Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
New Jersey Devils
Neděle 15.03.2015, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Ode mě to bude všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (04:30:18)

Československá stopa v utkání:
    Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:32

1. Cory Schneider (NJD) 31 zák., 1 gól, 96,8%
    2. Jordin Tootoo (NJD) 1+1
    3. Shane Doan (ARI) 1+0

Devils porazili Coyotes a třízápasový trip tak ukončili prohloubením mizérie týmu z Arizony!
    Do vedení se dostali hosté až v čase 38:03, kdy se prosadil Adam Henrique. Druhou branku přidal 50 sekund po začátku třetí třetiny Stephen Gionta. Ve 47. minutě domácí snížili zásluhou Shanea Doana, jenž tečoval střelu Marka Arcobella. O chvíli později se ale trefil Jordin Tootoo, který nejenže navýšil na 3:1, ale také dokonal Gordie Howe Hattrick. O tři minuty později se trefil Mike Cammalleri a bylo prakticky rozhodnuto. Ďáblové už si své vedení pohlídali a vyhráli tak 4:1.

Střely: 31:29 (13:6, 10:12, 8:11)

60:00

59:59
    Ještě si Schneider připíše zákrok proti pokusu Cunninghama.

59:40
    Utkání už se pochopitelně pouze dohrává.

59:00
    Začala poslední minuta dnešního zápasu.

58:37
    Puk skončil na střídačce, bude se vhazovat v útočném pásmu NJ Devils.

58:34
    Devils mohli jít do přečíslení 4 na 2, situaci ale nevyřešili vůbec dobře.

58:17
    Nebezpečnou střelu vypálil od modré Connor Murphy, Schneider jí ovšem vyrazil.

57:17
    Zakázané uvolnění Kojotů, hra se vrací k Mikeu Smithovi.

56:23
    Erat se pěkně uvolnil a vystřelil, nakonec se ještě o dorážku snažil obránce Campbell, ale Schneider byl úspěšný.

56:20
    Oba týmy už hrají v plném počtu.

55:56
    Hra 4 na 4 skýtala potenciál kvalitnějšího a pohlednějšího hokeje. Omyl...

55:12
    A nyní to od modré zkusil mladý obránce Jon Merrill, Mike Smith byl opět připraven.

55:05
    Smith podržel puk po akci vedené po pravé straně.

54:20
    Hraje se 4 na 4, neboť dvouminutové tresty za hrubost dostali Tuomo Ruutu (NJD) a Michael Stone (ARI).

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 47. Doan (Arcobello, Rieder) – 39. Henrique (Zajac, Severson), 41. Gionta (Tootoo, Severson), 47. Tootoo (Cammalleri, Zajac), 50. Cammalleri (Greene, Larsson)

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Campbell, Moore, Murphy – Rieder, Chipchura, Doan – Erat, Gagner, Cunningham – McGinn, Acrobello, Moss – Korpikoski, Vitale, Crombeen
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Henrique, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Zubrus, Gionta, Ryder – Ruutu, Josefson, Harrold

Rozhodčí: St. Pierre, Charron – Heyer, Shewchyk

Diváci: 12425