Boavista – Marítimo 0:2 (kon.) | Benfica – Coimbra 5:1 (kon.) | Rio Ave – Porto 1:3 (kon.)
Moreirense – Guimarães 2:1 (kon.)
Moreirense FC
2:1 (0:1)
Vitória SC Guimarães
Sobota 11.04.2015, 21:15 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (23:15:51)

Je tu konec. Guimaraes v deseti nedokázala udržet náskok z první půle. Hned po 4 minutách druhé půle domácí radovali. Nejdříve byl zastaven Arsénio, ale volný míč trefil André Simões za záda překvapeného Douglase Jesuse. Hosté v deseti odolávali velkému tlaku Moreirense, ale nakonec mu neodolali a 69. minutě kapitulovali podruhé, když se ve vápně uvolnil Leandro a naservíroval míč svému kapitánovi João Pedrovi. Vitória se následně snažil o korekci, neboť domácí tým se snažil bránit vybudovaný náskok a co nejvíce zdržovat. To se nevyplatilo v nastaveném čase domácímu kapitánovi, který byl za zakopnutí míče po druhé žluté kartě vyloučen.

90+6

90+5
    Hostům se přímý kop nepovedl a musí se rychle vracet. domácí však brejk nedokázali dotáhnout až k vápnu soupeře.

90+4
    Rojas povalil na zem Joãa Pedra z Guimaraese a ještě na něj šlápl, za to vidí žlutou kartu.

90+3
    João Pedro byl v ofsajdu, zakopl míč daleko od místa přestupku. Rozhodčí mu udělil žlutou kartu a protože už jednu kapitán domácích měl, tak se musí poroučet ze hřiště.

90+2
    Dlouhý aut hostí propadl až do vápna, ale nikdo z hráčů v černých dresech jej nedokázal vystřelit.

90+1
    I Lucas Souza si zapíše do kolonky žlutá karta čárku.

90+1
    Celých 5 minut se bude hrát nad rámec základní hrací doby.

90
    Dlouhý míč po přímém kopu skončil u Douglase Jesuse. Rozehrávka skončila Plangeho, kterého k zemi poslal Marcelo Oliveira a vidí žlutou kartu.

89
    Vzápětí si nedovoleně počínal hostujíc João Pedro, To je voda na mlýn pro domácí.

88
    Teď to na hřišti vypadá spíše, že hraje 11 na 11. Vitória totiž zahajuje poslední nápor. jenže André André přes několik hráčů neprošel.

87
    Guimaraesi se krátí čas, navíc byli domácí u míče, jenže Paulinho byl v ofsajdu. Sám domácí bek si to nemyslí a jde si to vysvětlit s asistentem.

86
    Moreno byl faulován, ve snaze rychle rozehrát mu domácí hráč míč ukopl a sudí jej musel vrátit na místo přestupku.

85
    Aby to nebylo Marafonovi líto, že neměl mnoho práce v tomto poločase, tak dostal malou domů, aby si zahrál alespoň nohou. Jeho rozehrávka byla přesná, když si našla spoluhráče na půlící čáře.

83
    Lucas padl na míč přikryl jej rukama. Sudí odpískal, ale hosté nemohli rychle rozehrát, aby využili pádu Lucase, který míč držel co nejdéle mohl.

82
    Zraněným a odneseným hráčem byl Diogo Cunha, kterého nyní na hřišti nahrazuje Lucas Souza.

81
    Na chvíli se situace na hřišti vyrovnala a toho využívají hosté k ataku domácí branky. Marafona je však ve druhém poločase stále bez práce.

80
    Z trávníku musel být odnesen jeden z domácích hráčů, pravděpodobně již nebude pokračovat ve hře.