Gruzie – Německo 0:2 (kon.) | Skotsko – Gibraltar 6:1 (kon.) | Sev. Irsko – Finsko 2:1 (kon.)
Rumunsko – Faerské ostrovy 1:0 (kon.) | Albánie – Arménie 2:1 (kon.) | Irsko – Polsko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Řecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Srbsko 2:1 (kon.)
Rumunsko
1:0 (1:0)
Faerské ostrovy
Neděle 29.03.2015, 18:00 • Stadionul Ilie Oană (Kapacita: 15 500) • Kvalifikace ME

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:55:00)

Zákroky bankáře: Nielsen – 5

Zákroky brankáře: Pantilimon – 1

V dnešním utkání byli v prvním poločase jasně lepším týmem domácí a také se dokázali ve 21.minutě dostat do vedení, když se trefil Keșerü. Ve druhém poločase však byli mírně lepším týmem hosté a na samém konci zápasu si vytvořili skvělou šanci, tu však Edmundsson nedokázal proměnit a domácí si tak udrželi hubené vedení 1:0.

Držení míče: 56% – 44%
    Střely celkem: 19 – 2
    Střely na branku: 6 – 1

90+4

90+3
    Keșerü ještě vidí na samém konci utkání od rozhodčího žlutou kartu.

90+3
    Rozhodčí za malou chvíli ukončí toto utkání a domácí si zřejmě připíší do tabulky 3 body.
    Costel Pantilimon zachránil Rumunsku tři body!

90+2
    Edmundsson nyní vyslal fantastickou střelu z hranice vápna, Pantilimon však předvedl ještě lepší zákrok a drží tak svému týmu hubené vedení 1:0.

90+1
    Pintilii fauloval jednoho z protihráčů zhruba na polovině hřiště a hosté se tak dostanou k míči.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

89
    Holst byl nyní přistižen v ofsajdu a tak tato akce hostujících končí.

88
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a ještě se snaží vymyslet něco kloudného směrem dopředu.

87
    Maxim se nyní nedokázal dostat přes jednoho z obránců a navíc se dostává i s míčem do zámezí.

86
    Domácí střídají. Hřiště opouští Sânmărtean a místo něj nastupuje Prepeliţă.

85
    Holst poslal z tohoto přímého kopu míč do vápna, nikdo v bílém se však k zakončení nedostal a jeden z domácích obránců tak posílá míč daleko od své branky.

84
    Torje nyní fauloval blízko hranice vápna jednoho z hostujících hráčů a od rozhodčího vidí žlutou kartu.

83
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
    Nielsen zmenšil Maximovi střelecký úhel a střelu vyrazil.