej strane pred odkrytou časťou brány, ale domáci brankár sa rýchlo stihol presunúť ku vzdialenejšej žŕdke.

Úspešnosť brankárov: 100%:94.7%

Skončila sa úvodná tretina dnešného zápasu, v ktorej sa už v tretej minúte ujali vedenia domáci, keď sa strelou spomedzi kruhov presadil Kadura. Bystrica tak zatiaľ vedie nad Trenčínom tesne 1:0.
    Prostredná tretina sa začne približne o 17:50.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:44
    Handlovský našiel prihrávkou Kousalíka, ktorý strieľal hneď z prvej, ale opäť len do hrude Branislava Konráda.

19:02
    Matoušek to skúsil strelou z otočky, ale puk tesne minul ľavú žŕdku Konrádovej svätyne.

18:43

18:10
    Andersosn zachytil rozohrávku domácich a umožňuje tak svojmu tímu striedať.

17:36
    Následne vyrazil brankár hostí puk na ochrannú sieť, buly po jeho ľavej strane.

17:25
    Z ľavého kruhu pálil z prvej Kafka, ale Konráda triafa len do hrude.

16:43
    Vylúčenie hostí – menší trest dostáva Dudáš za seknutie.

16:40
    Bambúchova strela Konrádovi vypadla, ale na jeho šťastie boli pri puku skôr jeho spoluhráči, než domáci hokejisti.

16:33
    Po buly pred Konrádom sa k puku dostal Kudrna, ale z tesnej blízkosti sa presadiť nedokázal.

16:20
    Daniška sa dostával do príležitosti medzi kruhmi, ale telom proti nemu zahral Guimond a trenčianský útočník puk stratil.

15:42
    Matoušek doviezol puk do útočnej tretiny, ale tam bol vytlačená do rohu klziska a následne sa k puku dostali hráči v žltých dresoch.

15:00
    Banská Bystrica hrá v plnom počte.

14:26
    Hostia sa dostali na krátku chvíľu pred Košarišťana. ktorého prinútili zasiahnuť, ale opäť začínajú s rozohrávkou spoza vlastnej brány.

13:45
    Následne zahral v strednom pásme šikovne Hudec, ktorý nedovolil hosťom prejsť do útočnej tretiny.

13:25
    Matoušek zachytil puk a následne ho poslal až za bránu Trenčína.

13:00
    Vylučuje sa aj na domácej strane – Martin Grűndling dostáva dve minúty za krosček.

12:30
    Nepresná rozohrávka domáceho mužstva presúva hru pred Košarišťana.

12:16

12:00
    Trenčín po dlhom čase vyhadzuje puk a ponáhľa sa striedať.

11:45
    bystrica to znovu skúša nahodením puku a následnou dorážkou, ale hostia si dobre strážia priestor pred vlastnou bránou.

10:44
    Domáci útočník Kafka to opäť skúšal z rovnakej pozície, vyrazený puk ešte skúšal dorážať Heizer aj Handlovský, ale ani jeden nebol úspešný.

10:21
    Kafka pálil hneď po buly od modrej čiary, ale Konrád bol na jeho strelu pripravený.

10:16
    Prvé vylúčenie zápasu – za nedovolené bránenie v hre dostáva dve minúty hráč hostí Kozák.

10:07
    Bystrica získala buly a stále si drží útočnú tretinu, ale výraznejšie v tejto fáze hry Konráda ešte neohrozila.

09:04
    Kadura teraz dlho bojoval o puk v útočnom pásme, napokon ho aj získal a našiel na opačnej strane Guimonda, ktorý ale v zakončení nebol príliš presný. Trenčín puk vyhadzuje opäť iba na zakázané uvoľnenie.

08:12
    Bambúchov nastrelený puk ešte skúšal tečovať Kafka, ale Konrád ani tak zasahovať nemusel.

07:30
    Opäť prichádza prerušenie, Trenčín sa opäť previnil zakázaným uvoľnením.

07:09
    Prudká strela Andersonsa od modrej čiary sa ešte nepríjemne odrazila od zadného mantinelu, domácemu brankárovi teraz výrazne pomohli spoluhráči.

06:14
    Guimond skúšal prekvapiť Konráda strelou spoza hráča, ale puk neprešiel až na trenčianského brankára.

05:32
    Puk sa ocitol mimo hracej plochy, vhadzuje sa v stredovom kruhu.

04:50
    Ďalšie prerušenie prichádza po zakázanom uvoľnení Trenčína.

04:42
    Dlho sa bojovalo pred obrannou modrou čiarou Bystrice, napokon sa puku zmocnili domáci hráči, ale pri rozohrávke sa dopúšťajú postavenia mimo hry.

04:16
    Následne sa píska aj zakázané uvoľnenie mužstva hostí.

03:54
    Hra je prerušená pre ofsajd Trenčína, buly v stredom pásme.
    KADURA - 1:0

02:59
    Z nenápadnej šance sa "barani" ujímajú vedenia! V rohu klziska vybojoval puk Zigo, ktorý našiel prihrávkou pred bránou voľného DOMINIKA KADURU, ktorý strelou z prvej prekonáva trenčianského gólmana.
    Asistencie: Tomáš Zigo.

02:35
    Následne sa hráči hostí dopúšťajú zakázaného uvoľnenia.

02:24
    Heizer zahral teraz dobre v obrannom pásme a zneškodnil tak rodiace sa prečíslenie Trenčína.

01:57
    Milan Kytnár vybojoval puk v útočnom pásme, ale pri zakončení mieril iba na hruď Konráda.

01:17
    Zakázané uvoľnenie domáceho tímu sa pískať nebude, a tak musia hostia pokračovať v hre.

00:44
    Následný pokus Melichárka spoza ľavého kruhu už Košarišťan podržal vo výstroji, Vhadzuje sa po jeho ľavici.

00:20
    Do úvodnej šance sa dostával Melichárek, ale zakončiť mu nedovolil Martin Grűndling.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.
    Nasledovať bude štátna hymna Slovenskej republiky.

Hráči obidvoch mužstiev sú už nastúpení na modrých čiarach, domáci tradične v tmavých dresoch, hostia v žlto-červenej kombinácii. Po vypočutí štátnej hymny Slovenskej republiky sa dnešný zápas začne.

Milí fanúšikovia, dovoľte mi ešte raz Vás privítať pri druhom zápase štvrťfinálovej série medzi Banskou Bystricou a Trenčínom.
    V porovnaní so včerajším zápasom v zostave domáceho tímu nenastala ani jedna zmena. Tréner Dukly urobil iba jedinú zmenu, keď v treťom útoku vymenil Razingara, miesto ktorého sa dnes na ľavom krídle predstaví Ján Zlocha.
    Rozcvička je v plnom prúde.

Úvodné zostavy:

HC 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Corbeil) – Grűndling, Čížek – Kousalík, Bambúch (A) – Biro, Guimond – Rosandič M, – Kudrna, Handzuš (A), Hudec (C) – Surový, Kytnár, White – Handlovský, Heizer, Kafka – Matoušek, Zigo, Kadura – Lamper

Dukla Trenčín: Konrád (Nagy) – Bokroš, Kozák – Andersons, Dudáš – Hatala, Novajovský – Hochel, Habšuda – Melichárek (A), Nemec (C), Šišovský – Petrovický (A), Hlinka, Mikula – Zlocha, Stantien, Koyš – Briestenský, Daniška, Hudec.

Cesta Banskej Bystrice do štvrťfinále:
    Banskobystričania začali aktuálnu sezónu netradične, keďže kvôli rekonštrukcii banskobystrického zimného štadióna odohrali úvodné domáce zápasy v Brezne. Na začiatku sezóny bystrický tím podporili aj zahraniční hráči, z ktorých najvýraznejšou posilou bol gólman Miika Wiikman. Do tímu sa takisto pridal na začiatku decembra aj skúsený bystrický odchovanec Michal Handzuš, ktorý si svojimi výkonmi postupne vypracoval pozíciu centra v prvom útoku. Koncom januára však banskobystrický klub ukončil spoluprácu s trojicou zahraničných hráčov – Miika Wiikman, Max Nicastro a Theo Peckham sa z tímu porúčali pre porušenie životosprávy. Následne však bystrický klub doplnili predsa len noví hráči, keď pod Urpín pricestovali Kanďania Guimond a Corbeil a takisto aj Švéd Andersson. I napriek tomu, že poslední dvaja menovaní patria do kategórie kvalitných gólmanov, počas play-off by mal byť hlavnou oporou medzi žrďami mladík Andrej Košarišťan. Ten si stabilnejšiu pozíciu vypracoval kvalitnými výkonmi práve po odchode Wiikmana z mužstva a jeho aktuálna úspešnosť zásahov je tesne nad 92%. Posledným a zároveň jedným z najatraktívnejších posilnení pred vyraďovacími bojmi sa stal návrat odchovanca Tomáša Surového, ktorý sa na domáci zimný štadión vrátil po piatich rokoch. „Barani“ podávali takmer počas celej sezóny stabilné výkony, ale pár nevydarených stretnutí v tesnom závere základnej časti ich napokon stáli druhé miesto v tabuľke. So ziskom 106 bodov napokon obsadili tretiu pozíciu, keď za Nitrou zaostali len o štyri body, a v prvom kole play-off si tak zmerajú sily so šiestou Duklou Trenčín.

Cesta Dukly Trenčín do štvrťfinále:
    Trenčania vstupovali do sezóny s jasným úmyslom – napraviť minuloročný katastrofálny ročník, kde sa len o chlp vyhli bojom o záchranu. Tento cieľ splnili, posilnený tím sa opieral o výborné výkony brankára Konráda a dobre fungujúcu obranu. Dukla mala jednu z najlepších defenzív v extralige. Tím trénera Stantiena trápilo najmä zakončovanie, zvlášť po odchode Branka Radivojeviča či Jakuba Gašparoviča. Strieľal minimum gólov a preto často aj dobre rozohrané zápasy nedokázal strhnúť na svoju stranu. Čelo tabuľky tak Trenčanom ušlo a počas väčšiny sezóny atakovali žlto-červení len piatu priečku. Nakoniec sa umiestnili na šiestom mieste. Aj v play-off sa tak budú spoliehať na štatisticky najlepšieho gólmana súťaže a defenzívu, z ktorej sa počas sezóny štyria hráči zúčastňovali reprezentačných akcií (Lotyš Andersons za svoju krajinu). Tréneri zapracovali do tímu aj troch úspešných juniorov z MS v Kanade, ktorí sa vrátili ovenčení bronzovými medailami.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní play-off našej najvyššej hokejovej súťaže! V štvrtom hracom dni sa v ňom odohrajú dva štvrťfinálové zápasy – Banská Bystrica nastúpi proti Trenčínu a Zvolen vyzve Poprad. V tomto textovom prenose sa podrobne pozrieme na duel v Banskej Bystrici, kde tretí tím po základnej časti privíta mužstvo, ktoré skončilo šieste.

1. zápas: HC´05 Banská Bystrica – HK Dukla Trenčín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), stav série 1:0
    Góly a asistencie: 26. Kudrna (Kousalík)

Úvodný zápas štvrťfinálovej série medzi Banskou Bystricou a Trenčínom ponúkol divákom nie príliš atraktívny hokej. Obidva tímy začali opatrne, hralo sa najmä so zabezpečenými obranami, ani jedno z mužstiev nechcelo urobiť chybu. Úvodná tretina nepriniesla takmer žiadnu vyloženejšiu streleckú príležitosť. na začiatku prostrednej tretiny ale hneď z buly získal puk Andrej Kudrna, ktorý sa spoza brány pretlačil až pred Konráda, ktorého prekonal strelou z otočky pod hornú žŕdku jeho brány. V záverečnej časti sa ešte hostia snažili stav stretnutia aspoň vyrovnať, ale domáce mužstvo si už svoj náskok pozorne bránilo a napokon zvíťazilo najtesnejším výsledkom 1:0, čím sa aj v sérii ujalo vedenia 1:0.

13.3.2015 (ZŠ BB): BB – TN

Všetky štatistiky základnej časti, pravidlá play-off, zaujímavosti z histórie a ešte oveľa viac si môžete prečítať TU.

Z tohto zápasu vám v priamom prenose ponúkneme opis všetkého, čo sa udeje na ľadovej ploche i mimo nej, GIF-obrázky gólov a zaujímavých situácií, fotografie priamo zo štadióna a po skončení duelu aj ohlasy oboch trénerov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 3. Kadura (Zigo), 22. Surový, 39. Kudrna, 46. Surový (Guimond)

HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Corbeil) – Grűndling, Čížek – Kousalík, Bambúch (A) – Biro, Guimond – Rosandič M, – Kudrna, Handzuš (A), Hudec (C) – Surový, Kytnár, White – Handlovský, Heizer, Kafka – Matoušek, Zigo, Kadura – Lamper
    HK DUKLA Trenčín: Konrád (Nagy) – Bokroš, Kozák – Andersons, Dudáš – Hatala, Novajovský – Hochel, Habšuda – Melichárek (A), Nemec (C), Šišovský – Petrovický (A), Hlinka, Mikula – Zlocha, Stantien, Koyš – Briestenský, Daniška, Hudec

Rozhodčí: Baluška, Lauff – Korba, Rovenský

Diváci: 2 438