Boston – Anaheim 2:3 (po pr.) | Buffalo – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 2:3 (kon.)
Washington – New Jersey 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:5 (kon.)
Detroit – San Jose 4:6 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (kon.) | Toronto – Florida 1:4 (kon.)
Winnipeg – Montreal 5:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 1:4 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
New Jersey Devils
Pátek 27.03.2015, 00:05 • Verizon Center, Washington • NHL

54:10
    Hrát se bude 4 na 4, na trestné lavici sedí Jordin Tootoo (NJD) a Tom Wilson (WSH) – dvě minuty za hrubost.

48:03
    Steve Bernier měl velmi dobrou šanci, kterou ovšem nevyužil, neb přestřelil branku! Předtím došlo ale k faulu, dvě trestné minuty dostává Marcus Johansson (WSH). Ďáblové tak svůj tlak mohou zúročit v přesilovce.

42:49
    Brooks Orpik (WSH) a Jacob Josefson (NJD) přesto inkasují dvouminutové tresty. Hrát se bude 4 na 4.

34:08
    Po komerční přestávce uvidíme první přesilovou hru, zahrají si jí domácí. Vyloučen totiž byl Jon Merrill (NJD) za sevření puku.

01:45
    Ze strany to nyní zkusil Wilson, kteréhož střela byla sražena do rohu. Posléze ho u mantinelu srazil Mark Fraser (NJD), který tak inkasuje dvě minuty za hrubost. Vyloučen je ovšem i faulovaný Tom Wilson (WSH), a to za svojí přehnanou aktivitu ve snaze pomstít se Fraserovi.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 3. Alzner (Niskanen, Johansson), 22. Fehr, 62. Kuzněcov (Niskanen, Alzner) – 35. Zajac (Eliáš, Larsson), 60. Bernier (Gomez, Cammalleri)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Gleason, Green – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Glencross, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Wilson – Chimera, Latta, Ward
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Boucher, Gomez, Bernier – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Henrique, Eliáš, Gionta – Ruutu, Josefson, Zubrus

Rozhodčí: Jackson, Leggo – Sericolo, Nowak

Diváci: 18506