Gruzie – Německo 0:2 (kon.) | Skotsko – Gibraltar 6:1 (kon.) | Sev. Irsko – Finsko 2:1 (kon.)
Rumunsko – Faerské ostrovy 1:0 (kon.) | Albánie – Arménie 2:1 (kon.) | Irsko – Polsko 1:1 (kon.)
Maďarsko – Řecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Srbsko 2:1 (kon.)
Maďarsko
0:0 (0:0)
Řecko
Neděle 29.03.2015, 20:45 • Groupama Aréna, Budapešť, Maďarsko • Kvalifikace ME

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:36:28)

Dnešní kvalifikační bitva končí zaslouženou dělbou bodů. Oba týmy dnes bojovaly spíše sami se sebou, sledovali jsme hodně slabé utkání. Ani jednomu z týmů se nepodařilo zakombinovat tak, aby z toho byl gól. Paradoxně nejlepší akce si oba týmy nechaly až na poslední minuty zápasu, ovšem skóre se již nezměnilo. Diváci vyprovází hráče pískotem, není divu, dnes se na fotbal opravdu nedalo dívat.

90+3

Zákroky brankáře Řecka Karnezise – 3.

Zákroky brankáře Maďarska Királyho – 3.

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, poslední vteřiny dnešní kvalifikační bitvy.

90
    Hraje se poslední minuta základní části, sudí nastavil ještě tři minuty.
    Pěkná akce domácího Gery, který ale přestřeluje.

88
    Ve vápně si Gera parádně zpracoval míč, ale z malého vápna branku neuvěřitelně přestřeluje.
    Povedená střela domácího Pintéra

87
    Pintér pálí zpoza vápna, to byla povedená střela, Karnezis vyráží nad branku, rohový kop pro Maďarsko.

86
    K hlavičce se tam dostal ve vápně Roland Juhász, ale branku soupeře vysoko přestřeluje.

85
    Na druhé straně, po zásahu bránícího Nikoliće, mají rohový kop domácí.

84
    Nic z toho není, hrají hosté.

83
    Další rohový kop Řeků a znovu z toho nic není, Manolas hlavičkuje pouze mimo branku.

82
    Domácím se nabízel rychlý brejk, na levé straně si míč zpracovává Nikolić, který ale je v ofsajdu.