Trenčín – Banská Bystrica 2:3 (kon.) | Poprad – Zvolen 2:3 (0:1 po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 06.03.2015, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru, Trenčín • Tipsport Liga (SR) play-off

Tlačová konferencia po zápase:

Roman Stantien (Dukla): "My sme nepremenili tie presilovky v prvej tretine. Za stavu 0:2 sme sa dvihli a vyrovnali, v tretej tretine sme mohli dať víťazný gól, dopadlo to tak, ako dopadlo. Nebudem sa k tomu vyjadrovať, lebo jednu pokutu som už dostal a nikoho nechcem dotovať. "

Miroslav Chudý (BB): "Bolo to náročné a dôležité stretnutie pre oba tímy. Bolo dôležité, že sme ustáli oslabenia v prvej tretine. Mali sme zápas dobre rozohratý po dvoch strelených góloch, bohužiaľ prišla chyba pred koncom druhej tretiny a tá vliala domácim sily. Pustili sa do nás v tretej tretine, tam sme prežívali veľmi ťažké chvíle. Po vyrovnaní sme sa trošku oklepali a našťastie dotiahli zápas do víťazného konca, za čo chalanom ďakujem." (19:59:46)

Úspešnosť brankárov: 85%:92.3%

Bystričania boli do konca druhej tretiny lepším tímom, gól Koyša ich zhodil z koňa. V tretej tretine dominovala Dukla, no víťazný gól nedosiahla a po faule Koyša sa v dlhej presilovke presadili hostia. V sérii tak vedú 3:0 a zajtra majú mečbal.

60:00

59:59
    Handzuš bully s Nemcom nevyhral, domáci útočník ešte buchol do puku, no ten sa len pomaly dostal k pripravenému brankárovi.

59:55
    Po zašliapnutí puku pri mantineli ešte jedno vhadzovanie pred Košarišťanom.

59:45
    Konrád na striedačke, Dukla v šestici. Mikula ťahal po pravom krídle, jeho pokus minul bránku Bystrice.

59:09
    Gól zmrazil domáce publikum, prišiel v čase, kedy to už bude pre Trenčanov náročné vyrovnať. Paradoxne po neúmyselnom faule najlepšieho hráča zápasu.
    KOUSALÍK - 2:3

59:09
    Banská Bystrica dala gól!
    Hostia sa dokázali na tretí pokus pevne usadiť v útočnom pásme, rozhádzala hráčov Dukly sériou nahrávok a potom dostal na modrú puk Kousalík. Napriahol a stečovaný puk končí za bezmocným Konrádom.
    Asistencia: Kafka, Heizer

58:01
    Druhýkrát už sa Bystričania chvíľu v pásme udržali, potom Trenčania puk získali a opäť sa oslobodili.

57:19
    Dukle sa podarilo vyhodiť puk.

57:00
    Pre Bystricu sa otvára veľká možnost. Odohrá presilovku ako tú prvú, kedy skórovala po 9 sekundách, alebo sa Dukla ubráni?

57:00
    Koyš, Dukla, 2 + 2 min, nebezp.hra so zdvih.hokejkou

56:55
    Koyš nechtiac zasiahol Kafku vysokou hokejkou, 4 minúty presilovky pre Bystricu v rozhodujúcich momentoch zápasu.

55:15
    Prečíslenie Trenčanov. Dvaja na jedného! Melichárek sa rozhodol príklepom páliť z pravej strany, míňa bránu.

54:43
    Dukla sa derie dopredu, snaží sa rozhodnúť v základnej hracej dobe.

52:56
    Michal Handzuš je líška mazaná. Dobre videl že rozhodca sa otáča, takticky podržal trenčianskeho hráča.

52:17
    Icing hostí, vhadzovať sa bude pred bránou Baranov.

52:09
    V tretej tretine je lepším a aktívnejším tímom Dukla, hostia sa prevažne bránia.

51:37
    Filo posunul puk Stantienovi, ten čakal a tak mu hráč Bystrice stihol vložiť do strely hokejku.

50:59
    Handzuš za bránou čakal na spoluhráča, ukazoval sa mu nakoniec Kudrna, ale Kozák dobre zasiahol po prihrávke skúseného centra.

50:09
    Hostia v plnom počte.

49:50
    Pokus o usadenie v pásme Trenčanom nevyšiel.

49:32
    Dukla v pätici, bude hrať krátku presilovku.

48:35
    Hlinka vystrelil z ľavého kruhu, Košarišťan trochu neisto puk vyrazil.

48:09
    Handlovský, BB, 2 min – hákovanie

48:08
    Brániaci hráči Dukly hrali aktívne,vynútili si faul, keď presilovku svojho tímu ruší Handlovský.

47:45
    Nemec s Melichárkom zatiahli v oslabení až do útoku, Melichárek dokonca ohrozil brankára.

47:31
    Filo, Dukla, 2 min – podrazenie

47:31
    Handzušov útok využil únavu štvrej lajny Dukly na tlak, rezultoval z toho faul.

46:57
    Štvrtý útok Dukly má dnes problémy, väčšinou keď je na ľade, je to o vyhadzovaní pukov a zakázaných uvoľneniach.

46:21
    Rosandič má veľké sebavedomie, dovolil si otočku s pukom na brániaceho hráča, potom bekhendom zakončoval medzi kruhmi. Mieril tesne mimo.

45:50

45:38
    Stantien to skúsil švihom z pravého kruhu spoza obrancu. Puk zachytil brankár Baranov medzi rukou a telom.

45:03
    Presilovka je ubojovaná, hostia nedovoľujú Dukle rozohrať si v pásme bez ataku.

44:25
    Melichárkovo nahodenie tečoval pred bránou šikovne Bokroš, Košarišťanovi sa podarilo puk zastaviť.

43:44
    Bambúch, BB, 2 min – hrubosť

43:44
    Dudášov výborný pas na Hlinku, ktorý spracoval na útočnej modrej, no pri zakončení ho dostihol obranca. Následne za bránou Bambúch nedovolene atakoval Mikulu.

42:59
    Prudký projektil Bokroša od červenej poštípal Košarišťana, ale okolo neho nikto v červenom a tak to Bystričania ustáli.

42:42
    160 minút to Trenčanom nepadalo, teraz sa rozbehli. Hostia sú zaskočení.
    FILO - 2:2

42:15
    Trenčín dal gól!
    Dukla naozaj vletela do tretej tretiny veľkým tlakom. Koyš najprv nahodil puk pred bránu, kde to s vypätím všetkách síl hostia ubránili. MARTIN FILO sa zmocnil puku a spoza obrancu našiel pravý horný roh bystrickej brány.
    Asistencie: Habšuda, Stantien

40:49
    Celé striedanie strávil prvý útok Dukly v útočnom pásme, strela Kozáka preletela tesne vedľa brány.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Dukla má ešte 20 minút, aby skúsila otočiť zápas a sériu zdramatizovať. Gól Koyša jej viditeľne nalial síl, prenesie to aj do tretej časti?

39:45
    Dukla mohla vyrovnať! Puk sa odrazil k Melichárkovi na ľavý kruh, zakončoval by do odkrytej brány, no puk mu preskočil hokejku.
    KOYŠ - 1:2

39:09
    Takmer 160 minút to trvalo Trenčanom, aby odkliali Košarišťana! Základom úspechu bol forčeking Fila, ktorý zmiatol rozohrávajúceho brániaceho hráča, ktorému puk ušiel na pravý kruh, kde bol PATRIK KOYŠ úplne sám. Vylepšil si trochu pozíciu, napriahol a príklepom obstrelil brankára.

37:55
    Biro prešiel sám z vlastnej obrannej tretiny až do útoku, z uhla to skúsil na bránu, Konrádovi prepadol puk pomedzi lapačku a telo, tesne minul bránu.

36:58
    Domáci v plnom počte.

35:45
    Hostia kombinujú v útočnom pásme, ale nestrieľajú, takže táto presilovka im až tak nevychádza ako prvá.

34:59
    Zlocha, Dukla, 2 min- podrazenie

33:50
    Dukla sa len s námahou dostáva do útoku, k ohrozeniu Košarišťana však takmer vôbec. Hrozí jej tak negatívny rekord, že by prehrala celú sériu bez streleného gólu.

32:00
    Bystričania využili útok Dukly na brejk. Kafka sa ocitol v dobrej pozícii na pravom kruhu, jeho strelu zápästím brankár Trenčanov vyrazil.
    Trenčania stále bez gólu

31:22
    Koyš je najaktívnejším útočníkom Dukly, teraz spoza brány nabil Stantienovi, ten však skackajúci puk neumiestnil podľa predstáv.

30:56
    Do puku sa po bully oprel Hochel, lapačka bystrického brankára úspešná.

30:52
    Hlinka sa prebíjal cez dvoch obrancov, no o puk samozrejme prišiel. Keďže však Košarišťan podržal v lapačke, vhadzuje sa pred ním.

30:10
    Kytnár nabral rýchlosť na ľavom krídle, jeho príklep vyrazil Konrád betónom.

29:10
    Kousalík zaviezol puk, prenechal Zigovi, jeho strela bola veľmi nepresná.
    WHITE - 0:2

27:48
    Bystričanom stačilo 9 sekúnd. Handzuš vyhral bully, od modrej potom pálil Guimond. Michal Handzuš bol pred bránou klasicky dobre postavený a tečoval, Konrád mal zakrytý výhľad. Puk ale dokázal vyraziť, no len rovno pre PATRICKA WHITEA, ktorý ho dorazil do odkrytej brány. Asistencie Handzuš, Guimond.

27:39
    Na ľade ostali nečistoty, technická čata musí urobiť poriadok a tak neplánovaný oddychový čas.

27:39
    Hlinka, Dukla, 2 min – hrubosť

27:38
    Necitlivý zásah rozhodcu Kubuša! Pískal faul Hlinku, ktorý sa klbčil s protihráčom, ale nevšimol si, že Bystrica mieri do prečíslenia 3 na 2. Teraz hostí naozaj necitlivo obral o výhodu.
    Tyčka po strele Bambúcha

26:50
    Bambúch napálil puk od modrej smer brána, puk preletel okolo brániacich hráčov a zazvonil na žrdke!

26:40
    Nemec pri mantineli dohrával Handlovského, vystrčil tam nohu, rozhodca mu faul odpustil.

25:32
    Hostia nevyužili únavu štvrtého útoku Dukly, keď po zakázanom uvoľnení Handzuš nevyhral bully so Zlochom.

24:33
    Hostia bránia naozaj veľmi pozorne, Trenčania tak útočia do plných a nemajú priestor na zakončenie.

23:40
    Kozák mal obsadených spoluhráčov a tak to skúsil prienikom sám. Bekhendové zakončenie z pravého kruhu brankár Bystrice vyrazil, obrana mu pomohla.

22:24
    Bystričania hrajú zopdovedne zozadu, príliš sa nehrnú za každú cenu do útoku. Nechávajú hrať Duklu a čakajú na svoju príležitosť.

21:30

21:04
    Dukla sa snaží dostať do tretiny, no viazne jej rozohrávka, nakoniec pomohol zlý odpal hostí, Bokroš tak mohol strieľať od modrej, no bola to nepripravená pozícia.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Na začiatku druhej časti bude Dukla dohrávať ešte 90 sekúnd presilovky z prvej tretiny. Prekoná konečne Košarišťana? Už mu nedala gól 140 minút!

19:31
    Keďže šarvátka vznikla pri signalizovanom vylúčení hostí, Dukla bude hrať ešte presilovku.

19:31
    Bitka! Domáci tvrdý muž Dudáš mal najprv konflikt s Kafkom, následne sa svojho spoluhráča išiel zastať Biro. Vznikla z toho bitka medzi oboma obrancami. Rozdali si niekoľko úderov, Dudáš prevliekol Birovi dres cez hlavu a potom sa bitka skončila. Rozhodcovia teraz "úradujú". Snáď obom kohútom nechajú aspoň občiansky preukaz.
    KUDRNA - 0:1

19:00
    Aj tretíkrát v sérii vedú Bystričania. ANDREJ KUDRNA nabral rýchlosť v strednom pásme, Bokroš ho chcel zastaviť telom, no útočník hostí ho obohral a rútil sa sám na na Konráda, ktorému urobil bekhendový blafák.
    Asistencia: Bambúch

18:21
    White sa dral pred bránu, obrancovia mu skrížili cestu, no on vystrelil na bránku spoza nich. Konrád dobre zasiahol.

18:03
    Novajovský nabral rýchlosť pri pravom mantineli, tam ho tvrdo a presne trafil hitom Biro. Trenčiansky obranca sa po tvrom páde nakoniec pozbieral a sám odkorčuľoval na lavičku.

17:10
    Oba tímy si dávajú veľký pozor na obranu, vidíme boj a veľmi málo priestoru pre kombinácie.

16:26
    O relatívne stratený puk zabojoval v útočnom pásme D.Hudec, z čoho Dukla vyťažila pokus Kozáka, ktorý však bol zblokovaný vysoko nad.

14:12
    Kafka veľmi nebezpečne švihom vystrelil spoza obrancu, Konrád si poradil na dvakrát.

14:05
    Handlovský podržal puk na hokejke a potom ho od mantinelu nahodil do ohňa pred bránu. Brániace klbko hráčov stečovalo puk nad pelxisklo.
    Stretnutie zatiaľ bez gólov

13:08
    Bojuje sa o každý meter ľadu, hráči si nič nedarujú.

12:53
    Michal Handzuš sa hnevá na Kudrnu, ktorý nezahral dobre, teraz mu skúsený útočník dohovára.

12:01
    Rosandič ukázal svoje vlohy pre útok. S pukom si obkorčuľoval bránu, využil že protihráči sú tienení pre bránou a tak sám z otočky zakončoval na pravom kruhu. Konrád dobre vykryl priestor.

11:15
    Hlinka strieľal spoza beka, puk bol zblokovaný, následne ho Biro odpálil do mantinelu, odkiaľ skončilo čierne čudo na ochrannej sieti.

10:23

10:20
    Kozák trafil len dobre brániaceho Handzuša, puk opäť mimo útočné pásmo.

10:13
    Po Dudášovej strele skrumáž pred bránou, no Stantien nedočiahol poriadne puk a Koyš už pálil z uhla.

09:41
    Hostia sa dobre rozostavili a váhajúceho Petrovického obrali o puk.

08:59
    Šišovský spoza brány vtipne posúval na Bokroša, ten sa rozmáchol naprázdno.

08:23
    Rosandič, BB, 2 min – vyhodenie puku
    Príležitosť Koyša

08:20
    Koyš dostal prihrávku na útočnej modrej, snažil sa ho v koncovke rozhodiť ešte Kousalík obetavou rybičkou, čo sa mu aj podarilo.

07:26
    Biro po vyhratom vhadzovaní prvý pri puku, odpaľuje až za Konráda.

07:21
    Dudášova prudká rana po vyhratom vhadzovaní, ale Košarišťan mal dobrý výhľad, tak puk skrotil.

07:13
    Dudáš nastrelením získal ďaľšie vhadzovanie v útočnom pásme.

06:48
    Hostia už vo štvorici.

06:48
    Trenčania síce boli počas dvojnásobnej výhody nasťahovaní pred bránou, ale nevystrelili. Séria prihrávok neviedla teda k úspechu.

06:01
    46 sekúnd presilovky o dvoch hráčov pre Duklu.

06:01
    BB, 2 min – príliš veľa hráčov

06:01
    Bystrica hrala v oslabení v pätici!

05:53
    Andersonsovo nahodenie brankár hostí vyrazil, Trenčania sa k dorážke nedostali.

05:05
    Kozák strieľal od modrej švihom, puk prešiel pomedzi brániacich hráčov, Košarišťan reflexívne vyrazil.

04:48
    Zigo, BB, 2 min – podrazenie

04:48
    Prienik Koyša zastavili hostia faulom, nasleduje prvá presilovka zápasu.
    Zákrok Konráda

03:16
    Nepresná rozohrávka Trenčanov priniesla šancu pre hostí, od modrej pálil Guimond, puk tečoval Handzuš,ale Konrád puk dokázal skrotiť.

02:51
    Aktivita Whitea za bránou Dukly priniesla prihrávku pred Konráda, tam však nebol voľný nik v bielom.

02:00
    Začalo sa v rýchlom tempe, súboje pri mantineli sa dohrávajú, ako sa patrí na záaps play-off.

00:42
    Bystričania okamžite v protiútoku, Handzuš pristavil puk pred Kudrnu, jeho nahodenie z diaľky musel Konrád vyrážať.

00:35
    Melichárek hľadal pred bránou Šišovského, ten tesne pred brankárom tečoval, no puk neprešiel cez betóny.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Kytnár a Nemec na úvodnom bully.

Oba tímy už na ľade, zvuky hymny počúva plnšie zaplnený štadión, ako tomu bolo počas základnej časti.

Hosťom vypadol zo zostavy obranca Čížek, dnes teda majú na súpiske iba šesť bekov.

V domácom drese dnes chýba Razingar, ktorý sa zranil v prvom zápase série po nešetrnom zákroku Handlovského, nenastúpia ani Hatala s Briestenským, ktorí hrali v prvých zápasoch, no dnes posilnili juniorku Dukly.

Úvodné zostavy:

Dukla Trenčín: Konrád (Nagy) – Kozák, T. Bokroš, Dudáš, Andersons, Novajovský, Habšuda, Hochel – P. Šišovský, V. Nemec, Melichárek – O. Mikula, Mich. Hlinka, Rób. Petrovický – Koyš, P. Stantien, M. Filo – D. Hudec, J. Zlocha ml., Daniška. Tréner: R. Stantien

HC 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Corbeil) – Grundling, M. Rosandič, Kousalík, Bambúch, Biro, Guimond – M. Hudec, Handzuš, Kudrna – White, Kytnár, T. Surový – Kafka, Heizer, Handlovský – Kadura, Zigo, Matoušek – P. Lamper. Tréner: M. Chudý

Rozhodca: D. Konc, Kubuš – M.Orolín, J.Tvrdoň.

Cesta Banskej Bystrice do štvrťfinále:
    Banskobystričania začali aktuálnu sezónu netradične, keďže kvôli rekonštrukcii banskobystrického zimného štadióna odohrali úvodné domáce zápasy v Brezne. Na začiatku sezóny bystrický tím podporili aj zahraniční hráči, z ktorých najvýraznejšou posilou bol gólman Miika Wiikman. Do tímu sa takisto pridal na začiatku decembra aj skúsený bystrický odchovanec Michal Handzuš, ktorý si svojimi výkonmi postupne vypracoval pozíciu centra v prvom útoku. Koncom januára však banskobystrický klub ukončil spoluprácu s trojicou zahraničných hráčov – Miika Wiikman, Max Nicastro a Theo Peckham sa z tímu porúčali pre porušenie životosprávy. Následne však bystrický klub doplnili predsa len noví hráči, keď pod Urpín pricestovali Kanďania Guimond a Corbeil a takisto aj Švéd Andersson. I napriek tomu, že poslední dvaja menovaní patria do kategórie kvalitných gólmanov, počas play-off by mal byť hlavnou oporou medzi žrďami mladík Andrej Košarišťan. Ten si stabilnejšiu pozíciu vypracoval kvalitnými výkonmi práve po odchode Wiikmana z mužstva a jeho aktuálna úspešnosť zásahov je tesne nad 92%. Posledným a zároveň jedným z najatraktívnejších posilnení pred vyraďovacími bojmi sa stal návrat odchovanca Tomáša Surového, ktorý sa na domáci zimný štadión vrátil po piatich rokoch. „Barani“ podávali takmer počas celej sezóny stabilné výkony, ale pár nevydarených stretnutí v tesnom závere základnej časti ich napokon stáli druhé miesto v tabuľke. So ziskom 106 bodov napokon obsadili tretiu pozíciu, keď za Nitrou zaostali len o štyri body, a v prvom kole play-off si tak zmerajú sily so šiestou Duklou Trenčín.

Cesta Dukly Trenčín do štvrťfinále:
    Trenčania vstupovali do sezóny s jasným úmyslom – napraviť minuloročný katastrofálny ročník, kde sa len o chlp vyhli bojom o záchranu. Tento cieľ splnili, posilnený tím sa opieral o výborné výkony brankára Konráda a dobre fungujúcu obranu. Dukla mala jednu z najlepších defenzív v extralige. Tím trénera Stantiena trápilo najmä zakončovanie, zvlášť po odchode Branka Radivojeviča či Jakuba Gašparoviča. Strieľal minimum gólov a preto často aj dobre rozohrané zápasy nedokázal strhnúť na svoju stranu. Čelo tabuľky tak Trenčanom ušlo a počas väčšiny sezóny atakovali žlto-červení len piatu priečku. Nakoniec sa umiestnili na šiestom mieste. Aj v play-off sa tak budú spoliehať na štatisticky najlepšieho gólmana súťaže a defenzívu, z ktorej sa počas sezóny štyria hráči zúčastňovali reprezentačných akcií (Lotyš Andersons za svoju krajinu). Tréneri zapracovali do tímu aj troch úspešných juniorov z MS v Kanade, ktorí sa vrátili ovenčení bronzovými medailami.

Vážení športoví fanúšikovia, srdečne vás vítame pri sledovaní play-off našej najvyššej hokejovej súťaže! V siedmom hracom dni sa v ňom odohrajú dva štvrťfinálové zápasy – Trenčín nastúpi proti Banskej Bystrici a Poprad vyzve Zvolen. V tomto textovom prenose sa podrobne pozrieme na duel pod hradom Matúša Čáka, kde Trenčín za stavu 0:2 v sérii privíta favorizovaných Baranov.

1. zápas: HC´05 Banská Bystrica – HK Dukla Trenčín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), stav série 1:0
    Góly a asistencie: 26. Kudrna (Kousalík)

Úvodný zápas štvrťfinálovej série medzi Banskou Bystricou a Trenčínom ponúkol divákom nie príliš atraktívny hokej. Obidva tímy začali opatrne, hralo sa najmä so zabezpečenými obranami, ani jedno z mužstiev nechcelo urobiť chybu. Úvodná tretina nepriniesla takmer žiadnu vyloženejšiu streleckú príležitosť. na začiatku prostrednej tretiny ale hneď z buly získal puk Andrej Kudrna, ktorý sa spoza brány pretlačil až pred Konráda, ktorého prekonal strelou z otočky pod hornú žŕdku jeho brány. V záverečnej časti sa ešte hostia snažili stav stretnutia aspoň vyrovnať, ale domáce mužstvo si už svoj náskok pozorne bránilo a napokon zvíťazilo najtesnejším výsledkom 1:0, čím sa aj v sérii ujalo vedenia 1:0.

2.zápas: HC´05 Banská Bystrica – HK Dukla Trenčín 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
    stav série: 2:0
    Góly a asistencie: 3. Kadura (Zigo), 22. Surový, 39. Kudrna, 46. Surový (Guimond, Hudec)

Druhý zápas série priniesol rýchlejší gól, domáci tím sa dostal do rýchleho vedenia vďaka Kadurovi. Dukla sa dostala pod tlak bystrického mužstva a príležitosti súpera musel riešiť viackrát Konrád. Aj do druhej tretiny vstúpili Barani gólom, keď sa so šťastím presadil v oslabení Surový. Tento gól defintívne upokojil zverencov trénera Chudého a Trenčania nenašli recept na návrat do stretnutia. Tretí gól Bystričanov pridal v závere druhej tretiny Kudrna a skóre uzavrel v úvode tretieho dejstva opäť Tomáš Surový. Mladý gólman domáceho tímu Andrej Košarišťan si v prvých dvoch vystúpeniach v play-off dokázal udržať čisté konto, čo je výsledkom aj dobrej obrannej práce celého tímu, ktorý Trenčanov pustil do minima gólových šancí.

13.3.2015 (ZŠ BB): BB – TN

Všetky štatistiky základnej časti, pravidlá play-off, zaujímavosti z histórie a ešte oveľa viac si môžete prečítať TU.

Z tohto zápasu vám v priamom prenose ponúkneme opis všetkého, čo sa udeje na ľadovej ploche i mimo nej, GIF-obrázky gólov a zaujímavých situácií, fotografie priamo zo štadióna a po skončení duelu aj ohlasy oboch trénerov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Marián Vychovalý

Branky a nahrávky: 40. Koyš, 43. Filo (Habšuda, Stantien) – 19. Kudrna (Bambúch), 28. White (Handzuš, Guimond), 60. Kousalík (Kafka, Heizer)

HK DUKLA Trenčín: Konrád (Nagy) – Kozák, T. Bokroš, Dudáš, Andersons, Novajovský, Habšuda, Hochel – P. Šišovský, V. Nemec, Melichárek – O. Mikula, Mich. Hlinka, Rób. Petrovický – Koyš, P. Stantien, M. Filo – D. Hudec, J. Zlocha ml., Daniška. Tréner: R. Stantien
    HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Corbeil) – Grundling, M. Rosandič, Kousalík, Bambúch, Biro, Guimond – M. Hudec, Handzuš, Kudrna – White, Kytnár, T. Surový – Kafka, Heizer, Handlovský – Kadura, Zigo, Matoušek – P. Lamper. Tréner: M. Chudý

Rozhodčí: D. Konc, Kubuš – M.Orolín, J.Tvrdoň