Přerov – Vítkovice 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Sparta 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
HC Plzeň 1929
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 27.03.2015, 14:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Mistrovství ČR - 8. třída

59:40
    Grgurič (CEM) dostal ještě osobní trest za nesportovní chování, jeho počin odpyká Jarošík.

59:31
    Současné vyloučení. Osobní tresty inkasovali Čížek (CEM) za nedovolené bránění a Mužík (PLM) za nafilmovaný pád.

58:22
    Motor to zkouší bez brankáře! Hraje tak v šesti proti čtyřem.

58:12
    Za krosček je vyloučen Hosnédl (PLZ).

55:30
    Kolář v obrovské šanci dostal křiznou přihrávku a stačilo mu trefit pouze odkrytou část branky. Grgurič však vytasil nádherný zákrok a podržel naděje Jihočechů!

54:21
    Po delší prodlevě budeme svědky další přesilové hry. Dvě minuty obdržel Dvořák (CEM) za hákování.

47:32
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Přikryl v leže pošťouchl kotouč do jízdy MARTINU LANGOVI, který se tak octl v samostatném úniku a perfektní bekhendovou kličkou opět vrací Indiánům dvoubrankové vedení. Asistence: Filip Přikryl.

45:15
    Odražený kotouč proplouval brankovištěm a Grgurič udělal dvě obrovské chyby, když neúspěšně sahal po kotouči a ani jednou ho nedokázal přikrýt před dotírajícími útočníky Plzně. Za pět minut dvanáct ho už napotřetí přikryl.

44:00
    Čížek trefuje z mezikruží tyč!

42:18
    Hacaperka (PLM) dostal dvouminutový trest za podražení.

34:41
    Hosnédl (PLM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

31:45
    Další dvě minuty v družstvu hostí obdržel Bernat (CEM) za hákování.

31:37
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Toman našel v pravém kruhu volného ŠTĚPÁNA PROCHÁZKU, jenž přesnou ranou pod víko nedal brankáři Plzně šanci. Asistence: Matěj Toman

30:30
    Po přihrávce Procházky se k puku dostal TOMÁŠ JANOUŠEK, který udělal ještě pár temp směrem k brance a střelou zápěstím snižuje na 4:2. Asistence: Štěpán Procházka, Matouš Hrubec.

29:44
    Löffler (PLM) je vyloučen na dvě minuty.

27:01
    A už je to o tři branky! MARTIN LANG si s nájezdem poradil jako zkušený mazák a svou šanci proměnil.

27:01
    Rozhodčí po faulu na Langa rozhodčí nařizují trestné střílení!

24:07
    Nyní si zahrají početní výhodu Západočeši. Dvě minuty obdržel Toman (CEM) za napadení.

21:48
    Hosnédl (PLZ) je vyloučen za sekání.

21:41
    Plzenští si své dvoubrankové vedení berou v úvodu druhé třetiny zpět. Reisnecker si připisuje třetí asistenci v utkání, když na levém kruhu našel volného MARKA PRINCLA, který pohotovou ranou prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Filip Reisnecker, Radek Mužík.

20:46
    Za hákování si půjde dvě minuty odsedět Matěj Toman (CEM).

18:52
    To je pro domácí nepříjemný úder těsně před první sirénou. Grossmann zpoza branky nahrával před brankoviště, kde stál připravený MARTIN BERÁNEK, který se štěstím procedil puk až za záda Bruka. Asistence: Matyáš Grossmann.

16:15
    Z následného protiútoku mohl udeřit a snížit gólový rozdíl Toman, který jel zcela sám na Bruka, jenže branku přestřelil!

10:20
    Jarošík (PLM) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

08:05
    A je po výhodě. Jarošík (PLM) je vyloučen za podražení.

07:45
    Domácí půjdou na 28 vteřin do třech. Vyloučen je Bernat (CEM) za podražení.

06:14
    Další přesilová hra v podání Plzně. Vyloučen je Beránek (CEM) za držení protihráče.

03:53
    Domácí se bleskurychle prosazují. Přesnou přízemní střelu vyslal na branku Budějovic FILIP PŘIKRYL a posílá tak svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Filip Reisnecker.

03:46
    Západočeši si zahrají přesilovou hru. Vyloučený je Janoušek (CEM) za zdržování hry.

01:11
    Tak to je strhující začátek. Plzenští jdou do vedení zásluhou RADKA MUŽÍKA, jenž dostal přesný pas před branku z hole Welsera a stačilo mu už pouze přesně nastavit hůl. Asistence: Filip Reisnecker.

Tomáš Kouba

Branky a nahrávky: 2. Mužík (Reisnecker), 4. Přikryl (Reisnecker), 22. Princl (Reisnecker, Mužík), 28. Lang (TS), 48. Lang (Přikryl) – 19. Beránek (Grossmann), 31. Janoušek (Procházka, Hrubec), 32. Procházka (Toman)

HC Plzeň 1929: Bruk (Bielecký) – Houdek, Hosnédl, Löffler, Kovařík, Matějček, Jarošík, Hacaperka – Balín, Lang, Reisnecker, De Sousa, Mužík, Staněk, Šeba, Pechr, Kolář, Přikryl, Karbulka, Princl. Trenér: Petr Kořínek.
    HC Motor České Budějovice: Grgurič (Dvořák) – Procházka, Šťastný, Dekret, Voráček, Dvořák, Janoušek, Mojžíš – Brousek, Fríd, Grossmann, Beránek, Welser, Toman, Bartoš, Hrubec, Bernat, Šuhaj, Čížek. Trenér: Aleš Dvořák.