Královo Pole – Lovosice 24:20 (kon.) | Hranice – Dukla 24:26 (kon.) | Plzeň – Karviná 27:23 (kon.)
SKKP Handball Brno
24:20 (12:12) Stav série: 1:0
HK FCC Město Lovosice
Sobota 11.04.2015, 10:30 • SH Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů

52
    Sedmičku Brna znovu úspěšně proměňuje Boris Aspridis svoji střelou k zemi a do sítě. (22:17)

49
    Tomáš Hes (LOV) dostává dvouminutový trest. (21:16)

43
    Sýkora se dostal sám s míčem k brankovišti, ve kterém rychle Bavlnka reklamoval faul na domácího hráče, ale marně. Následně si připsal zákrok proti Sýkorovy, ale dostal míčem do obličeje. (19:15)

39
    Tohle je nadílka pro hosty, byť jsou Velikonoce již za námi. Opět se dostal k míči dlouhán Tomáš Musil, který si ještě přidal na výšce výskokem a odrazem zasílá míč do sítě a Kénik rázem vede o čtyři branky. Domácí tribuny bouří snad nejvíce za celý zápas. (18:14)

38
    Jiří Motl proměňuje nařízenou sedmičku a snižuje na jednobrankovou ztrátu hostů. (15:14)

26
    Síly na hřišti se vyrovnají. Tadeáš Zima (BNO) sice nechápe verdikt rozhodčích, ale na trestnou lavici si sednout jde. (11:9)

26
    Boris Aspridis je pro Brno záruka úspěšných trestných hodů. Střelec zamířil do pravého dolního rohu a tam také jeho balón zaplul. (11:9)

26
    Tomáš Hes (LOV) dostává dvouminutový trest po faulu na Dostalíka. Sedmička pro Kénik. (10:9)

25
    Obrat domácích je tu! Téměř na ose hřiště dostal Dostalík přihrávku a naprosto sám vypálil na bránu. Adamík neměl šanci. (10:9)

24
    A znovu Boris Aspridis a šest minut před koncem prvního poločasu je srovnáno! (9:9)

22
    Miloslav Sýkora se postavil k sedmičce proti domácím, na Bavlnku si ale nepřišel. Brněnský brankář má zatím stoprocentní úspěšnost v trestných hodech. (7:9)

19
    Žlutou kartu dostává Hubáček (Handball KP Brno). (6:8)

16
    Nařízenou sedmičku Chroustovský neproměnil a k následné dorážce jej domácí hráči nepustili. (5:7)

16
    Lukáš Weintritt (BNO) dostává dvouminutový trest. (5:7)

14
    Žlutou kartu dostává Landa (HK .A.S.A. Město Lovosice). (5:6)

9
    Michal Dostalík (BNO) dostává dvouminutový trest. (2:2)

6
    Aspridis v šanci na svém pravém křídle, jenže trefil břevno. Navíc mu byl odpískán přešlap. (1:1)