Trenčín – Banská Bystrica 2:3 (kon.) | Poprad – Zvolen 2:3 (0:1 po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 06.03.2015, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru, Trenčín • Tipsport Liga (SR) play-off

59:45
    Konrád na striedačke, Dukla v šestici. Mikula ťahal po pravom krídle, jeho pokus minul bránku Bystrice.
    KOUSALÍK - 2:3

59:09
    Banská Bystrica dala gól!
    Hostia sa dokázali na tretí pokus pevne usadiť v útočnom pásme, rozhádzala hráčov Dukly sériou nahrávok a potom dostal na modrú puk Kousalík. Napriahol a stečovaný puk končí za bezmocným Konrádom.
    Asistencia: Kafka, Heizer

57:00
    Koyš, Dukla, 2 + 2 min, nebezp.hra so zdvih.hokejkou

56:55
    Koyš nechtiac zasiahol Kafku vysokou hokejkou, 4 minúty presilovky pre Bystricu v rozhodujúcich momentoch zápasu.

55:15
    Prečíslenie Trenčanov. Dvaja na jedného! Melichárek sa rozhodol príklepom páliť z pravej strany, míňa bránu.

48:09
    Handlovský, BB, 2 min – hákovanie

47:31
    Filo, Dukla, 2 min – podrazenie

46:21
    Rosandič má veľké sebavedomie, dovolil si otočku s pukom na brániaceho hráča, potom bekhendom zakončoval medzi kruhmi. Mieril tesne mimo.

44:25
    Melichárkovo nahodenie tečoval pred bránou šikovne Bokroš, Košarišťanovi sa podarilo puk zastaviť.

43:44
    Bambúch, BB, 2 min – hrubosť
    FILO - 2:2

42:15
    Trenčín dal gól!
    Dukla naozaj vletela do tretej tretiny veľkým tlakom. Koyš najprv nahodil puk pred bránu, kde to s vypätím všetkách síl hostia ubránili. MARTIN FILO sa zmocnil puku a spoza obrancu našiel pravý horný roh bystrickej brány.
    Asistencie: Habšuda, Stantien

39:45
    Dukla mohla vyrovnať! Puk sa odrazil k Melichárkovi na ľavý kruh, zakončoval by do odkrytej brány, no puk mu preskočil hokejku.
    KOYŠ - 1:2

39:09
    Takmer 160 minút to trvalo Trenčanom, aby odkliali Košarišťana! Základom úspechu bol forčeking Fila, ktorý zmiatol rozohrávajúceho brániaceho hráča, ktorému puk ušiel na pravý kruh, kde bol PATRIK KOYŠ úplne sám. Vylepšil si trochu pozíciu, napriahol a príklepom obstrelil brankára.

37:55
    Biro prešiel sám z vlastnej obrannej tretiny až do útoku, z uhla to skúsil na bránu, Konrádovi prepadol puk pomedzi lapačku a telo, tesne minul bránu.

34:59
    Zlocha, Dukla, 2 min- podrazenie

32:00
    Bystričania využili útok Dukly na brejk. Kafka sa ocitol v dobrej pozícii na pravom kruhu, jeho strelu zápästím brankár Trenčanov vyrazil.
    Trenčania stále bez gólu

31:22
    Koyš je najaktívnejším útočníkom Dukly, teraz spoza brány nabil Stantienovi, ten však skackajúci puk neumiestnil podľa predstáv.
    WHITE - 0:2

27:48
    Bystričanom stačilo 9 sekúnd. Handzuš vyhral bully, od modrej potom pálil Guimond. Michal Handzuš bol pred bránou klasicky dobre postavený a tečoval, Konrád mal zakrytý výhľad. Puk ale dokázal vyraziť, no len rovno pre PATRICKA WHITEA, ktorý ho dorazil do odkrytej brány. Asistencie Handzuš, Guimond.

27:39
    Hlinka, Dukla, 2 min – hrubosť
    Tyčka po strele Bambúcha

26:50
    Bambúch napálil puk od modrej smer brána, puk preletel okolo brániacich hráčov a zazvonil na žrdke!

19:31
    Dudáš, Dukla, 2+2 hrubosť, 10 min zhodenie rukavíc
    Biro, BB, 2+2 hrubosť, 10 min zhodenie rukavíc

19:31
    Kafka, BB, 2 min – hrubosť

19:31
    Bitka! Domáci tvrdý muž Dudáš mal najprv konflikt s Kafkom, následne sa svojho spoluhráča išiel zastať Biro. Vznikla z toho bitka medzi oboma obrancami. Rozdali si niekoľko úderov, Dudáš prevliekol Birovi dres cez hlavu a potom sa bitka skončila. Rozhodcovia teraz "úradujú". Snáď obom kohútom nechajú aspoň občiansky preukaz.
    KUDRNA - 0:1

19:00
    Aj tretíkrát v sérii vedú Bystričania. ANDREJ KUDRNA nabral rýchlosť v strednom pásme, Bokroš ho chcel zastaviť telom, no útočník hostí ho obohral a rútil sa sám na na Konráda, ktorému urobil bekhendový blafák.
    Asistencia: Bambúch

12:01
    Rosandič ukázal svoje vlohy pre útok. S pukom si obkorčuľoval bránu, využil že protihráči sú tienení pre bránou a tak sám z otočky zakončoval na pravom kruhu. Konrád dobre vykryl priestor.