Swansea – Everton 1:1 (kon.) | Southampton – Hull City 2:0 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 1:4 (kon.)
Tottenham – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Brom – Leicester 2:3 (kon.) | West Ham – Stoke 1:1 (kon.)
Burnley – Arsenal 0:1 (kon.)
West Ham United
1:1 (1:0)
Stoke City
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Upton Park, London • Anglická Premier League

Je dobojováno. Druhý poločas se hosté snažili o vyrovnání. V nastaveném čase se to povedlo Arnautovióvi. Jenomže podruhé v utkání byl v ofsajdu a branka nemohla být opět uznána. Rakouský útočník se ovšem dočkal v úplném závěru utkání, když se krásně trefil na vzdálenější tyč a rozhodl o tom, že se dnes budou body v Upton Parku dělit. (18:01:08)

90+6
    Marko ARNAUTOVIĆ - 1:1

90+5
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen se to hostům povedlo. Na pravé straně si vzal míč MARKO ARNAUTOVIĆ, který s nim zasprintoval, dostal se do vápna a krásně vypálil na vzdálenější tyč. Hosté tak zaslouženě vyrovnávají za pět minut dvanáct.

90+5
    Běží poslední minuta nastavení a balón je ve středu hřiště.
    V utkání již druhá neuznaná branka Stoke City.

90+3
    Stoke se radovalo z vyrovnání. Na prostředek dostal přihrávku Arnautović, který prostřelil Adriána mezi betony. Bohužel pro hostující celek se rakouský útočník nalézal v ofsajdu.

90+2
    Po neúspěšném rohu hostujícího mužstva byla ve vápně West Hamu menší strkanice. Vše se obešlo bez karty.

90+1
    Je tu šance pro Stoke City, které bude zahrávat rohový kop.

90
    Rozhodčí East přidá pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Jenkinsonův pokus pravačkou mířil hodně vedle levé tyče, kterou střeží Adrián.

88
    Shawcross byl přistižen v ofsajdovém postavení a akce Stoke City tak rázem končí.

86
    Downing posadil balón na hlavu Colea, který mířil metr vedle levé tyče hostující branky.

85
    Domácí Cole si vysloužil žlutou kartu po faulu na středu hřiště,, když zajel do jednoho ze svých protihráčů.

84
    Stoke se čas velmi rychle krátí. Do konce utkání zbývá něco okolo deseti minut i s nastavením.

82
    Na druhé straně disponovali domácí rohovým kopem, který ovšem N´Zonzi výborně odvrátil hlavou.
    Diouf mohl vyrovnat, ale trefil pouze pravou tyč domácí branky.

81
    Po centru z pravé strany se dostal ve vápně k hlavičce Diouf, který orazítkoval pravou tyč domácí branky.