Mexiko – Bulharsko 9:1 (kon.) | Nový Zéland – Čína 4:7 (kon.) | Izrael – Jihoafrická rep. 6:3 (kon.)
Mexiko
9:1 (3:0, 0:0, 6:1)
Bulharsko
Čtvrtek 16.04.2015, 13:00 • Grandwest Ice Arena, Kapské Město • Mistrovství světa - II. B Divize
    Hector MAJUL - 9:1

59:26
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Mexická převaha je korunována další brankou. Tu dává HECTOR MAJUL, který zvyšuje již na 9:1. Asistence: Adrian Cervantes.

58:22
    Dimitrov musí lovit kotouč opět ze své sítě. Tentokrát nedosáhl hostující gólman na střelu CHRISTIANA SMITHERSE. Asistence: Hector Carrero.

58:10
    Tak to je již exhibice v podání Mexika. Na pravé straně se dostal ke střele tahem CARLOS GOMEZ a mexický hráč se trefil přesně pod břevno. Asistence: Roberto Chabat, Diego Linares.
    Hector MAJUL - 6:1

57:19
    Na levé straně se dostal do zakončení HECTOR MAJUL, jehož ránu vyrazil Dimitrov pouze zpět na hůl domácího hráče, který objel hostujícího gólmana a zasunul kotouč do prázdné branky. Asistence: Carlo Gomez, Adrian Cervantes.
    Roberto CHABAT - 5:1

55:03
    Ovšem nyní je to již branka v síti Bulharska. O tu se postaral ROBERTO CHABAT, který zvýšil necelých pět minut před koncem třetí třetiny náskok Mexika již o čtyři branky. Asistence: Carlo Tommasi, Carlos Gomez.

45:01
    Bude se opět vylučovat a opět na straně Mexika. Dvě minuty za podražení odpyká Rosette (MEX).

42:54
    Hosté si zahrají navíc v početní převaze. Na dvě minuty za hákování putuje na trestnou lavici Christian Smithers (MEX).
    Bogdan STEFANOV - 4:1

42:15
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    Bulharsko rychle odpovídá. O první branku hostujícího celku se postaral BOGDAN STEFANOV. Asistence: Martin Nikolov, Nikolay Bozhanov.
    Roberto CHABAT - 4:0

41:09
    Tak to byla krásná akce domácího ROBERTO CHABAT, který si položil Dimitrova na led a blafákem zakončil do prázdné branky. Bez asistence.

28:38
    Za předchozí zákrok je potrestán Hector Majur trestem na 2 + 10 za úder do oblasti hlavy a krku. Bulharsko si tak zahraje přesilovou hru.

20:09
    Zkraje druhé třetiny se bude vylučovat na straně Bulharska. Aleksandar Panev (BUL) si počínal u mantinelu příliš agresivně a jde si odpykat na trestnou lavici 2 +10.
    Santiago SIERRA - 3:0

19:51
    Devět vteřin před koncem první periody zvyšuje SANTIAGO SIERRA již na 3:0 pro Mexiko. Asistence: Adrian Cervantes, Luis Alberto de la Vega.
    Hostující Mihok neproměnil trestné střílení.

16:15
    K trestnému střílení se postavil Mihok, který vystřelil a trefil pouze levou tyč domácí branky.

16:15
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Bulharsko.
    Diego LINARES - 2:0

12:57
    V krátkém časovém sledu udeřilo Mexiko podruhé. DIEGO LINARES se také zapisuje mezi střelce dnešního utkání a zvyšuje na 2:0. Asistence: Christian Smithers, Adrian Cervantes.
    Carlos GOMEZ - 1:0

12:27
    Je tu první branka utkání. Mezi kruhy dostal nabito CARLOS GOMEZ, který nejprve orazítkoval tyč hostující branky, ale z následné dorážky se již nemýlil. Asistence: Brian Arroyo, Roberto Chabat.

09:53
    Carlos Gomez je prvním vyloučeným hráčem v utkání. Domácí hráč je vyloučen za nedovolené bránění.

01:06
    Jeden z domácích hráčů nastřelil střelou tahem konstrukci branky Bulharska.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 13. Gomez (Arroyo, Chabat), 13. Linares (Smithers, Cervantes), 20. Sierra (Cervantes, de la Vega), 42. Chabat, 56. Chabat (Tommasi, Gomez), 58. Majul (Gomez, Cervantes), 59. Gomez (Chabat, Linares), 59. Smithers (Carrero), 60. Majul (Cervantes) – 43. Stefanov (Nikolov, ov)

Mexiko: de la Garma (de Alba) – Escandon, Colas, de la Vega, Gonzalez, Ugarte "C", Rosette, Padilla – Majul, Sierra, Cervantes – Carrero, Smithers, Chabat – Ramirez, Arroyo, Gomez – Linares, Tomassi
    Bulharsko: Dimitrov (Nikola Nikolov) – Stefanov, Mihov, Bozhanov, Tsitselkov, Semkov – Panev, Gatchev, Boyadjiev, Hodulov, Martin Nikolov, Dikov, Chompolov, Georgiev, Blagoev, Tchaliov, Genkov, Dilkov

Rozhodčí: Roshchyn (ESP) – Burger (JAR), Park (KOR)