Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
New Jersey Devils
Pátek 27.03.2015, 00:05 • Verizon Center, Washington • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

U přenosu zápasu mezi týmy Washington Capitals a New Jersey Devils vás zdraví Michal Belšán! Přeji příjemné počtení pro všechny hokejové fanoušky i fanynky.

Tým z hlavního amerického města se momentálně nachází na sedmém místě své konference se ziskem 88 bodů. Před devátým Bostonem má náskok čtyřbodový.

V posledních 4 zápasech se Capitals zadařilo, neb prohráli jen jediný, a to ten poslední s Winnipegem 0:3. Jinak si vyšlápli na Boston, Minnesotu a Buffalo.

V čele klubové produktivity je kdo jiný než kanonýr Alex Ovečkin. Ten dal 47 gólů v 72 zápasech a přidal 26 asistencí. Těsně v patách mu je Nicklas Bäckström, který v roli nahrávače zaznamenal už 54 asistencí a přidal 18 branek. Nejproduktivnějším obráncem je John Carlson (47 bodů).

Brankářskou jedničkou týmu je Braden Holtby, který si zachytal už 64krát. Úspěšnost zásahů má 92.4%. Náhradníkem je Justin Peters (11 zápasů – 87.9%).

Pro Devils letošní sezona nedopadla vůbec dobře a už o play-off ani nebojují. Po 73 odehraných zápasech mají totiž 73 bodů a jsou dvanáctí, na play-off ztrácí 12 bodů, což už je hratelné jen teoreticky.

Forma Ďáblů je jako na houpačce. Po dvou prohrách v řadě přišly tři výhry za sebou, následně opět dvě prohry – s Islanders a Kings. Nyní je čeká dvouzápasový trip, po utkání ve Washingtonu pocestují do Caroliny.

Nejproduktivnějším hráčem je Kanaďan Adam Henrique se 40 body získanými v 66 zápasech. Nejlepším střelcem Mike Cammalleri s 25 góly z 59 utkání. Mezi beky vládne produktivitě švédský zadák Adam Larsson (21 bodů).

I New Jersey má jasnou brankářskou jedničku – Coryho Schneidera, který chytal už 63krát a úspěšnost zásahů má 92.8%. Ani náhradník Keith Kinkaid si v 15 zápasech nevedl špatně – 91.9%.

Československá stopa
    Patrik Eliáš (NJD) – 60 zápasů, 10+19
    Martin Havlát (NJD) – 40 zápasů, 5+9

Vzájemné zápasy
    První vzájemné utkání vyhrál Washington na domácím ledě 6:2, pak se na stejném stadionu radovali Ďáblové z výhry 1:0. Následoval zápas v Prudential Center, kde loupili Capitals (4:1). I v posledním zápase byl úspěšnější Washington, jenž na ledě soupeře vyhrál 4:0.
    Zajímavá bilance
    Devils naposledy na venkovním ledě porazili tým, který držel pozici zaručující play-off, 14. listopadu. A bylo to právě ve Washingtonu.

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Gleason, Green – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Glencross, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Wilson – Chimera, Latta, Ward

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Boucher, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Henrique, Eliáš, Gionta – Ruutu, Josefson, Zubrus

Rozhodčí: Jackson, Leggo – Sericolo, Nowak.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Pikantní zápas to bude pro Adama Oatese, jednoho z hlavních trenérů New Jersey Devils. Oates totiž naposledy působil jako hlavní kouč právě u Capitals.

Úvodní vhazování se bude konat za několik vteřin!

00:01

00:02
    Úvodní buly tohoto utkání vyhráli hosté.

00:21
    Travis Zajac zpoza branky nahrál na Cammalleriho, který ale nedokázal trefit branku Bradena Holtbyho.

00:44
    Cammalleriho nahození Eliáš neměl šanci dostihnout, je z toho icing.

00:47
    Karl Alzner to po buly zkusil od modré, ale trefil pouze bránící hráče.

00:52
    Patrik Eliáš zůstal v bolestech na ledě a hra je přerušena. Českému forvardovi dokonce teče krev z úst.

00:52
    Třebíčský rodák se nakonec zvedl a zamířil na střídačku, hra bude pokračovat.

01:17
    Domácí se pokusili zahrozit před brankou, Schneider ale odpálil puk do rohu.

01:25
    Ofsajd Capitals.

01:45
    Ze strany to nyní zkusil Wilson, kteréhož střela byla sražena do rohu. Posléze ho u mantinelu srazil Mark Fraser (NJD), který tak inkasuje dvě minuty za hrubost. Vyloučen je ovšem i faulovaný Tom Wilson (WSH), a to za svojí přehnanou aktivitu ve snaze pomstít se Fraserovi.

02:22
    Carlson vyslal přízemní střelu od modré, Schneider byl pozorný.

02:51
    Washington právě vstřelil branku!
    A máme tu první branku, nepotřebovali jsme na ní ani tři minuty hry! Obránce KARL ALZNER dostal perfektní přihrávku od Niskanena a krásnou střelou zápěstím prostřelil Coryho Schneidera! Asistence: Matt Niskanen a Marcus Johansson.
    Karl ALZNER - 1:0

03:45
    Oba celky už hrají v plném počtu.

03:50
    Cammalleri vjel do útočného pásma, tam ale o puk přišel a tak to Devils musí zkusit znovu.

04:07
    Opět ovšem nic nevymysleli a na druhé straně svým nahozením zahrozil Chimera, Latta se ale k dorážce nedokázal propracovat.

04:30
    Orpikova střela z levé strany byla spíše propagační a šla mimo.

04:35
    Nyní skončil puk v hledišti a hra je přerušena.

04:57
    Ovečkin udělal pěkné kličky a nahrál na Alznera. Střelec dnešní první branky se snažil ruského útočníka najít další přihrávkou, ta už ovšem neprošla.

05:40
    Mezi kruhy se ke střele dostal Boucher, ale nemířil přesně. Byl ovšem v těžké pozici.

06:03
    Tom Wilson si vykličkoval před branku a bekhendem se pokusil nacpat puk do branky, na Schneidera si ale nepřišel.

06:30
    Gelinasova rána od modré čáry byla zblokována.

06:47
    Ruutu z pravé strany poslal puk před branku, kde byl Dainius Zubrus. Byl tam ovšem i obránce Gleason, přes kterého se litevský útočník nedostal ke střele.

07:04
    Zakázané uvolnění New Jersey Devils.

07:34
    Latta chtěl zpoza branky nahrát na Chimeru, toho ovšem ze střelecké pozice velmi dobře odstavil Cammalleri.

07:53
    Johanssonův pas na Bäckströma byl sražen do ochranné sítě, následuje komerční přestávka.

Střely: 4:0

07:55
    Ihned po vhazování střílel Ovečkin, Schneider na to byl ovšem připravený a puk schoval v lapačce.

08:18
    Gionta z rohu pouze kopl puk před branku, kde se ho zmocnil Holtby, jenž ho následně odehrál.

08:36
    Devils vyrazili do přečíslení 3 na 1, které mezi sebou sehrála dvojice Adam Henrique – Stephen Gionta. Prvně jmenovaný nakonec zakončoval z bezprostřední blízkosti, trefil ovšem pouze Holtbyho do betonů!

09:02
    Icing Capitals.

09:24
    Mike Green chtěl vyrazit na útočný výlet, ale sotva přešel přes modrou, tak o puk přišel.

09:49
    Nyní se Green pokusil dostat puk na Brouwera v mezikruží, ale opět to neprošlo.

10:26
    Caps nyní velmi dobře napadají a znepříjemňují rozehrávku obrannému páru Gelinas – Fraser.

10:58
    Chimera s Wardem vyráželi do rychlého kontru po levé straně, k zakončení se ovšem nedostali.

11:28
    Merrillovu rozehrávku zachytil Wilson, jehož následné nahození podržel Schneider. Komerční přestávka.

Střely: 6:2

11:34
    Niskanen se snažil procpat puk do předbrankového prostoru, ale zmocnili se ho hostující obránci, kteří ho odehráli do bezpečí.

11:55
    Alzner chyboval a ke střele se okamžitě odhodlal Gionta, ale nemířil přesně. Holtby si mohl oddychnout.

12:08
    Gelinas byl sražen Wilsonem u mantinelu a zůstává na ledě, hra se tedy přerušuje.

12:08
    Kanadský zadák Devils se zvedl a odjíždí na střídačku.

12:12
    A hra opět pokračuje, do útoku jdou hosté.

12:28
    Nic ovšem nevymysleli a do protiútoku vyrazili Capitals, Johanssonovu střelu ale vyrazil Schneider betonem.

13:15
    Brooks Orpik se dostal k odraženému puku a vystřelil, jenže jeho pokus šel vedle branky.

13:30
    Capitals se nadále drží v útočném pásmu a snaží se přidat druhou branku.

13:53
    Dopředu se ovšem odhodlal i hostující celek, Merrill to zkusil zápěstím od modré. Střela zblokována.

14:11
    Tuomo Ruutu se před brankou dostal k zakončení, Holtby byl pozorný a vyrazil puk.

14:27
    Josefsonův pokus z otočky šel mimo, Ďáblové ale nyní poprvé v zápase předvedli solidní tlak na Holtbyho klec.

15:08
    Glencrossova přihrávka od levého mantinelu neprošla.

15:16
    Niskanenovu tvrdou ránu lapil a podržel Cory Schneider. Přichází komerční přestávka číslo tři v této třetině.

Střely: 8:3

15:23
    Henriqueova přihrávka byla ztečována na střídačku.

15:39
    Zakázané uvolnění v podání domácího celku, hra se vrátí před Holtbyho.

15:55
    Boucher vymotal puk ve změti těl v mezikruží a vystřelil, ale nemířil dobře.

16:24
    Před napadajícím Jasonem Chimerou odehrál puk brankář Schneider.

16:42
    A další icing Capitals.

16:55
    Tootoo předával puk na Zajaca, ten se ovšem zrovna otáčel a tak si nedokázal kotouč zpracovat.

17:22
    Zajac si narazil s Cammallerim a vystřelil, Braden Holtby jeho pokus vyrazil jen před sebe, kde se k dorážce dostal Jordin Tootoo. Domácí gólman ovšem zareagoval dobře a kotouč vyrazil svými betony do bezpečí!

18:08
    Ofsajd Washingtonu, toto rozhodnutí se ale vůbec nelíbí domácím fanouškům.

18:38
    Gomez nabil Seversonovi, jehož tvrdou střelu vyrazil Holtby.

19:00
    Začala poslední minuta hry v první třetině.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Další třetina začne přibližně v 1:03.

Po první třetině vede domácí celek 1:0, jedinou branku zatím zaznamenal obránce Karl Alzner při hře 4 na 4.

Střely: 8:6

20:01

20:02
    Úvodní vhazování tohoto dějství vyhrál domácí tým.

20:34
    Ovečkin se dostal ke střele zpoza obránce Greenea, jehož hůl ale tento pokus přizvedla do ochranné sítě.

20:37
    Carlsonovu střelu betonem vyrazil Schneider.

21:00
    Zajac nahrál na Ruutua, jehož promptní střelu dokázal Holtby vyrazit.

21:10
    Ofsajd hráčů Washingtonu.

21:35
    Z nenápadné střely od modré čáry přichází druhá branka Capitals! ERIC FEHR po odehrání Frasera získal puk a poslal ho směrem na branku, Schneider si ani nestihl kotouče všimnout a ten tak zapadl až do branky! Bez asistence.
    Eric FEHR - 2:0

21:44
    Cammalleri to zkusil po vhazování, které se konalo po pravici Holtbyho. Domácí brankář byl pozorný a puk chytil.

22:12
    Tootoo odpálil puk směrem na icing, trefil ovšem Holtbyho, a tak se hraje dál.

22:53
    Gionta zkusil z pravé strany procpat puk před branku, kde čekal Eliáš. Akce ovšem nevyšla.

23:35
    Michael Latta vyslal nebezpečnou střelu zápěstím, kterou Schneider lapil.

24:14
    Chimera nahrál před branku na Lattu, jemuž střela moc nevyšla. Ke kotouči se posléze dostal Niskanen. Střela domácího beka byla ztečována do ochranné sítě.

24:37
    Johansson si sjížděl na přihrávku, ale byl rychlejší než puk, a tak se k němu nedostal.

25:49
    Hra se nyní poměrně uklidnila a sledujeme spoustu osobních soubojů.

25:59
    Schneider před napadajícími forvardy raději pokryl puk.

26:48
    Tom Wilson se dostal do ofsajdu, hra je tedy přerušena a následuje komerční přestávka.

Střely: 12:10

27:32
    Diváci ve Washingtonu teď nesledují zrovna nejpohlednější hokej.

28:15
    Scott Gomez se pokoušel něco vymyslet, ale nedostal k tomu na levém křídle moc prostoru.

28:33
    Jon Merrill dostal puk do velmi dobré střelecké pozice, zápěstím ovšem minul.

28:51
    Nyní už americký bek musel být na druhé straně, když blokoval střelu Johanssona.

29:41
    Troy Brouwer se odhodlal k individuální akci a krásně se uvolnil podél Adama Larssona, nakonec jeho zakončení ovšem dokázal vyrazit hostující brankář Cory Schneider!

29:58
    Tvrdou střelu Alznera po vhazování zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

30:24
    Puk na střídačce Capitals, následuje komerční přestávka.

Střely: 13:11

30:35
    Niskanenova střela od modré nedošla ani do půle cesty k brance.

31:24
    Ruutuovu zpětnou přihrávku sebrali hráči Washingtonu, kteří vyráží dopředu.

31:38
    Ďáblové nakonec dostali puk na zakázané uvolnění.

32:17
    Útok Capitals nyní dokázali Devils odrazit a sami se pokusí vyrazit do útočné akce.

32:30
    Ofsajd v podání Washingtonu.

32:47
    Zajac se dostal ke střele v mezikruží, kterou Holtby vyrazil. Puk vypadl vedle něj a útočník Devils se ho snažil dorazit zpoza branky, ale nevyšlo to! Teď měli domácí štěstí.

33:25
    A další ofsajd týmu z hlavního města USA.

33:45
    Bernier z pravé strany zkusil mezi kruhy nahrát na Gomeze, obránce domácích byl ovšem u puku jako první.

34:00
    Caps tak hned šli do protiakce, ze které Chimera hledal Warda. Pas ovšem neprošel.

34:08
    Po komerční přestávce uvidíme první přesilovou hru, zahrají si jí domácí. Vyloučen totiž byl Jon Merrill (NJD) za sevření puku.

34:29
    Dělovou ránu vyslal hádejte kdo? Ano, správně, Alex Ovečkin. Nejlepší střelec NHL nyní trefil ovšem pouze Schneidera.

34:41
    Devils právě vstřelili branku!
    Ďáblové se prosazují ve vlastním oslabení a snižují na 1:2! Střelu Patrika Eliáše Holtby vyrazil pouze do míst, kde byl na dorážku připravený TRAVIS ZAJAC, jenž dostal puk za záda domácího gólmana! Asistence: Patrik Eliáš a Adam Larsson.
    Travis ZAJAC - 2:1

35:16
    Kuzněcov si vybruslil ke střele, kterou Schneider vyrazil.

35:27
    Další dobrou šanci hostů v oslabení měl Gionta, ale ten se svou střelou zprava neuspěl.

36:08
    Alex Ovečkin to zkusil z blízkosti a Schneider si nebyl 100% jistý, že drží puk před brankovou čárou. Bylo to opravdu velmi těsné.

36:08

37:10
    John Carlson střílel z nepříliš dobré pozice, branku nedokázal trefit a nebezpečí tak bylo zažehnáno.

37:32
    Puk skončil v hledišti, jeden z diváků si tak domů odnese zajímavý suvenýr.

38:08
    Henrique se pokusil zaskočit Holtbyho střelou ze strany, ale domácí gólman chladnokrevně lapil puk.

38:35
    Reid Boucher si najížděl na branku, rozhodčí ale jeho akci přerušil odpískáním ofsajdu.

39:00
    Začala poslední minuta hry ve druhé periodě.

39:21
    Střelu Adama Larssona z pravé strany drží Holtby ve své moci.

39:31
    Zakázané uvolnění Caps.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Další třetina začne přibližně ve 2:00.

Stav po druhé třetině hry je 2:1 pro domácí. Nejprve vedení Caps zvýšil Fehr, poté v oslabení snižoval za hosty Zajac.

Střely: 18:18

40:01

40:02
    Hosté vyhráli zahajovací buly třetí periody.

40:43
    Kuzněcov z levé strany krásně nahrával na Johanssona, který se ovšem díky skvělé práci Tootooa nedostal ke střele do odkryté klece!

41:45
    Hosté zatím drží puk více na holi a snaží se dostat dopředu.

42:49
    Holtby podržel Josefsonovu střelu a přerušil hru. V rohu se nám poté strhla menší strkanice, jenž ovšem nevyústila v nic vážnějšího.

42:49
    Brooks Orpik (WSH) a Jacob Josefson (NJD) přesto inkasují dvouminutové tresty. Hrát se bude 4 na 4.

43:45
    Merrill nahrál před branku na Patrika Eliáše, jehož zakončení jednou rukou nebylo nebezpečné.

44:18
    Damon Severson po přihrávce od Cammalleriho střílel z první, ale pokus byl zblokován.

44:30
    Postavení mimo hru v podání New Jersey.

45:04
    Po střele Adama Larssona se v brankovišti Capitals strhlo pořádné trma-vrma, kdy Henrique dokonce doklepl puk do branky! Ale ta zřejmě nebude uznána, jelikož za prvé došlo k posunutí branky a za druhé ke sražení gólmana. I tak to ovšem byla zajímavá situace!

45:04
    Branka skutečně neplatí, dvojice hlavních rozhodčích Jackson – Leggo potvrdila původní názor. A to ještě z třetího důvodu, který jsem níže nezmínil – rozhodčí totiž přerušil hru před doklepnutím puku za čáru.

45:42
    Tootooova přihrávka sražena mezi diváky, hra je přerušena.

46:05
    Ruutu se před brankou dostal k rychlé střele, ale nemířil dobře.

46:26
    Eliáš se křížnou přihrávkou pokusil nalézt znovu Ruutua, ale ani tentokráte akce nic nepřinesla.

46:44
    Ďáblové pokračují v tlaku a ženou se za vyrovnáním, Holtby ale nyní lapil Giontův pokus. Hra je přerušena a následuje komerční přestávka.

Střely: 18:21

47:16
    Ďáblové nyní přijdou o útočné pásmo kvůli přihrávce rukou.

47:23
    Reid Boucher se v mezikruží propracoval k rychlé střele, ale trefil pouze Holtbyho.

48:03
    Steve Bernier měl velmi dobrou šanci, kterou ovšem nevyužil, neb přestřelil branku! Předtím došlo ale k faulu, dvě trestné minuty dostává Marcus Johansson (WSH). Ďáblové tak svůj tlak mohou zúročit v přesilovce.

48:10
    Severson to zkusil zápěstím od modré, Holtby vyrazil.

48:33
    Zajacova střela nadělala domácímu brankáři velké problémy, Tootoo z dorážky ale minul!

48:55
    Další střela Zajaca byla zblokována, Devils tlačí!

49:16
    Henrique s Tootooem operovali před brankou, ke kýžené dorážce ale nedošlo.

49:31
    Domácí se konečně dokázali osvobodit a mohou tak vystřídat.

50:03

Na střely v této třetině je to zatím 0:8!

50:58
    Bäcktrömovo nahození ze středního pásma bez problémů odehrál Schneider pro své spoluhráče za branku.

51:52
    Brooks Laich to zkusil od mantinelu zleva, ale nikdo jeho přihrávku do branky neusměrnil.

52:20
    První vážnější pokus Caps v této třetině, postaral se o něj John Carlson. Cory Schneider byl ovšem připraven, následuje komerční přestávka.

Střely: 20:26

52:45
    Eliáš příhrou z otočky hledal své spoluhráče, leč neuspěl.

53:04
    Totéž zkoušel i Adam Henrique a dopadl naprosto totožně.

53:22
    Lehkou přízemní střelu bez problémů vyrazil Holtby, šla z hole Scotta Gomeze.

54:10
    Po střetu Wilsona a Fehra s Boucherem a Bernierem se u střídaček strhla menší mela mezi hráči obou týmů.

54:10
    Sudí tedy hru přerušili a navíc byla vyhlášena komerční přestávka, na uklidnění rozvášněných kohoutů tak bude času dosti.

Střely: 20:27

54:10
    Hrát se bude 4 na 4, na trestné lavici sedí Jordin Tootoo (NJD) a Tom Wilson (WSH) – dvě minuty za hrubost.

54:33
    Ovečkin nebyl odstaven od puku a dokázal tedy vystřelit, Schneider byl pozorný.

55:19
    Stephen Gionta se ihned po přejetí modré čáry odhodlal vystřelit. Holtby jeho pokus dobře viděl a puk vyrazil.

55:57
    Kuzněcov už se napřahoval ke střele, o puk ovšem přišel.

56:10
    Oba týmy hrají v plném počtu.

57:00
    Schneider započal další útočnou akci hostů. Jak dopadne?

57:21
    Josefson nahrával mezi kruhy na spoluhráče, Brouwer byl ale pozorný a puk odehrál do bezpečí do rohu.

57:53
    Ďáblové se nadále drží v útočném pásmu.

58:30
    Nyní jsou to ovšem domácí, kteří mají kotouč ve své moci.

58:46
    Cory Schneider zamířil na střídačku, Devils jsou v šesti!

59:00
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

59:22
    Gomez se před branku snažil nahrát na Berniera, tento pas ale neprošel.

59:30
    Nyní už to ale vyšlo a STEVE BERNIER 30 sekund před koncem třetí třetiny vyrovnává na 2:2! Cammalleri z pravého rohu posunul puk na Gomeze, jenž zpoza branky našel svého spoluhráče, který dopravil puk do klece a je to 2:2! Asistence: Scott Gomez a Mike Cammalleri.
    Steve BERNIER - 2:2

59:37
    Zakázané uvolnění New Jersey.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60 minut hry nám rozuzlení nepřineslo a zápas tak půjde do prodloužení. Gólem půl minuty před koncem to zařídil hostující Bernier.

Střely: 23:30

60:01

60:20
    Greene nahrál na Larssona, jehož dobrou střelu vyrazil Holtby před sebe.

60:52
    Severson se pokusil obehrát protihráče, ale nepovedlo se mu to, a tak ani nevystřelil.

61:13
    A je hotovo, Washington vyhrál v prodloužení! Kuzněcov odvedl velmi dobrou práci u branky soupeře, poté se puk dostal k Alznerovi. Ten ho poslal na Matta Niskanena, jehož tvrdou ránu zastavila až síť Schneiderovy branky! Puk se navíc ještě odrazil od hole JEVGENIJE KUZNĚCOVA, jemuž je branka připsána. Asistence: Matt Niskanen a Karl Alzner.
    Jevgenij KUZNĚCOV - 3:2

Capitas tak získali bonusový bod v prodloužení. Devils ale s jedním bodem mohou být spokojeni, neboť se vyrovnání dočkali až 30 sekund před koncem třetí třetiny.
    Verizon Center tak může slavit výhru svého celku.

Patrik Eliáš (NJD) 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:01

Ode mne to z tohoto utkání bude všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (02:52:42)

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 3. Alzner (Niskanen, Johansson), 22. Fehr, 62. Kuzněcov (Niskanen, Alzner) – 35. Zajac (Eliáš, Larsson), 60. Bernier (Gomez, Cammalleri)

Rozhodčí: Jackson, Leggo – Sericolo, Nowak

Diváci: 18506