Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
New Jersey Devils
Neděle 15.03.2015, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Vážení příznivci nejlepší hokejové soutěže na světě, vítám vás u přenosu zápasu mezi Arizonou Coyotes a New Jersey Devils!

Arizona je třetím nejhorším týmem v celé lize. Má na kontě totiž 50 bodů, hůře už jsou na tom jen Buffalo (44) a Edmonton (48). S touto sezonou tak určitě spokojeni být nemohou.

Forma Arizony je naprosto tragická. Hádejte kolikrát vyhráli z posledních 14 utkání?! .... Pokud zněla vaše odpověď jednou, máte pravdu. Pouze jediná výhra za toto období, a to doma 3:2 na nájezdy s Vancouverem.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je centr Sam Gagner, který bodoval celkem 33krát v 67 odehraných zápasech. Stejně bodů má i obránce Oliver Ekman-Larsson.

Brankářskou jedničkou týmu je Mike Smith, který odchytal 50 zápasů s úspěšností 89.9%. 168 minut odchytal Louis Domingue a jeden zápas Mike McKenna.

Na listině zraněných se momentálně nachází český útočník Martin Hanzal a dánský forvard Mikkel Bødker.

Ďáblové se svou sezonou taktéž spokojeni být nemohou. Odehráli 68 zápasů a získali v nich 67 bodů, díky čemuž jsou na dvanáctém místě v konferenci.

Aktuálně Devils zakončují třízápasový trip, ve kterém zatím získali jen jeden bod. Nejprve podlehli rozjeté Minnesotě 2:6, poté Coloradu na nájezdy.

V čele klubové produktivity je kanadský útočník Adam Henrique s 36 body. Druhým je nejlepší střelec Mike Cammalleri s 34 body (24 gólů).

Brankoviště je Schneiderovo panství. Cory si letos zachytal 59 krát a úspěšnost si připsal velmi dobrou – 92.7%. Keith Kinkaid chytal celkem ve 14 zápasech, Scott Clemmensen ve třech.

Do konce sezony už Ďáblům bude chybět útočník Ryane Clowe a zřejmě i obránce (kapitán) Bryce Salvador.

Československá stopa v týmech
    Patrik Eliáš (NJD) – 58 zápasů, 10+19
    Martin Havlát (NJD) – 38 zápasů, 5+9
    Martin Erat (ARI) – 66 zápasů, 9+20
    Martin Hanzal (ARI) – 37 zápasů, 8+16 (zraněný)

Vzájemné zápasy
    Jedno z letošních dvou střetnutí už mají tyto týmy za sebou. New Jersey ho vyhrálo 3:0 poté, co Schneider pochytal všech 38 střel soupeře. Za domácí se trefil nejprve Scott Gomez a poté dvakrát Mike Cammalleri.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Do dnešního zápasu nezasáhne ani český útočník Patrik Eliáš, kterého trápí záda.

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Campbell, Moore, Murphy – Rieder, Chipchura, Doan – Erat, Gagner, Cunningham – McGinn, Acrobello, Moss – Korpikoski, Vitale, Crombeen

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Henrique, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Zubrus, Gionta, Ryder – Ruutu, Josefson, Harrold

Rozhodčí: St. Pierre, Charron – Heyer, Shewchyk.
    Ryder v sestavě
    Vtipná narážka na návrat Rydera do sestavy Devils. Poté, co mu manažer Lamoriello oznámil, s kým bude hrát, mohla jeho reakce vypadat takto. Samozřejmě jde o vtip, jelikož Zubrus a Gionta jsou spíše sváteční střelci.

Na zápas právě probíhají finální přípravy. Brzy začínáme!

Oba celky jsou už na ledě.

00:01

00:19
    Útočná formace číslo jedna domácího týmu si hned vytvořila dobrou šanci, před brankou operoval Doan. Schneider ale puk za svá záda nepropustil.

01:05
    Tentokráte se za brankou něco snažil vymyslet Erat, Merrill ho ovšem obral o kotouč.

01:29
    Ryder nahrával v útočném pásmu na Giontu, jehož střelu z první zblokoval obránce Andrew Campbell.

02:10
    Střelu Johna Moorea od modré čáry ztečoval jeden z bránících hráčů do rohu kluziště.

02:45
    Neuběhly ani tři minuty a už máme za sebou bitku! Jordin Tootoo (NJD) za brankou srazil Mikea Smithe, což se rozhodl pomstít B.J. Crombeen (ARI). Oba dostanou pětiminutový trest za šarvátku a útočník Devils navíc inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění brankáře. Menší trest za něj odpyká Michael Ryder.

02:57
    Erat posunul puk na Lauriho Korpikoskiho, který se pokusil do branky zasunout puk z pravé strany. Schneider ale udržel puk. Poté se před jeho brankou strhla menší mela, vylučovat se ale už nebude.

03:33
    John Moore si klepl o led, aby získal puk. Přihrávka k němu došla a obránce Coyotes také vypálil, jenže kotouč byl sražen do ochranné sítě.

03:46
    Chipchura kroužil s pukem v útočném pásmu tak dlouho, až ho o něj obral Stephen Gionta, který se postaral o jeho vyhození.

04:19
    Gionta se zdatně předvedl i nyní, když dokázal zblokovat další pokus obránce Moorea, jemuž nahrával Ekman-Larsson.

04:45
    Hosté v plném počtu. Nyní ale Schneider musel vytáhnout velmi těžký zákrok, když od modré pálil Oliver Ekman-Larsson! Několik hráčů Arizony se totiž puk snažilo dorazit do branky, Schneider byl roztáhnutý a nakonec za jeho betony nedokázal černý kus gumy nikdo procpat!

05:47
    Rieder vystřelil a Schneider jeho pokus neudržel, k dorážce se tedy dostal jeho útočný parťák Sam Gagner, jenž se svým pokusem ale rovněž neuspěl! Kotouč skončil vedle branky.

06:39
    Domácí celek je stále jednoznačně lepším týmem na ledě, Devils se nemohou dostat dopředu. Nyní se to ale nepodařilo ani Kojotům, jenž se vystavili ofsajdu. Hra je tedy přerušena a přichází první komerční přestávka.

Střely: 8:1

07:26
    Zahrozili také Ďáblové. V útočném pásmu se k puku dostal na pravé straně Peter Harrold, jehož přízemní střelu svým betonem dokázal Mike Smith vyrazit.

07:45
    Nyní hostující celek dopravil kotouč na zakázané uvolnění, díky čemuž se hra vrátí až ke Schneiderovi.

08:27
    Gagner se v útočném pásmu dostal ke kotouči a dlouho s ním operoval. Nejdříve byla jeho přihrávka zblokována, posléze se k němu dostal znovu a tentokráte akci zakončil sám. Schneider byl připraven.

09:10
    Bernier se poměrně překvapivě zmocnil puku na modré čáře. A byl z toho překvapen i on sám, takže Vitale ho o něj ihned obral.

09:50
    Ofsajd hráčů New Jersey nám dává prostor k dalšímu přerušení hry.

10:23
    Josefson zavezl puk do útočného pásma a po pár vteřinách ho předal na modrou Merrillovi, jehož střela zápěstím byla ovšem nepřesná.

11:00
    Na druhé stráně pálil rovněž nepřesně Michael Stone, jeho pokus byl ale znatelně tvrdší a tak vypadal i mnohem nebezpečněji.

11:45
    Andrew Campbell krásně projel středním pásmem a po dojetí do toho útočného se odhodlal ke střele. Branku Coryho Schneidera ovšem přestřelil.

12:28
    Vitale se snažil nahrát na svého spoluhráče Crombeena, výborně tomu ovšem zabránil Gelinas.

12:40
    Zubrus byl faulován Laurim Korpikoskim (ARI), který tak inkasuje dvě trestné minuty za krosček. Díky tomu uvidíme první přesilovku Ďáblů v dnešním utkání, ale až po komerční přestávce.

12:45
    Oslabení začali Kojoti nejlépe, jak mohli – výhozem.

13:00
    Eric Gelinas chyboval ve vlastním pásmu a nabídl šanci Shaneu Doanovi, jehož střelu dokázal betonem vyrazit Schneider.

13:31
    Na druhé straně to zkoušel golfákem Mike Cammalleri, Smith ale včas zareagoval a puk po jeho střele schoval mezi svými betony.

13:40
    Minuta z přesilvoky je pryč, Arizona opět vyhodila. Ďáblové toho zatím kromě poslední střely moc nepředvedli.

14:05
    A další výhoz domácích hráčů ušetří cenné vteřiny pro Kojoty.

14:26
    Přes všechny čáry poslal puk obránce Andrew Campbell. Toto oslabení už domácí přečkají bez úhony.

14:40

15:22
    Obrovský zmatek před Schneiderovo brankou, jemuž dokonce vypadla hůl! Od modré pálil Connor Murphy a o dorážku se snažil například Sam Gagner, hostující brankář přesto puk za svá záda nepropustil! A to i díky velké pomoci obránce Adama Larssona, jenž zblokoval Gagnerovu dorážku do odkryté klece.

16:07
    A na druhé straně nyní pěkně zahrozil nejlepší střelec Devils Mike Cammalleri, který si perfektně vybruslil do střelecké pozice. Smith jeho pokus dokázal vytěsnit do bezpečí!

16:35
    Nyní to od modré zkusil Mark Fraser. Smith neměl úplně čistý výhled, přesto puk vyrazil.

16:45
    Zakázané uvolnění Coyotes.

17:23
    Arcobello se z pravé strany od mantinelu pokusil vzdušnou přihrávkou najít McGinna, ten ale na puk nedosáhl.

17:46
    Bernier statečně vyjel proti střele Ekmana-Larssona a zastavil tak vznikající nebezpečí.

18:25
    Severson chtěl využít nedobrého výhledu Smithe střelou od modré, jenže přes hradbu těl nedokázal procpat kotouč.

19:00
    Právě začala poslední minuta první třetiny. A začala nebezpečnou střelou Dahlbecka, kterou se pokusili domácí dorazit. Ovšem uspět nedokázali.

19:35
    Rieder se chtěl uvolnit do střelecké pozice, ale nepodařilo se mu to.

19:47
    Tootoo posunul puk na Cammalleriho, který se pokusil opět ohrozit Mikea Smithe. Nakonec se mu to nepovedlo úplně podle představ a domácí brankář v poklidu kotouč pokryl.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Další třetina začne přibližně ve 2:56.

První třetina hry nám branku nepřinesla. Oba celky si vyzkoušely například i přesilovku, tu ale nevyužily. Aktivnějším mužstvem byla Arizona, což dokazuje i poměr střel 13:6 ve prospěch Kojotů.

Hokejisté už se chystají na ledovou plochu.
    Doplním menší zajímavosti z první třetiny:
    3 z 6 střel Ďáblů měl Mike Cammalleri. Lou Lamoriello je zpátky na střídačce New Jersey, ačkoliv poslední dva zápasy strávil na tribuně. Kapitán Kojotů Shane Doan ve své kariéře zaznamenal proti Ďáblům pouhých pět bodů. Proti žádnému jinému celku se mu nepodařilo získat jen tak malý počet bodů.

Gila River Arena v Glendale (stát Arizona) už je připravena na zahájení třetiny s pořadovým číslem dvě.

20:01

20:42
    Hosté zahrozili a byl to kdo jiný, než Mike Cammalleri! Ten se na pravé straně dostal k zakončení, kterým nakonec rozezvučel tyčku Smithovy branky!

21:13
    Na druhé straně Damon Severson zblokoval střelecký pokus Craiga Cunninghama do ochranné sítě.

21:39
    Ryder u mantinelu zalehl puk a hra se musela přerušit. Někteří si dokonce mysleli, že dojde i k vyloučení, ale to se nakonec nekoná.

22:24
    Harrold záhadným způsobem procpal puk na Ruutua, který se snažil protlačit za obranu k zakončení. První část se mu podařila, druhá už ovšem ne, neboť byl faulován Michaelem Stonem (ARI).

22:40
    Gomez se pokusil nahrát na Gelinase, Cunningham ale této přihrávce zamezil.

22:54
    A nyní se útočník domácího celku dostal dokonce k zakoneční poté, co mu podél pravého mantinelu puk přistrčil Rieder. Schneider lapil puk.

23:00
    Po vhazování střílel Connor Murphy a k dorážce se dostal Joe Vitale, Schneider oba pokusy ovšem zlikvidoval!

23:38
    Severson naznačil střelu a poté jí i předvedl, úspěch ale oslavit nemohl.

23:52
    Joe Vitale odvedl velmi dobrou práci a dostal puk do bezpečné vzdálenosti od obranného pásma svého týmu.

24:24

24:48
    Gagner posílal ze strany puk před branku, kde na dorážku čekal Cunningham. Akce těmto dvěma hráčům ale nevyšla, neboť Schneider si puk vzal pro sebe.

25:24
    Čtvrtá formace hostů se pokusila zahrozit, puk poté na modrou dostal obránce Fraser, jehož střela byla zblokována.

26:01
    Schneider opět raději přerušil hru pokrytím puku, hra je přerušena a následuje komerční přestávka.

26:16
    Hra už opět pokračuje, puk v útočném pásmu Coyotes.

26:50
    Ryder ztratil puk a domácí hráči vyrazili dopředu. Ujal se ho Vitale, který ho předložil Crombeenovi, jehož střelu po zemi dokázal Cory Schneider vyrazit betonem.

27:44
    První formace Ďáblů se nyní pokusila zahrozit před Smithem, nakonec to ale nevyšlo.

28:07
    Gagner tečoval střelu jednoho ze svých spoluhráčů do lapačky Coryho Schneidera.

28:48
    Jacob Josefson to zkusil bekhendem, ale Smithe tímto zaskočit opravdu nemohl. Brankář domácích navíc po chvíli podržel puk.

29:06
    Stone to zkusil ze středního pásma, hostující gólman puk vyrazil.

29:37
    A další zásah brankáře číslo jedna pro tým z Newarku. Hra je přerušena.

29:55
    Hosté zahráli puk na zakázané uvolnění, hra je nyní hodně kouskovaná.

30:07
    A další icing New Jersey Devils.

30:45
    Hra nám toho nyní moc zajímavého nepřináší. Oba týmy doplácí na velkou řadu nepřesností.

31:52
    Mike Smith to s hokejkou opravdu umí, není tedy k údivu, že při hře s holí má velkou sebedůvěru. A nebojí se vylézt ani daleko z branky, což nyní předvedl před Tootooem.

32:21
    Fraser vystřelil od modré a puk ještě někdo tečoval, Smith ale dokázal zareagovat a vyrazit ho.

32:44
    Merrill nahodil puk před branku, kde se ho ale nikdo zmocnit nedokázal. O chvíli později ho pokryl Mike Smith a následuje komerční přestávka.

Střely: 21:9

32:55
    Michael Ryder a Stephen Gionta se postarali o velké vzrušení v aréně! Oba totiž měli velmi dobrou šanci, Mike Smith oba jejich pokusy ale pochytal! Skvělá práce brankáře domácího týmu. Jednou mu dokonce na brankové čáře pomohl i útočník Joe Vitale.

33:44
    Travis Zajac zachytil rozehrávku domácích, na střelu si ovšem nevěřil a přenechal puk Tootooovi, jenž už nic nevymslel.

34:01
    Necelých šest minut před koncem druhé třetiny podržel puk Schneider – komerční přestávka.

34:28
    Zakázané uvolnění v podání Arizony.

Střely: 22:12

34:34
    Steve Bernier se zpoza branky pokusil vymotat před ní a nachytat Smithe, ale nepodařilo se mu to.

34:56
    Martin Erat byl v útočném pásmu s pukem později, než jeho spoluhráč – ofsajd.

35:22
    Nyní skončil kotouč na střídačce Ďáblů, kde nemá co dělat. Rozhodčí tedy musel hru přerušit.

35:33
    Zajac nahrál pěkným způsobem na Adama Larssona, jehož střela zápěstím naneštěstí pro Devils letěla vedle!

35:51
    Ke střele se dostal Jordin Tootoo, puk byl sražen nad branku.

36:16
    A uvidíme přesilovou hru Devils, tak doufejme, že se kvalita hry zvedne. B.J. Crombeen (ARI) je vyloučen za vysokou hůl.

36:32
    Doan a Chipchura dovezli puk až do útočného pásma, kde si s ním dokonce chvíli pohráli.

36:46
    A pozor! Gelinas zachyboval v rozehrávce a Doan to mohl potrestat, jeho střela už ovšem byla zblokována.

37:09
    Přihrávka na Cammalleriho byla zblokována Riederem, jenž poté nepříjemně napadal hostující beky v rozehře.

37:39
    Zajac na modré čáře nabil Seversonovi, jehož dělovou ránu vyrazil Mike Smith do rohu.

38:03
    Devils právě vstřelili branku!
    A máme tu konečně první branku, která byla poměrně kuriózní! Travis Zajac vypálil od modré velmi vysoko, puk se ale od zadního mantinelu odrazil před branku, kde se ho zmocnil ADAM HENRIQUE, jenž ho dorazil do svatyně Kojotů! Mike Smith nesithl zareagovat a je to 1:0, využitá přesilovka! Asistence: Travis Zajac a Damon Severson.
    Adam HENRIQUE - 0:1

38:40
    A další zajímavá příležitost Devils, která ovšem už neoslavila úspěch.

39:00
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

39:50
    Už se ale zřejmě ničeho nedočkáme.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Další třetina začne přibližně ve 3:50.

Máme za sebou 40 minut dnešního utkání a konečně jsme se dočkali branky. Ve 39. minutě se po střele Zajaca prosadil Adam Henrique. Skóre je tak 1:0 pro Ďábly, utkání ale zrovna pohledné není.

Střely: 23:19
    V posledních 7 minutách a 17 vteřinách Devils vládli

Začátek třetí třetiny se blíží. Doufejme, že uvidíme pohlednější hokej. Arizona se bude muset snažit vyrovnat, zatímco Devils se (alespoň v to doufejme) budou snažit své vedení navýšit.

Oba celky se už pochopitelně nedočkavě prohání po ledové ploše.

40:01

40:02
    Úvodní buly třetí třetiny vyhráli Coyotes.

40:20
    Cammalleri po levé straně pronikl do útočného pásma, ale přestřelil branku.

40:50
    Ďáblové se po 50 sekundách třetí třetiny dostávají do dvoubrankového vedení! Z pravé strany vyslal tvrdou střelu Jordin Tootoo, Mike Smith jí pouze vyrazil a k dorážce se dostal STEPHEN GIONTA, jenž dorazil puk do branky a dal tak na 2:0 pro tým z Newarku! Asistence: Jordin Tootoo a Damon Severson.
    Stephen GIONTA - 0:2

41:04
    Murphyho střela po vhazování byla sražena do ochranné sítě.

41:57
    Devils nedokázali projít do útočného pásma, kotouč teď na holi více mají Kojoti. Nemohou se ale dostat do šance.

42:55
    Ryder předal puk Larssonovi, který z velké dálky vyslal střelu na Smithe. Ten jí dokzáal vyrazit svým pravým betonem.

43:11
    Gagnerova střela byla sražena do bezpečné vzdálenosti od Schneidera.

43:38
    David Moss do této doby moc vidět nebyl, nyní o sobě ovšem dal vědět dobrou střelou, kterou Schneider vyrazil.

44:24
    Tye McGinn se v mezikruží snažil dostat ke střele z otočky. S pukem se sice otočit stihl, ale následně ho zablokoval Scott Gomez.

45:28
    Ekman-Larsson pálil od modré, střela sražena do rohu. O chvíli později pokryl puk ve své moci Cory Schneider.

46:06
    Arizona právě vstřelila branku!
    Taktéž Kojoti otevírají svůj střelecký účet! Tobias Rieder pěkně zavezl puk do útočného pásma, kde ho předal Marku Arcobellovi, jenž okamžitě vystřelil. V prvním momentu se zdálo, že průstřel byl čistý, ale SHANE DOAN kotouč tečoval a Schneider tak neměl nárok! Kapitán Coyotes se trefil poprvé za posledních 15 zápasů. Asistence: Mark Arcobello a Tobias Rieder.
    Shane DOAN - 1:2

46:25
    Ďáblové si ovšem vzápětí berou zpět své dvoubrankové vedení! Mike Cammalleri se na levé straně v útočném pásmu, kde byl zcela nehlídaný, dostal ke střele, kterou Smith vyrazil pouze před sebe. K dorážce se nakonec propracoval JORDIN TOOTOO, který doklepl puk do branky! Útočník Ďáblů tak dokonal tzv. Gordie Howe Hattrick (gól + asistence + bitka)! Asistence: Mike Cammalleri a Travis Zajac.
    Jordin TOOTOO - 1:3

46:41
    A následuje komerční přestávka.

47:25
    Hra nám opět pokračuje, Arizona je odhodlaná znovu snížit na rozdíl jediného gólu.

48:15
    Klas Dahlbeck se po přistrčení od Crombeena odhodlal ke střele, ta šla ovšem mimo.

48:40

48:51
    Puk v hledišti, hra je opět přerušena.

Dnešní utkání sleduje 12425 diváků.

49:25
    New Jersey odskakuje na rozdíl tří branek! Z levé strany vypálil od modré čáry obránce Andy Greene a Mike Smith opět nedokázal střelu dostatečně zkrotit, ovšem pouze vyrazit. Toho okamžitě využil aktivní MIKE CAMMALLERI, který se konečně dočkal branky v dnešním zápase! Asistence: Andy Greene a Adam Larsson.
    Mike CAMMALLERI - 1:4

50:34
    Domácí už jsou z tohoto opaření a nadšení pro hru z nich výrazně opadlo.

50:54
    Zlomit se to pokusil Tobias Rieder, který prokličkoval útočným pásmem. Nedokázal ale ideálně zakončit.

52:10
    Ryder pouze protečoval puk do útočného pásma, kde už spolu se spoluhráči ale nic nevymyslel.

53:03
    Kvalita hry nám po gólech opět výrazně upadla. Jaká to škoda.

53:20
    Zlomit se to pokusil Henrique, který zakončoval z bezprostřední blízkosti. Smith ale dostatečně utěsnil prostor u své tyče.

54:14
    Greene vystřelil a Smith měl opět problémy s jeho střelou, Harrold ale nedokázal zakončit.

54:20
    A za brankou Arizony se nám strhla pořádná mela, do které se velmi aktivně zapojil finský útočním Tuomo Ruutu v dresu Devils. Po komerční přestávce uvidíme, jestli rozhodčí udělí nějaké tresty. Šarvátka totiž byla ukončena poměrně brzy.

54:20
    Hraje se 4 na 4, neboť dvouminutové tresty za hrubost dostali Tuomo Ruutu (NJD) a Michael Stone (ARI).

55:05
    Smith podržel puk po akci vedené po pravé straně.

55:12
    A nyní to od modré zkusil mladý obránce Jon Merrill, Mike Smith byl opět připraven.

55:56
    Hra 4 na 4 skýtala potenciál kvalitnějšího a pohlednějšího hokeje. Omyl...

56:20
    Oba týmy už hrají v plném počtu.

56:23
    Erat se pěkně uvolnil a vystřelil, nakonec se ještě o dorážku snažil obránce Campbell, ale Schneider byl úspěšný.

57:17
    Zakázané uvolnění Kojotů, hra se vrací k Mikeu Smithovi.

58:17
    Nebezpečnou střelu vypálil od modré Connor Murphy, Schneider jí ovšem vyrazil.

58:34
    Devils mohli jít do přečíslení 4 na 2, situaci ale nevyřešili vůbec dobře.

58:37
    Puk skončil na střídačce, bude se vhazovat v útočném pásmu NJ Devils.

59:00
    Začala poslední minuta dnešního zápasu.

59:40
    Utkání už se pochopitelně pouze dohrává.

59:59
    Ještě si Schneider připíše zákrok proti pokusu Cunninghama.

60:00

Devils porazili Coyotes a třízápasový trip tak ukončili prohloubením mizérie týmu z Arizony!
    Do vedení se dostali hosté až v čase 38:03, kdy se prosadil Adam Henrique. Druhou branku přidal 50 sekund po začátku třetí třetiny Stephen Gionta. Ve 47. minutě domácí snížili zásluhou Shanea Doana, jenž tečoval střelu Marka Arcobella. O chvíli později se ale trefil Jordin Tootoo, který nejenže navýšil na 3:1, ale také dokonal Gordie Howe Hattrick. O tři minuty později se trefil Mike Cammalleri a bylo prakticky rozhodnuto. Ďáblové už si své vedení pohlídali a vyhráli tak 4:1.

Střely: 31:29 (13:6, 10:12, 8:11)

1. Cory Schneider (NJD) 31 zák., 1 gól, 96,8%
    2. Jordin Tootoo (NJD) 1+1
    3. Shane Doan (ARI) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:32

Ode mě to bude všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (04:30:18)

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 47. Doan (Arcobello, Rieder) – 39. Henrique (Zajac, Severson), 41. Gionta (Tootoo, Severson), 47. Tootoo (Cammalleri, Zajac), 50. Cammalleri (Greene, Larsson)

Rozhodčí: St. Pierre, Charron – Heyer, Shewchyk

Diváci: 12425