Detroit – Tampa 4:0 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:3 (po pr.) | Carolina – New Jersey 3:1 (kon.)
Montreal – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Columbus 2:4 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 4:1 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Washington 2:5 (kon.)
Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | NY Islanders – Detroit 5:4 (kon.) | Carolina – Boston 1:2 (po pr.)

59:12
    Domácí Kennedy napadá hostující hráče v obraném pásmu.

58:12
    Hosté se snaží o vyrovnání! Jsou v útočné třetině.

58:00
    Poslední 2 minuty základní hrací doby!

56:59
    Domácí se dostali před branku Howarda, ale ničím jí neohrozili.

56:25
    Domácí brání své pásmo jako lvi!

56:11
    Po krátké přestávce se může dohrát 3. třetina.

56:04
    Hra se přelévá ze strany na stanu, každý z protivníků čeká na nějakou chybu soupeře.

55:22
    Domácí mají kotouč za svou brankou.

54:24
    Domácí uzamkli své obrané pásmo před najíždějícími útočníky Detroitu, a mají kotouč pod kontrolou.

53:53
    Niklas Kronwal bude muset rozehrávat od své branky.

53:38
    Hosté stále v útočném pásmu.

52:28
    Hosté jsou stále při chuti a jejich tlak pomalu narůstá! Střelu Jurča vyráží Halák.

51:40
    Halák rozehrával za svou branku Cizikasovi, který se snaží dostat svůj tým do útoku a navýšit vedení.

51:17
    Domácí vyhodili kotouč do středního pásma.

50:45
    Střela Helma orazítkovala tyčku Halákovi branky!

50:35
    Střela Nyquista v lapačce Haláka. Následuje komerční přestávka a poté vhazování před Halákem.

50:26
    Hostující hráči získali kotouč ve středním pásmu a snaží se jít do útoku.

49:37
    Hostující brankář si vyjel z brány až do rohu kluziště, aby včas zastavil puk před zakázaném uvolnění.

49:07
    Rovnou z otočky zkoušel vypálit Clutterbuck, Howard všechny mezírky u jeho pravé tyčky vytěsnil!

48:30
    Domácí vyhodili kotouč k brance Howarda, odkud budou hosté rozehrávat útok.

47:43
    Zetterberg se snažil najít svojí přihrávkou Tatara, ale přihrávka byla sražena od domácí hole.

47:09
    Hosté znovu zahnáni domácími útočníky až do svého obraného pásma.

45:53
    Hosté mají kotouč na svých čepelích, v obraném pásmu kde jsou napadány domácími hráči.

45:15
    Domácí útočník byl zastaven na hranici pravidel, rozhodčí tak nechávají hru pokračovat.

44:41
    Po střele od modré Nickeye, kotouč v lapačce Howarda.

44:20
    Hosté nepouštějí domácí do útočného pásma, snaží se je zastavovat před modrou čárou.

43:49
    Domácí mají kotouč na svých holích, ale nedaří se jim ho vyvést.

43:30
    Zakázané uvolnění domácích.

42:39
    Domácí jsou za svou brankou, kam byli vysláni domácími hráči. Quiney čeká, až jeho spoluhráči v poklidu vystřídají.

42:09
    Hosté vyhráli ve středním pásmu vhazování a jsou v útočném pásmu.

41:51
    Postavení mimo hru hostů.

41:26
    Domácí Tavares kroužil okolo branky Howarda, ale byl včas obrán o kotouč a do útoku tak mohou opět hosté.

40:58
    Hostující nahodili kotouč za branku Haláka a míří střídat.

40:19
    Hostující Pavel Datsjuk se zmocnil kotouče ve středním pásmu a mlže tak se svým týmem jít do útoku.

39:54
    Domácí v útočném pásmu už 2. třetinu nejspíš dohrají.

39:50
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se přesune zpět před Haláka.

39:38

38:35
    Hosté se dostali před branku Haláka, kde opět zkoušeli doklepnout kotouč za jeho záda. Jejich pokus ale zmařil Hamonic.

37:46
    Kotouč až za brankou Haláka, který rozehrává na své bránící spoluhráče.

36:48
    Marek Židlický vyzkoušel stelou pozornost Haláka, ten byl ale včas na svém místě.

36:22
    Hosté na několikrát zkoušeli dorazit kotouč za záda Haláka, ten byl ale silnější a kotouč za svá záda nepustil.

35:24
    Komerční přestávka.

35:15
    Okposo se pokoušel na modré čáře dostat se před dva obránce, ale byl nimi zastaven.

34:40
    Domácí získali kotouč z pět na svou stranu.

33:50
    Domácí míří za kotoučem do vlastního obraného pásma, kde je atakují útočníci hráči hostů a zmocňují se kotouče.

33:47
    Postavení mimo hru domácích.

33:25
    Po odpískání se do menší šarvátky připletl Cizikas a hostující Weiss. Vše bylo včas rozpuštěno.

32:55
    Domácí Martin vyzkoušel od modré pozornost Howarda, ten včas vytáhl svojí lapačku proti střele Martina.

32:10
    Nakonec to byli hosté, kteří se dostali do útoku a i do střely. Jejich střela ale sražena do rohu kluziště.

31:33
    Nyní se hraje ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nemůže dostat do útočné třetiny.

30:37
    Domácí u puku v útočném pásmu, ale nakonec domácí Nickey byl naražen na mantinel a hostující hráči se kotouče zmocňují.
    Pavel DACJUK - 5:4

30:20
    Detroit právě vstřelil branku!
    Po střele Tomáše Tatara se dostal k odraženému kotouči PAVEL DATSYUK, který kotouč dorazil do prázdné klece a snižuje stav utkání na 5:4.
    Asistence: Tomáš Tatar, Marek Židlický

29:55
    Domácí si nakonec na kotouč sáhli a vyhazují do středního pásma.

29:35
    Hosté po vyhraném buly drží útočné pásmo. Nechtějí aby se domácí zmocnili kotouče.

29:25
    Za nedovolené bránění vyloučen domácí Leddy na 2 minuty

29:07
    Hosté stále v útočném pásmu za brankou Haláka.

28:05
    Hostující se dostali do útočného pásma, kde ale moc dlouho nepobyli. O kotouč je připravil Kronwal, který rychle rozehrával na své spoluhráče.

27:55
    Domácí mají kotouč ve svém obraném pásmu a nahazují na své útočníky.

27:47
    postavení mimo hru domácích. následuje komerční přestávka.

27:38

27:01
    Domácím se tato přesilovka vůbec nedaří, hosté je vůbec nepouští přes modrou čáru.

26:28
    Hosté znovu se osvobozují vyhozením až za branku Haláka.

25:58
    Hosté vyhazují kotouč do středního pásma, domácí se tak musí dostat znova do útočné třeriny.

25:38
    Za podražení vyloučen na 2 minuty hostující Abdelkader.

25:35
    Hostující hráči se pohybují v útočné třetině, kde se snaží s nějakou střelou překvapit Mrázka. Domácí obránci ale dobře atakují.

25:30
    Cal CLUTTERBUCK - 5:3

23:57
    Islanders právě vstřelili branku!
    CLUTTERBUCK zachytil ve svém obraném pásmu špatnou přihrávku hostí, a jel úplně sám na Howarda. Clutterbuck si nechal Howarda položit a nekompromisně dostal kotouč za jeho záda.
    Bez asistence

23:44
    Střela Tomáše Tatara končí na rameni Haláka, rozhodčí přerušuje hru a Halák může vyndat kotouč ze své výstroje!

23:35
    Hostující hráči teď pořádně zavařili před Halákovou svatyní! Halák nakonec našel kotouč a zalehl ho.

23:30
    Za hákování vyloučen na 2 minuty domácí Strait.

23:05
    Hosté mají kotouč pod svou kontrolou ve středním pásmu a můžou jít do útoku.

22:47
    Nahození Pulkkinena chytá Halák do své lapačky a přerušuje tak hru.

22:22
    Hosté se dostali před branku Haláka, ale domácí obránci dobře brání.

21:50
    Nahozením do útočného pásma se hostující dostali na zakázané uvolnění. Vhazování před Howardem.

20:16
    Hostující střídají brankaře! Na hrací plochu přichází Jimmy Howard!
    Frans NIELSEN - 4:3

20:16
    Střelou z velmi ostrého úhlu se prosazuje FRANS NIELSEN a dostává domácí do vedení!
    Asistence: Leddy

20:05
    Domácí po vyhraném buly se dostaly až za svou branku.

20:01

Statistiky první třetiny:

Střely na branku: 10:9
    Zásahy brankařů: 6:7
    Vyloučení v minutách: 4:8
    Vyhrané vhazování: 13:7

1. třetina nám nabídla nečekaný průběh. V prvních 10 minutách padlo celkem neuvěřitelných šest branek. Hosté se zmocnili po dvou minutách hry vedení 2:0, zásluhou Tatara a Millera. Vedení jim nevydrželo dlouho, nejprve Nelson snížil na 2:1, poté o 2 minuty později bylo vyrovnáno střelou Stroma. V 10. minutě se dostali do vedení domácí, brankou Okposa, ale ve stejné minutě vyrovnával na 3:3 Kronwall.

Další třetina začne přibližně v 00:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:57
    Mrázek nevěděl kde má kotouč! O dorážku kotouče do branky se pokoušel Okposo, ale mezi tím zazněla siréna!

19:41
    Domácí v útočném pásmu si nahrávají, zkouší najít správné načasování pro střelu!

19:27
    Domácí Hickey se zmocnil puku, ale byl faulován. Na 2 minuty za vysokou hůl vyloučen Miller.

19:10
    Hosté mají kotouč pod kontrolou u své branky.

19:00
    Ohlášena poslední minuta do 1. sirény.

18:13
    Domácí hráči obrali ve střením pásmu hostující útočníky o kotouč, ale modrá čára jim vystavila stopku. Postavení mimo hru domácích.

17:57
    Hosté získali kotouč za zády svého brankaře a mohou se přesunout do útočného pásma.

17:35
    Domácí po vyhraném vhazování drží útočnou třetinu.

17:28
    Hostující obránce vyhazuje ze svého obraného pásma až za branku Haláka na zakázané uvolnění. Hra se přesune opět před Mrázka.

17:10
    Domácí se dostávají do útočného pásma a mají snahu strhnout vedení zpět na svojí stranu.

17:01
    Po střele hostujícího Tatara, kotouč v lapačce Haláka. Následuje vhazování po Halákově pravé ruce, ale ještě dříve proběhne komerční přestávka.

16:39
    Domácí Martin zkoušel nahazovat kotouč za branku Mrázka, hostující hráči ale u puku byli rychleji!

16:10
    Domácí vybojovali po ataku za vlastí brankou puk a mají ho na svých čepelích.

15:19
    Hraje se v pěti na obou stranách!

15:10
    Zakázané uvolnění hostů, vhazování proběhne před Mrázkem.

14:58
    Domácí mají kotouč ve své moci ve vlastní obraném pásmu a mohou jít do útoku.

14:28
    Mrázek zachytává kotouč za svou brankou a čeká až si pro něj dojede jeden ze spoluhráčů,

14:02
    Hraje se ve čtyrech na obou stranách.

13:19
    Počet sil na ledě se zmenší, za hrubost vyloučen hostující Abdelkader společně s domácím Clutterbuck. bude se hrát 4 na 3.

13:10
    Domácí znovu vyhazují, tentokrát až za záda Mrázka.

12:40
    Domácím se podařilo vyhodit do středního pásma.

12:08
    Domácí hráči ihned po vyhraném buly se snažili kotouč vyhodit ze svého obraného pásma. Vyhození ale zachytil Marek Židlický.

12:02
    Za hákování si jde odpykat 2 minuty domácí Cizikas. Hostující hráči si zahrají první přesilovku v dnešním utkání.

11:45
    Hostující hráči jsou stále v útočném pásmu.

11:12
    Další střelu Helma vyráží Halák do rohu kluziště!
    Niklas KRONWALL - 3:3

09:54
    To snad není ani možné! Je znovu vyrovnáno! Střelou z mezikruží se prosazuje NIKLAS KRONWALL!
    Asistence: Datsyuk
    Kyle OKPOSO - 3:2

09:02
    A je tu obrat v dnešním utkání! Po tečované střele se kotouč dostává opět za záda Mrázka! O teč těsně před Mrázkem se postaral KYLE OKPOSO! Stav utkání 3:2! Rozhodčí se ještě radil s videorozhodčím, ten gól však uznal!
    Asistence: Tavares, Leddy

08:47
    Střelu Okposa kryje Mrázek

08:25
    Hosté se dostali ke kotouči za svojí brankou a vyhazují přes všechny čáry až za branku Haláka.

08:04
    Domácí po vyhraném buly drží útočné pásmo.

07:59
    Po komerční přestávce se bude vhazovat po levé ruce Mrázka.

07:59
    Na 2 minuty zadržení vyloučen hostující DeKeyser.

07:45
    Domácí mají kotouč za svou brankou a budou moc rozjíždět další útočnou akci.
    Ryan STROME - 2:2

06:38
    A je vyrovnáno! Tak takhle rychlý góly snad nikdo nemohl čekat! Autorem branky je RYAN STROME!
    Asistence: John Tavares

05:45
    Domácí se znovu dostávají do nebezpečného útoku, jejich střely zatím míří mimo!
    Brock NELSON - 1:2

04:01
    Střela z pravého kruhu u Mrázkovi branky končí v brance! Autorem branky je BROCK NELSON!
    Asistence: Višňovský, Hamonic

03:48
    Domácí se také dostali do nebezpečné pozice pro branku Mrázka. Ale střela Višňovskýho šla mimo!
    Drew MILLER - 0:2

01:44
    Detroit vyhrál v souboji u mantinelu kotouč a po střele hostujícího hráče, Halák opět pouze vyrazil před sebe,DREW MILLER se dostal k odraženému kotouči a zvyšuje náskok svého týmu na 2:0!
    Asistence: Jurčo, Glendening
    Tomáš TATAR - 0:1

00:39
    Tak to bylo rychlé! Od modré pálil DeKeyser, ale Halák neudržel kotouč v náruči a vypadl mu před sebe, do brány ho pak dorazil TOMÁŠ TATAR!
    Asistence: DeKeyser

00:27
    Hostující hráči jsou v útočném pásmu!

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

New York Islanders: Halák, (Neuvirth) – Boychuk, Leddy, Hamonic, Strait, Višňovský, Hickey – Bailey, Tavares (C) – Okposo (A), Nielsen (A), Kulemin – Strome, Nelson, Kennedy – Cluttarbuck, Cizikas, Martin

Detroit Red Wings: Mrázek, (Howard) – Kronwall, Ericsson, Dekeyser, Quincey, Židlický, Smith – Tatar, Datsyuk, Helm – Nyquist, Zetterberg, Abdelkader – Pulkkinen, Andersson, Weiss – Jurčo, Glendening, Miller.
    Zajímavost pro dnešní duel

Petr Mrázek posadil Howarda na lavičku a pomalu se stává jedničkou Detroit Red Wings. Je na to český brankář připraven? :)